•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
ناهید جون اون نقطه باید به سمت خودت باشه . بعد دقیقا برای شکستنش باید روی همون نقطه فشار وارد کنی . بعد به راحتی میشکنه
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : nahid , حامدی فر , ahya
نمیشه بجای آب مقطر شیشه ای از این پلاستیکی ها بزارین توی جعبه ؟
هر بار که همسرم میخواد آمپولو آماده کنه بیچاره کلی با این آب مقطر کشتی میگیره. دو بارم توی دستش شکسته angry3
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : baran , saeid
(2013/10/09, 02:04 AM)pinkrose نوشته است: نمیشه بجای آب مقطر شیشه ای از این پلاستیکی ها بزارین توی جعبه ؟
هر بار که همسرم میخواد آمپولو آماده کنه بیچاره کلی با این آب مقطر کشتی میگیره. دو بارم توی دستش شکسته angry3

دوست عزیز

آب قابل تزریق پلاستیکی یک میلی لیتری موجود نیست و همه 5 میلی لیتری است. در خصوص سیستم تزریق در حال بهینه سازی هستیم دعا کنید سریع تر به نتیجه برسیم

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : maryam.N , mari , nahid , pinkrose , آنا , zohaa , faryar , saeid , رامنا
سلامicon_question
یه چند هفته پیش اومدم اینجا و از حرفای دلم گفتم......
چیزی که نزدیک به 2 سال بود عذابم میدادsad2
و اون طرز تزریق پرستار تو شهرمون بود......angry2
فردای همون روز اومدم همین تاپیک دیدم خانم حامدی فرicon_question و خانم پیرایش عزیز که ارادت خاصی بهشون دارمicon_questionهر 2 پیگیر این موضوع شدن.....
وقتی شنبه ی همون هفته رفتم درمونگاه برا تزریق دیدم خانم پیرایش زحمت کشیدن و اون همه راه و اومدن تا از نزدیک پیگیر این قضیه باشن......
راستش بی نهایت خوشحال شدم.......
کلی با هم صحبت کردیمو قرار بر این شد ایشون 2 روز ارومیه باشن و از نزدیک با بیمارایی که برا تزریق سینووکس میان درمونگاه صحبت کنن
بمن هم گفتن این هفته هم برم اگه تزریق خانم پرستاره مثه قبل بود بهشون اطلاع بدم
دیروز که برا تزریق رفتم تعجب کردم.......چون اینبار پرستاره منو با آغوش گرم پذیرفتconfusedسابقه نداشت زیر دست ایشون من تزریقو نفهمم ولی دیروز برا اولین بار اصلا نفهمیدم تزریق کردن و تموم شده.......حتی بعد تزریق پد و چسب هم زدن رو محل تزریقconfusedconfusedconfusedچیزی که تو 2 سال تزریق سابقه نداشتSmile (16)
اومدم اینجا تا بلکه بتونم با تشکرم یه قسمت کوچولویی از زحمات کارکنان شرکت سیناژن بخصوص خانم حامدی فر و خانم پیرایش رو جبران کنم ولی میدونم این تشکر خیلی خیلی ناچیزه در مقابل زحمات و پیگیری هاشون......icon_question
ازتون یک دنیا ممنونم......icon_question
خانم پیرایش عزیزlove28تشکر ویژه دارم از شما....اینکه تشریف آوردین و پیگیر بودین برام یه دنیا ارزش داره.....ممنونمicon_question
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : Maz , neda.n , حامدی فر , simaz , kiana , nahid
امروز که همسرم رفت آمپولامو گرفت روی شیشه آب مقطر اون نقطه قرمزرو دیدم. ایشالا که دفعه بعدی راحت شکسته میشه.
خانم حامدی فر مرسی از توجه و پیگیریتون.
 تشکر شده توسط : حامدی فر , saeid
نقل قول:
(2013/10/13, 07:55 AM)شیرین نوشته است: سلامicon_question
یه چند هفته پیش اومدم اینجا و از حرفای دلم گفتم......
چیزی که نزدیک به 2 سال بود عذابم میدادsad2
و اون طرز تزریق پرستار تو شهرمون بود......angry2
فردای همون روز اومدم همین تاپیک دیدم خانم حامدی فرicon_question و خانم پیرایش عزیز که ارادت خاصی بهشون دارمicon_questionهر 2 پیگیر این موضوع شدن.....
وقتی شنبه ی همون هفته رفتم درمونگاه برا تزریق دیدم خانم پیرایش زحمت کشیدن و اون همه راه و اومدن تا از نزدیک پیگیر این قضیه باشن......
راستش بی نهایت خوشحال شدم.......
کلی با هم صحبت کردیمو قرار بر این شد ایشون 2 روز ارومیه باشن و از نزدیک با بیمارایی که برا تزریق سینووکس میان درمونگاه صحبت کنن
بمن هم گفتن این هفته هم برم اگه تزریق خانم پرستاره مثه قبل بود بهشون اطلاع بدم
دیروز که برا تزریق رفتم تعجب کردم.......چون اینبار پرستاره منو با آغوش گرم پذیرفتconfusedسابقه نداشت زیر دست ایشون من تزریقو نفهمم ولی دیروز برا اولین بار اصلا نفهمیدم تزریق کردن و تموم شده.......حتی بعد تزریق پد و چسب هم زدن رو محل تزریقconfusedconfusedconfusedچیزی که تو 2 سال تزریق سابقه نداشتSmile (16)
اومدم اینجا تا بلکه بتونم با تشکرم یه قسمت کوچولویی از زحمات کارکنان شرکت سیناژن بخصوص خانم حامدی فر و خانم پیرایش رو جبران کنم ولی میدونم این تشکر خیلی خیلی ناچیزه در مقابل زحمات و پیگیری هاشون......icon_question
ازتون یک دنیا ممنونم......icon_question
خانم پیرایش عزیزlove28تشکر ویژه دارم از شما....اینکه تشریف آوردین و پیگیر بودین برام یه دنیا ارزش داره.....ممنونمicon_question

