•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
(2013/07/13, 04:53 PM)nahid نوشته است: دوستان جدید شما یادتون نمیاد ولی زمانی بود که سینووکس دوتا سوزن داشت !smiling

من اشتباهی نوشتم . الانم دوسرسوزن داره ولی دوتاش مثل هم هست.قبلا دواندازه بود.icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : MFhealth
خوش به حالتون sad2sad2
من که آمپولم یا یک سر سوزن داش که به سورنگ وصل می کردم (آوانکس)Smile (52)

یا همون یکی هم به سورنگ آماده تزریق متصل بود (ربیف)AngelAngel

راستی اون فیلم مربوط به نوعی از آوانکسه که به صورت آماده تزریق بسته بندی شده
ولی آوانکسی که داخل ایرانه باید آماده سازی بشه بعد تزریق بشه شاید تریک حلالش بگونه ای باشه که بهتر عضله ران تزریق نشه

در مورد سینوکس هم باید با پرستار و شرکت سازنده اش مشورط کنید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : simin
(2013/07/13, 11:32 PM)yummy نوشته است: سینووکس الان یه سوزن داره؟icon_cry
زمان ما دوتا بود
همین الانم دوتا سرسوزن داره baybay
دستم نمی رسد به بلندای چیدنت
باید بسنده کرد به رویای دیدنت
سلام

دوستان سینووکس همیشه دو تا سرسوزن داشته و دارد. ممکن است یک سرسوزنش همراه سرنگ بسته بندی شده باشد اما همیشه دوتا سرسوزن دارد. لطفا هرکس با یک سرسوزن دریافت کرده شماره سری ساخت و داروخانه را به ما اعلام کند. در ضمن مطمن باشید که پشت بسته های سینووکس باز نشده باشد.
در خصوص سرسوزن نازکتر و بلندتر که ما برای مخلوط سازی گذاشته بودیم اما برخی دوستان به اشتباه از آن برای تزریق استفاده می کردند باید بگویم که بر اساس استاندارد های جدید اتحادیه اروپا این سرسوزن از ردیف استاندارد خارج شده لذا دو سر سوزن از یک زمانی به بعد مشابه بوده است. در برخی سری ساخت های ما سرنگ با سرسوزن مخلوط سازی با هم بسته بندی شده و سرسوزن تزریق جدا می باشد که با یک برجسب آن را مشخص کرده ایم.

ممنون
با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : nahid , simin , asall , minoshka , MFhealth
یه لطفی کنید سر شیشه آب مقطر سینووکس یه خط بندازید که مثه هفته گذشته تو دستم متلاشی نشهsad2اون خط قرمز سر شیشه برا قشنگیه؟؟؟sad2....
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : minoshka
من فکر کنم سینووکس باید بزنم.من وراهنمایی کنید باید حتما چرخشی باشه؟
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
نه هفته ای یک باره عضلانی هم است
از انجمن ام اس ایران بپرس راهنماییت می کنند که با چه کسی در مورد تزریقش تماس بگیری
به این سایت هم یک سر بزن:
http://www.cinnovex.com/
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : simin , فرناز
من چیزی که خودم میدونم رو میگم. ولی خانم دکتر اگه تصحیح کنن بهتره.
سینووکس هفته ای یک بار در عضله باسن زده میشه و چون هفته ای یک باره فکر نمیکنم مشکلی مثل کبودی و درد ناحیه تزریق پیش بیاد. ولی اگه مشکلی بود میشه درعضله ران و یا بازو هم زد که من به دلیل نداشتن عضله (icon_cryconfused2 !) دربازو که اصلا نمیشه بزنم !
حمید از بتا به سینووکس تغییر داده .میتونه مقایسه کنه و بگه. فکر کنم بهتره.

یعنی نیازی نیست که حتما چرخشی باشه چون وقتی دو هفته یک بار در عضله یک طرف بدن زده میشه کافیه و مشکلی پیش نمیاد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : simin
(2013/07/20, 09:49 AM)simin نوشته است: یه لطفی کنید سر شیشه آب مقطر سینووکس یه خط بندازید که مثه هفته گذشته تو دستم متلاشی نشهsad2اون خط قرمز سر شیشه برا قشنگیه؟؟؟sad2....

سیمین جان
ما پوکه ی آمپول را از بهترین تولید کننده اش می خریم. یک مشورتی با پرستار بکن نوع فشار آوردن و نحوه ی شکستن مهمه
همیشه که این اتفاق برات نمی افته؟

دوستان درست راهنمایی کرده اند چون تزریق عضلانی است مثل تزریق داروهای زیرپوستی (رسیژن و ربیف و بتافرون) مشکل عوارض پوستی نگران کننده نیست و همان سیستم یک هفته در میان در یک عضله باسن معمولا جواب می دهد
اگر مشکلی داشتی با پرستاران ما تماس بگیر یا با خانم پیرایش که سرپرستار سینازن است.
 تشکر شده توسط : simin , nahid
کاشکی بجای یه خط قرمز....یه نقطه یه قسمتش داشت که میدونستیم از کجا باید فشار بیشتری به سرشیشه وارد بشه!!!!
من همیشه دستمال کاغذی دست میگرفتم...این سری اومدم مثه حرفه ایها عمل کنم این بلا سرم اومدsad
بعد به نظرم آب مقطری که غیراز مال خوده بسته باشه، محلول رو بخوبی حل نمیکنه...مگه آب مقطر بسته سینووکس معمولی نیست؟؟icon_cryنمیدونم شاید من زیادی حساس شدم
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...