امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه
من دیدم اینجا قبلا نوشته بودم که داروخونه 12 تا سینووکس هم با نسخه میده
ولی دفعه پیش به دکتر گفتم نسخه 12 تایی بنویس بعد رفتم داروخانه گفت فقط 9 تاش تایید شد !!
الان همون تایید نشدن سه تا آمپول دیگه باعث شد من این هفته بی دارو بمونم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , paeeze
نقل قول: من دیدم اینجا قبلا نوشته بودم که داروخونه 12 تا سینووکس هم با نسخه میده
ولی دفعه پیش به دکتر گفتم نسخه 12 تایی بنویس بعد رفتم داروخانه گفت فقط 9 تاش تایید شد !!
الان همون تایید نشدن سه تا آمپول دیگه باعث شد من این هفته بی دارو بمونم .

نه دیگه 12 تا نمیدن .نهایتا 8 تا سینوکس میدن.
تازه بیمه هر روز که از خواب پا میشه قانون جدید میزاره ...من فاکتور از داروخونه میگرفتم میدادم بیمه تکمیلی حالا یکی دو هزار تومنش رو میخوردن ولی بقیشو برمیگردوندند!
ولی این دفعه گفتن گواهی داروخونه دست نویسه ما کامپیوتری(!!!) میخوایم! اینو قبول نداریم قانون جدیده باز رفتم داروخونه گفتن کامپیوتری نداریم همینه...
خلاصه اشتباه اولم نگرفتن حواله بود
اشتباه دوم خرید از داروخونه ی قراضه ای که رسید درست حسابی کامپیوتری(!!!) نمیده.

اینجا نوشتم که کسی اشتباه منو تکرار نکنه وقت و هزینه و اعصاب خوردی و سرو کله زدن با این بیمه ای ها رو مثل من واسه 2 قرون پول تحمل نکنه.Sleepy

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid
من که همیشه داروخونه رسید کامپیوتری بهم میداد ، زود نمیرفتم بیمه پولشو بگیرم چون دردسر و معطلیش زیاد بود جمع میکردم 7-8 ماه یه بار میرفتم ، بعد این رسیدا رنگشون میرفت و هیچی معلوم نبود ، خودم میرفتم داروخونه میگفتم رسید خودکاری بدین !N_aggressive (37)
خوب هر غلطی میکنن دکترا و بیمارا رو هم درجریان بذارن ، من چه میدونستم نمیدن خودم گفتم بخاطر راحت شدن کار بیمه ش 12 تایی بنویس. قبلا یه بار 16 تایی هم گرفته بودم !
دکترمم کاش یه نسخه دیگه هم مینوشت 8 تایی چیزی ازش کم نمیشد که !
 تشکر شده توسط : paeeze , hessam , helli
(2015/12/24, 09:11 AM)nahid نوشته است: من که همیشه داروخونه رسید کامپیوتری بهم میداد ، زود نمیرفتم بیمه پولشو بگیرم چون دردسر و معطلیش زیاد بود جمع میکردم 7-8 ماه یه بار میرفتم ، بعد این رسیدا رنگشون میرفت و هیچی معلوم نبود ، خودم میرفتم داروخونه میگفتم رسید خودکاری بدین !N_aggressive (37)
خوب هر غلطی میکنن دکترا و بیمارا رو هم درجریان بذارن ، من چه میدونستم نمیدن خودم گفتم بخاطر راحت شدن کار بیمه ش 12 تایی بنویس. قبلا یه بار 16 تایی هم گرفته بودم !

دقیقا!
یعنی این مدت 5 سال که ام اس دارم خود بیماری اصلا اذیت نمیکنه ولی عوضش نوبت دکترو نشستن تو مطب ها و دارو گرفتن و آزمایش خون و مخخخخصوصا قسمت بیمه تکمیلیش به صورت مسخره ای رو مغز آدم راه میرهsad
من واقعا خسته شدمsad Dash2
کلی از زمانی که هم سن و سال های من دارن به خوبی و خوشی زندگی میکنن،لذت میبرن، پیشرفت میکنن برای آیندشون برنامه میریزن من دارم به این چیزا فکر میکنم و انجام میدنDash2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , یه غریبه , الی کوچولو , helli , samiramiss
(2015/12/24, 09:11 AM)nahid نوشته است: من که همیشه داروخونه رسید کامپیوتری بهم میداد ، زود نمیرفتم بیمه پولشو بگیرم چون دردسر و معطلیش زیاد بود جمع میکردم 7-8 ماه یه بار میرفتم ، بعد این رسیدا رنگشون میرفت و هیچی معلوم نبود ، خودم میرفتم داروخونه میگفتم رسید خودکاری بدین !N_aggressive (37)

سلام
خوب يك كارى كن رسيد چاپى كه از داروخانه مى گيرى همون وقت با چسب نوارى روى نوشته هاش چسب بزن
كه رنگ نوشته هاش نريزه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
من این دفعه اومدم روی رسید چاپی داروخونه چسب نواری زدم که رنگش نره . چند روز بعد نگاه کردم دیدم هیچچچیش معلوم نیس !confusedconfused
اینو نوشتم که بگم این کار خیلی بدتره ، این کارو نکنید. کپی بگیریم بهتره !Unknown
حالا هر وقت خواستم برم بیمه باید برم داروخونه بگم یه رسید دیگه بده !ConfusedSleepy

روشون با ماژیک هایلایت بکشین فکر کنم نره رنگش...
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
اون قبض رو که روش نوارچسب زده بودم ، رنگش که رفت هیچی ، قبض خودکاری رو هم بیمه تکمیلی قبول نکرد چون سهم بیمه و اینا توش قید نشده، بعد قبض المثنی هم گفتن اصلا قبول نیست و روشم نوشت غیر قابل پرداخت !
کارمند نادان بیمه همون موقع میتونست اینا رو بگه که برای پنجاه و چند هزار تومن اینقدر وقت منو تلف نکنه . بیمه جز خوردن پول مردم کار دیگه ای که بلد نیست، تا حالا خیلی از این موردا پیش اومده .اسمشم هست بیمه تکمیلی داریم.

ای وای من اومدم یه سوال بپرسم یادم اومد به ارسالهای آخر و اینا رو نوشتم برای عبرت همگان !
میخواستم بپرسم هنوزم اینطوریه که داروخانه دو بار 8 تا سینووکس تحویل میده و یک بار 4 تا مگر این که بریم پیش نماینده بیمه سلامت برامون تایید کنه همیشه 8 تا بِدن ؟
نماینده بیمه سلامت کجاست ؟ توی داروخانه هلال احمر فقط هست ؟
من دو بار آخر 8 تا سینووکس برام تایید شد حالا برم یعنی 4 تا تایید میشه ؟
روی رسید
داروخانه اصلا چسب نزنید Dash2Dash2
منم این کار رو کردم دیدم اصلا هیچی معلوم نیست confusedconfusedconfused
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
منم به گفته شما این کارو کردم فکر کردم امتحان کردید !confused

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 127,246 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 97,321 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,235 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,950 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  قطع کردن دارو golemaryam 149 76,028 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 45,277 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,872 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,458 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,898 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  تغییر دارو 7714 31 18,976 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست