•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغات ماهواره ای سلولهای بنیادی stem cell dream
کاش این دوست عزیزمون alimehraban هنوز به ماهواره دسترسی داشت و میدید چه درگیری بین دکتر وزیری تبار و شرکا افتاده
همه به هم میگن درغگو و کلاهبردار
و یه نگاهی به اظهارات شاکیانش میکرد
کار به جائی رسیده که شبکه دکتر مظاهری که خودش مبلغ این ادعاها هست ، قبل و بعد هر ادعائی هیچ مسئولیتی رو به عهده نمیگیره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : saeid , fireboud , hessam , nosrati , FBF , zenith , pariya1361
(2012/12/05, 08:50 PM)ز- سادات نوشته است: دوستان خوبم در مورد اون شبکه آمریکاییی تحقیق شد که ادعا کرده بود درمان قطعی با سلولهای بنیادی رو کشف کرده ومتاسفانه متوجه شدیم که همه فریب بوده و کلاهبرداری خواهشن اگه اطلاعات بیشتری دارید بفرمایید و اطلاع رسانی کنید . کناه دارن ام اسی هایی که به این شیادان دل می بندند.
مدارک من اینها بود توجه کنید.
بی مسئولیتی دکتر ایرانی به نام شهریار وزیری تبار

این جانب فرزاد فتاحی ناقانی که در موزخه ۱/۱۰/۱۳۸۸ در حین انجام وظیفه دچار عارضه نخاعی گردیدم پس از پی گیری های زیاد برای ادامه درمانبا تماس تلفنی با دکتر شهریار وزیری تبار دکتر ایرانی داشتم برای دریافت داروهای سلولهای بنیادی در لس آنجلس آمریکا پس از ارسال مدارک پزشکی به این دکتر بنده را معرفی نمودند به دکتر همایون منشوری منخصص جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات در بیمارستان رسالت تهران واقع در پل سید خندان دکتر منشوری با دکتر وزیری تبار در آمریکا در ارتباط بوده و از همه مراکز دارو سازی دیدن نموده و هر بیمار نخاعی را پس از بررسی مدارک پزشکی و ام آر آی و دیگر مدارک را تایید نموده و مریض را معاینه و همه مدارک پزشکی را به آمریکا برای آقای وزیری تبار ارسال نمودم آقای وزیری تبار فرمودند باید یک سال گوشت و لبنیات نخورید رعایت کنید ورزش کنید و همه این کارها را انجام دادم پس از دو دوره شش ماهه مصرف دارو پس از یکسال گفتند ام آر ای بگیرید چنانچه جواب داده نشد چهار میلیون پول شما برگشت داده خواهد شد ولی متاسفانه ایشان از برگشت مبلغ پول خودداری نموده و جواب نامه را در سایت نمیدهد.این دکتر ایران من به عنوان یک کلاهبردار به ملت ایران معرفی می کنم این دکتر وابسته به آمریکا و اروپا که سابقه خوبی هم در کشور ایران ندارد شروع به کلاهبرداری حقه بازی و حیله نیرنگنموده و جیب مردم را خالی می نماید.داروهای سلولهای بنیادی که از آمریکا فرستاده می شود همه تقلبی می باشند.ای مردم دلیر ایران ای مسلمانان گول دروغگویی های لین دکتر در سایت نخورید و این افراد را بنده به عنوان خائن به این مردم معرفی میکنم و ده ها مورد به دادسرای جرائم پزشکی در تهران شکایت شده سوال من این است از کشور جمهوری اسلامی ایران که در آن زندگی می کنیم این است :

