•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
فرناز عزیز

این کاملا فرد تا فرد فرق می کنه. دوز اول را امتحانت کن
به قول معروف باید قلق گیری کنی smiling

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : فرناز
ببخشید
خانم دکتر چرا
سینوکس همانند آوانکس (داروی اصلی) بسته بندی نمی شه
که مشکلاته شکستنه ویال تو دست افراد پیش نیاد
نا سلامت دارویی است که اکثر دوستان داخل ایران استفاده می کنند و حتی ادعا شده به چندتا کشور دیگه هم داره صادر می شه
نکنه اینم نوع صادراتی و نوع مصرف داخل را داره confusedconfused
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : free
بسته بندی نوع صادراتی کاملا مشابه تولید داخل است
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , neda.n , hessam , MFhealth , ahya
خانم دکتر شاید اینجا ، جاش نباشه اما اینجا رو مطمئنم که می خونید . می خواستم ازتون تشکر کنم . سپاس از اینکه به سایت سر می زنید و حرفا و مشکلات ما رو می خونید . سپاس از اینکه براتون مهمه . سپاس از اینکه تلاش می کنید برای بهتر شدن همه چیز . ما این حس رو می بینیم و از نظرمون دور نمی مونه .و قدردان همه اونایی هستیم که واقعا برای بهتر شدن شرایط تلاش می کنن .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , mari , y.saeedi , حامدی فر , MFhealth , maryam.N , arezooo82 , ahya
منم از همین جا ازشما تشکر می کنم
و متوجه شدم که شما به بحث کیفیت هم توجه می کنید
درسته که بیان نکردید دارید تلاش خود را انجام می دهید که دارویی با کیفیت نمونه اصلی و حتی مورد تایید تولید کننده اصلی را تولید کنید
انشالاه که همیشه همین گونه باشدicon_questionicon_question
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , neda.n , حامدی فر , MFhealth , maryam.N , farokh
من امروز سینووکس خریدم .دقایقی پیش هم تزریق کردم.
ویال و سرنگ و سرسوزنها عوض شده. یه سرنگ و سرسوزن کوتاه با هم تو یه بسته هست که ساخت خوزستانه ، یه سرسوزن بلند تر دیگه هم جدا هست که روش نوشته فقط با این تزریق شود. فکر کنم سرنگ و سرسوزن های قبلی خارجی بودن.
تفاوتشون به نظر من که خودم تزریق کردم این بود که ویال کمی بزرگتر به نظر می رسید ولی سوزن مخصوص کشیدن محلول نسبتا کوتاه بود .
سرنگ مثل قبلی نبود یعنی پیستون سرنگ به نسبت قبلی روان نبود ، من که با قبلی عادت داشتم وقتی سوزن تو تنم بود ، هرچی میخواستم محلول رو وارد کنم نمیشد ، با بدبختی تونستم محلول رو وارد کنم و باعث شد یکدفعه و نه کم کم تزریق صورت بگیره.
کاش می دونستم سرنگ عوض شده خودم رو آماده می کردم .
تو سرنگ قبلی پیستون براحتی حرکت میکرد.
البته سرنگهای دیگه که برای ویتامین و ... از داروخانه می خریدیم همینطور سفت بود ، شاید همه سرنگهای ایران همینطوره. من فقط مال سینووکس رو دیده بودم که راحت و روونه که اونم عوض شد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , MFhealth , آنا , شیرین
من 4 تا از اینا زدم در واقع ماه پیش از اینا به من دادم. منم با سرنگش راحت نبودم فکر کردم مشکل از منه. ننوشتم گفتم الان میگین این دختره همش غر میزنه. اگه می نوشتم شما الان آماده بودین خواستم انرژی منفی ندم.
موقع هواگیری 0.2 رفت 0.8 زدم هر چی دقت کنی نمیشه تکون نمی خوره یهو حرکت میکنه
تازه اومدن رو شیشه آب مقطر محل شکست گذاشتن ولی هیچ فایده نداره باز هم از 4 تا 2 تاش سخت شکست.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : nahid , آنا , شیرین
یعنی منم انرژی منفی دادم ؟ ندادم !
بالاخره تجربیاتمون رو باید درمیون بذاریم دیگه . منم به خاطر دیگرانی که خودشون می زنن نوشتم که مثل من غافلگیر نشن ، اونم چه زمانی ؟ موقعی که سوزن تو تنمه و هیچ راه چاره ای هم ندارم ، حتی پد الکلی رو به یه دستم دادم و دو دستی خواستم پیستون رو هل بدم که نشد !
آخه چرا ما رو تو این موقعیتها میذارید سیناژنیها ؟Confused
کاش حسن یه چن تا سرنگ خوب از اونجا بیاره ثواب داره به خدا!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شیرین , MFhealth , afsaneh
سلام دوستای گلمicon_question
راستش یه سوالی داشتم که خیلی وقته میخوام بپرسم ولی هر بار خودمو قانع میکنم که بیخیال بابا تو همه جای ایران تزریق سینووکس این شکلیهangry3
من ارومیه زندگی میکنم
اینجا فقط یه پرستار نماینده ی سیناژنه برا تزریق
راستش خیلی بد آمپول میزنهangry2
من حوصلم نمیاد دفترچه سینووکس رو بخونم ولی فک کنم تزریق باید آروم صورت بگیرهHuh
اما تزریق این خانومه ایکی ثانیه طول نمیکشهangry3
پد رو که میزنه میگه پاشوangry2
خواستم بپرسم:1 اینجور تزریق کردنش ایرادی نداره؟
2:اگه داره من به سیناژن بزنگم میتونن اینو عوض کنن یکی دیگه رو بفرستن بجاش؟
هر بار که میرم باید بهش بگم پوست منو بگیر تو دستت بعد بزن اینجوری درد حین تزریق من خیلی کمتره....ولی اصلا گوش نمیده
تزریقاش واقعا دردناکهsad2sad2sad2
مرسی بچه ها بابت راهنماییهاتون
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : kiana , ehsan 10054 , MFhealth , nahid
ناهید جون شما انرژی منفی ندادی عزیزم من می خوام یه چیزی اینجا بنویسم کلی فکر می کنم بذارم نذارم ... من باید زودتر میذاشتم شما کار خوبی کردی.
اما شیرین جان باید آروم صورت بگیره وقتی آروم تر می زنن روی جذب و درد بعد تزریق تاثیر میذاره. توی بروشور نوشته آروم تزریق بشه. تجربه من هم در تزریق نشون داده تزریق آروم بهتره(تو درد بعد تزریق، محل تزریق عضله ای که بهش تزریق میشه دردناک نمیشه) اما اینکه اگه تند تزریق بشه روی تاثیرگذاری و اثر درمانی تاثیر داره یا نه رو نمی دونم فکر نمی کنم بهتره متخصصش جواب بده.
خودت یاد بگیر بزن به خدا خیلی بهتره باور کن.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : nahid , شیرین

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 27