icon_questionShyhappy0065.gif
میشه یکی لطف کنه یه درمانگاه یا مرکز تزریق خوب معرفی کنه؟ آخه اولین باره که میخوام سینووکس بزنم!!!ممنون میشم Huh
 تشکر شده توسط : saeid
دوست عزیز با این شماره تماس بگیرید نزدیکترین مرکز به منزلتون رو بهتون معرفی میکنن. هر سئوالی هم داشتید از سینووکس ازشون بپرسید.( خانم پیرایش )
شماره تماس شبانه روزی سیناژن
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : saeid
دوستانی که سینووکس تزریق میکنید یه سوال دارم. آیا شما میرید بیمارستان تزریق میکنید یا توی خونه توسط اعضای خانواده ؟
من همسرم برام تزریق میکنه.البته اولش بلد نبود. توی اینترنت سرچ کردیم روشش را مطالعه کردیم و برام تزریق کرد smiling
 تشکر شده توسط : دربند , همسر یک قهرمان , saeid
(2013/10/28, 03:37 PM)pinkrose نوشته است: دوستانی که سینووکس تزریق میکنید یه سوال دارم. آیا شما میرید بیمارستان تزریق میکنید یا توی خونه توسط اعضای خانواده ؟
من همسرم برام تزریق میکنه.البته اولش بلد نبود. توی اینترنت سرچ کردیم روشش را مطالعه کردیم و برام تزریق کرد smiling
خیلی ها تو درمانگاه تزریق می کنن بعضی ها هم توی خونه . برای پیدا کردن روش درست تزریق هم از اونجاییکه تزریق سینوکس و آوانکس به یه شکله می تونی از این فیلم هم کمک بگیری
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=78...B%8C%D9%82
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , دربند , saeid , pinkrose

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...