دکتری ایرانی که در خارج از کشور کلاهبرداری میکند و

مردم ایران را فریب می دهد چه کسانی باید پی گیر

چنین افرادی باشند وزارت اطلاعات؟سپاه پاسداران؟قوه

قضاییه؟

این مطلب برای آگاهی ملت ایران میباشد که اعتماد به

هیچ دکتر در خارج کشور نکنند

با تشکر و قدر دانی از مردم مسلمان ایران

شماره تماس من برای مردم ایران

***********فتاحی
منبع:*******************
روزبروز برتعداد بيماران نااميدي كه قرباني درمانهاي دروغين با سلولهاي بنيادي مي شوند افزوده مي شود
تهران / واحد مركزي خبر/ بهداشت و سلامت 1387/07/20
هر روز بر تعداد بيماران مايوس و نااميدي كه در دنيا قرباني تبليغات دروغين كلينيك هاي درمان با سلول بنيادي مي شوند افزوده مي شود .
اين نوشته در پايگاه اينترنتي درمان با سلول بنيادي : stemcell biotherapy . com منتشر شده است و به بيماران و خانواده هاي آنان تاكيد مي كندكه اين درمانهاي غير علمي بيش از همه در كشورهاي هند و چين درحال انجامند.
به گزارش خبرنگار ما در اين مقاله آمده است: در حالي كه محققان بسياري در كشورهايي متعدد در حال بررسي درمانهاي جديد با سلولهاي بنيادي هستند ، تنها درمان اثبات شده در اين مسير ، پيوند سلولهاي بنيادي بالغان از مغز استخوان براي درمان بيماريهاي خوني چون لوكمي و ضعف سامانه ايمني بدن و كاربرد در درمان بيماريهاي مزمن قلبي است و هنوز دانشمندان از درمانهاي ديگر با سلولهاي بنيادي جنيني و انواع نوين ديگر خبر نمي دهند .
بنابراين گزارش بقيه درمانهايي كه با سلولهاي بنيادي انجام مي شود ، جنبه آزمايشي دارند و نبايد نام درمان برآنها اطلاق شود .
دراين ميان گروهي به سرپرستي دكتركالفيلد در دانشگاه آلبرتاي كانادا ، 32 پايگاه اينترنتي را پيدا كرده اند كه درباره انجام دادن درمان بيماريهاي مختلفي مانند پاركينسون ، سكته مغزي ، فلج مغزي ، صدمات نخاع و سرطان ام اس تا جوان سازي پوست تبليغ مي كنند و فقط يكي از اين پايگاهها اعلام كرده است كه اقدامات آنها آزمايشي است .
حتي در كنار اين تبليغات كه بيشتر مربوط به كشورهاي هند ، چين، مكزيك و اوكراين است ، تصاويري نيز وجود دارد كه سخنان برخي از افراد را درزمينه رضايت آنها از اين درمانها و موثر بودن آنها نمايش مي دهد .
دكترساماني مدير روابط عمومي پژوهشكده علوم سلولي رويان نيز در گفتگو با خبرنگار ما در اين باره گفت: درميان تماسهايي كه با رويان گرفته مي شود ، بيماران نااميد بسياري وجود دارند كه درباره درمانهاي جديد با سلولهاي درماني و معتبر بودن اين مراكز كه تبليغات گمراه كننده و فريبنده اي را منتشر مي كنند ، مي پرسند ضمن اينكه گروه ديگري از بيماران معترض هم با رويان تماس مي گيرند كه هزينه هاي زيادي صرف كرده اند و بي نتيجه از اين مراكز به كشور بازگشته اند و هيچ دستاويزي براي شكايت ندارند .
به گفته دكتر ساماني نمونه آنها پزشكي ايراني به نام دكتر وزيري تبار است كه در تلويزيونهاي ماهواره اي تبليغ مي كند و با وجود آنكه نشاني محل كار خود را اعلام نمي كند اما پس از مكاتبات مشخص مي شود كه كلينيك او در تركيه واقع است و هزينه متوسط يك دوره درمان در اين كلينيك حدود 30 ميليون تومان است .
در حال حاضر تحقيقات جهاني متعددي نيز براي جلوگيري از قرباني شدن بيماران به ويژه در انجمن تحقيقات بين المللي سلول بنيادي در ايلينويز امريكا در حال انجام است تا اين مراكز غير معتبر را شناسايي كنند و به مردم هشدار دهند .
منبع:http://vazeh.com/n-2568207.html
یاحق ..همه خوب میشن این برای من روشن روشنه
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوست عزيز قرار دادن شماره تماس در سايت خلاف مقررات مي باشد.
دوستان مي توانند در صورت لزوم از طريق پ.خ شماره تماس را از شما درخواست كنند

با تشكر

با سلا من اخمد هستم از شیراز بیمارنخاعی 75 درصد ای دکتر و همدستانش از من بابت این داروها 35000هزار دلار در سال88 گرفتند و دست من را در حنا گذاشتند و اکنون من ماندم با یک زندگی فقیرانه با یک ویلچر
لطفا اگر شکایتی شد من هم خبر کنید ممنون
 تشکر شده توسط : fireboud , hessam , hamid , neda.n , khatereh. , الهام ج , 111reza , mahdiye1989 , minoshka , بیخیال , hadisss , nanaz , کارون , pariya1361
احمد جان متاسفانه این بلایی هست که سره خیلی ها اومده و بدتر اینکه یکسری افراد نمیخوان قبول کنن این کلاهبرداری را و عده ای هم همکاری دارن ، که به راحتی میتونن بدون پیگرد کلاهبرداری کنند
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hessam , hamid , neda.n , khatereh. , سمیرا67 , ahya , 111reza , mahdiye1989 , minoshka , سها , بیخیال , spring , hadisss , pariya1361
سلام
عزیزم من نه شما رو میشناسم و نه کسی دیگه ای رو تو این گروه میشناسم ، از سلولهای بنیادی اسم بردی و من بی معرفتی دونستم اگه منم در جوابتون نگم که بله منم در حال معالجه با همین داروها هستم از 16 دی 92 امروز 29 دی هست ، نمیدونم چرا همه دوستان تاکید دارن رو آمپول یا چیزهای خیلی سخت و دردآور!!!!
قراره دوره درمانم تقریبا 6 ماه بکشه....ولی خدا رو هزار هزار بار شکر چون من از همین الان دارم اثرات بهبودمو احساس میکنم چشمام که تار میدید الان گه گاه بهتر میشه ،یا تعادلم که افتضاح شده بود حتی تو راه رفتن تو خونه الان بهتر شده ، اونم فقط با 5 تا قرص تمام گیاهی که هر روز میخورم،متاسفانه ما فقط دنبال اینیم که مثلا فلان دکتر بهمون بگه این آمپولت یا این داروت باید بزنی تا بدتر نشی،من به هیچ دکتری اعتماد ندارم و فقط خودم و خدا میدونه چمه و چطورم،آخرین باری که پیش به اصطلاح بهترین دکتر اینجا رفتم همین که گفتم ام اس دارم گفت برات آمپول چی بنویسم !!!!!!!!گفتم من آمپول نمیزنم و فقط بارژیم غذایی و داروهایی که قراره برام بیاد میگذرونم،رفته بودم تا برام فیزیوتراپی بنویسه چون مدتی بود دست و پای چپم خیلی سنگین شده بود و اذیتم میکرد،فیزیو تراپی هم نرفتم میدونین چطور بهتر شدم با ورزش اونم نه پیاده روی که کلی انرژی ازم میگرفت تصادفا با حلقه مچ و فنر عضله چن حرکت انجام دادم و همونا بهترم کرد،خلاصه من خیلی خیلی به این داروها امیدوارم و امیدوارم روزی با جواب قطعی بهبود بیماریم بهتون پیام بدم.
با آرزوی سلامتی برای همه دوستان.

(2013/05/24, 05:26 PM)hamed2006 نوشته است:
(2013/05/24, 01:41 PM)alimehraban نوشته است: خبر فوری

سلام به همه دوستان عزیز،اتفاقی‌ برای من افتاد که می‌خواهم برای شما هم بازگو کنم،من دیروز نتیجه ‌ام ا ر ا ی جدیدم را به دکترم نشان دادم،که حیرت زده شد،و گفت من باور نمیکنم،حتی یک پلاک هم در مغزت وجود نداره.حالم هم خیلی خوب،میدونین چرا؟ حدود ۸ ماه قبل برنامه‌ای از یک دکتر ایرانی‌ در ماهواره دیدم،خوب یادمه ۳ شنبه ساعت ۵/۱۰ شب بود،در مورد درمان جدید ‌ام ا س از طریق سلولهای بنیادی صحبت میکرد،تلفنش را پیدا کردم بهش زنگ زدم******)،و باهاش در مورد این روش درمان مشاوره کردم(دکتر شهریار وزیری تبار)،شماره تلفن چند تا از بیماران را که از این روش بهبودی پیدا کرده بودند بهم داد ،که با بیمارها صحبت کردم،و با اطمینان خاطر ثبت نام کردم،و یک ماه بعد داروها از آمریکا به دستم رسید و ۶ ماه مصرف کردم و نتیجه همونی بود که در اول گفتم ،تو را به خدا اطلاع رسانی کنید،من دلم می‌خواد همه مثل من خوب بشوند،دکتر وزیری تبار یک فرشته است ،که برای ما بیماران ا م ا س از طرف خدا آمده.

http://mscenter.ir/Thread-%D8%A7%D8%B7%D...9%84%DB%8C

ام اس فعلا درمان نداره و فکر کنم شما توهم زدی

الحمدلله

(2014/01/19, 09:17 PM)دلان نوشته است: سلام
عزیزم من نه شما رو میشناسم و نه کسی دیگه ای رو تو این گروه میشناسم ، از سلولهای بنیادی اسم بردی و من بی معرفتی دونستم اگه منم در جوابتون نگم که بله منم در حال معالجه با همین داروها هستم از 16 دی 92 امروز 29 دی هست ، نمیدونم چرا همه دوستان تاکید دارن رو آمپول یا چیزهای خیلی سخت و دردآور!!!!
قراره دوره درمانم تقریبا 6 ماه بکشه....ولی خدا رو هزار هزار بار شکر چون من از همین الان دارم اثرات بهبودمو احساس میکنم چشمام که تار میدید الان گه گاه بهتر میشه ،یا تعادلم که افتضاح شده بود حتی تو راه رفتن تو خونه الان بهتر شده ، اونم فقط با 5 تا قرص تمام گیاهی که هر روز میخورم،متاسفانه ما فقط دنبال اینیم که مثلا فلان دکتر بهمون بگه این آمپولت یا این داروت باید بزنی تا بدتر نشی،من به هیچ دکتری اعتماد ندارم و فقط خودم و خدا میدونه چمه و چطورم،آخرین باری که پیش به اصطلاح بهترین دکتر اینجا رفتم همین که گفتم ام اس دارم گفت برات آمپول چی بنویسم !!!!!!!!گفتم من آمپول نمیزنم و فقط بارژیم غذایی و داروهایی که قراره برام بیاد میگذرونم،رفته بودم تا برام فیزیوتراپی بنویسه چون مدتی بود دست و پای چپم خیلی سنگین شده بود و اذیتم میکرد،فیزیو تراپی هم نرفتم میدونین چطور بهتر شدم با ورزش اونم نه پیاده روی که کلی انرژی ازم میگرفت تصادفا با حلقه مچ و فنر عضله چن حرکت انجام دادم و همونا بهترم کرد،خلاصه من خیلی خیلی به این داروها امیدوارم و امیدوارم روزی با جواب قطعی بهبود بیماریم بهتون پیام بدم.
با آرزوی سلامتی برای همه دوستان.

(2013/05/24, 05:26 PM)hamed2006 نوشته است:
(2013/05/24, 01:41 PM)alimehraban نوشته است: خبر فوری

سلام به همه دوستان عزیز،اتفاقی‌ برای من افتاد که می‌خواهم برای شما هم بازگو کنم،من دیروز نتیجه ‌ام ا ر ا ی جدیدم را به دکترم نشان دادم،که حیرت زده شد،و گفت من باور نمیکنم،حتی یک پلاک هم در مغزت وجود نداره.حالم هم خیلی خوب،میدونین چرا؟ حدود ۸ ماه قبل برنامه‌ای از یک دکتر ایرانی‌ در ماهواره دیدم،خوب یادمه ۳ شنبه ساعت ۵/۱۰ شب بود،در مورد درمان جدید ‌ام ا س از طریق سلولهای بنیادی صحبت میکرد،تلفنش را پیدا کردم بهش زنگ زدم******)،و باهاش در مورد این روش درمان مشاوره کردم(دکتر شهریار وزیری تبار)،شماره تلفن چند تا از بیماران را که از این روش بهبودی پیدا کرده بودند بهم داد ،که با بیمارها صحبت کردم،و با اطمینان خاطر ثبت نام کردم،و یک ماه بعد داروها از آمریکا به دستم رسید و ۶ ماه مصرف کردم و نتیجه همونی بود که در اول گفتم ،تو را به خدا اطلاع رسانی کنید،من دلم می‌خواد همه مثل من خوب بشوند،دکتر وزیری تبار یک فرشته است ،که برای ما بیماران ا م ا س از طرف خدا آمده.

http://mscenter.ir/Thread-%D8%A7%D8%B7%D...9%84%DB%8C

ام اس فعلا درمان نداره و فکر کنم شما توهم زدی

الحمدلله

کاش یکی از همین دکترای ایران میگفت چرا هیچکدوم از مریضای ام اس که تو آمریکا زندگی میکنن آمپول نمیزنن،منبعش هم مجله ام اس ایرانه توهم هم نزدم ،یا خواهرم که تو استرالیا از دکتر پرسیده بود گفته بودن اینجا بیمار ام اس آمپول نمیزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پرودگارا بخاطر همهء الطافی که تا به امروز در حقم داشتی ازت سپاسگذارم.الحمدلله.
 تشکر شده توسط : بیخیال , pariya1361
آمپول میزدن و الانم قرصش اومده ولی هیچ کدام از کشورها روش غیر علمی وزیری تبار رو قبول ندارن ، شما که گفتی به هیچ دکتری اعتماد نداری چرا به این یکی که هیچ اعتباری نداره اعتماد داری ؟!!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , ابراهیم , آنا , محبوب64 , paeazan , بیخیال , kaveh_plus , nanaz , pariya1361
چرا فاکتور تلقین رو در نظر نمی گیرین؟! باور کنید از هر دارویی موثرتره. اگه کسی با تلقین احساس بهتر شدن میکنه، اجازه بدیم این حس خوبش ادامه داشته باشه البته تا جاییکه تبلیغات غلط نشه!!!
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : paeazan , nilo0far , سها , بیخیال , دلان , کارون , maryk909 , pariya1361
خوش به حالتون
جدی می گم واقعا خوش به حالتون
همینجوری به همین راحتی از یه
جایی از یه کسی قرص اومد در خونتون
و شما خوردید؟!؟!؟!؟
 تشکر شده توسط : مینا ح , بیخیال , mehdisalimi , pariya1361
چطور یه جارو برقی می خریم میگیم گارانتی داشته باشه ولی برای دارو از یه جای دور قرصی که هیچ جای دیگه تایید نشده رو با مبلغ گزافی بگیریم بدون تایید هیچ نهادی و هیچ پزشک دیگه ای ؟؟!! بدن ما مگه قلکه ؟!!angry2angry2

تازه اگه استدلال اینه که همه پزشکان و داروسازان دنیا دنبا منفعت خودشونن ، پس فقط این وسط وزیری تبار دنبال منفعت شخصی نیست ؟ !Dodgy
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مینا ح , بیخیال , pariya1361
خوب شدی واقعا؟؟؟ الن هیچ دارویی مصرف نمیکنی؟
 تشکر شده توسط : بیخیال , pariya1361
من که واقعا گیج شدم مطالب اولیه رو که خوندم خواستم منم برم سراغ دکتر وزیری تبار اما مطالب بعدی دستمو گذاشتن تو پوست گردو حالا نمیدونم به آقای وزیری تبار دکتر بگم یا ...icon_surprisedicon_surprised
باد با چراغ خاموش کاری ندارد، اگر در سختی هستی بدان که روشنی!(شکسپیر)agreement2
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فعال کردن سلولهای سازنده میلین nahid 0 4,318 2018/11/28, 07:58 PM
آخرین ارسال: nahid
  ام اس و پیوند سلول های بنیادی خون ساز shokolat 21 13,561 2017/02/26, 09:37 AM
آخرین ارسال: niloofary
  پیوند سلول های بنیادی ممکن است موجب بهبودی طولانی مدت MS شود sia 0 2,186 2017/02/15, 02:37 AM
آخرین ارسال: sia
  سلول های عصبی آسیب دیده با سلول های بنیادی ارتباط برقرار می کنند sia 1 2,998 2016/08/10, 09:59 AM
آخرین ارسال: niloofary
  بهبودی در مبتلایان به MS سه سال بعد از پیوند سلول های بنیادی sia 4 5,829 2015/02/24, 02:44 PM
آخرین ارسال: تینا 1393
Rainbow میتوکندری سلولهای عصبی globalstar 2 5,124 2012/04/14, 02:31 PM
آخرین ارسال: globalstar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان