•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
فعلا گفته پردنیزولن البته یکی دیگه گفت ، دکتر خودم هنوز نرفتم پیشش ! با یکی دیگه مشورت کردیم گفت بعد از پالس نباید یهو کورتون رو قطع کنی اولش 3 روز اینطوری بخور :
12
11
10
تا نوبتت بشه روز شنبه بعد ببین بهت چی میده ! من حس می کنم بگه برم آمپول رو شروع کنم چون تاکید کرد رو بتافرون که من ازش میترسم sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
[quote='hamid' pid='220' dateline='1242840810']
سلام به همه دوستان گلم
بچه ها يه سوال ؟؟؟
بچه ها وقتي رانندگي ميكنم موقع هايي كه مثلا 1 ساعت پيشش چشمم تار بوده به چپ راست نگاه ميكنم ( موقع رانندگي ها ) تار كه چه عرض كنم هيچي نميبينم� :-\ :-\ :-[ :-[
شمام اينجوري ميشيد ؟

(� فكر كنم راهنمايي رانندگي بفهمه مارو منع ميكنه از رانندگي بعدشم من خودمو ميكشم� :-[ :-\ :-\ :-[� )

نه بابا خودت رو نمی کشی.من وقتی 6 سال قبل رانندگی رو گذاشتم کنار مثل تو فکر می کردم و واقعا برام یه حادثه ناگوار بود.بعد به خودم گفتم که سعدی و حافظومولوی و فردوسی هم رانندگی نمی کردن .خیالم راحت شد.Smile
ولی توصیه من.به دکترت بگو.اگه نیاز شد با نظر اون پیش چشم پزشک برو.در هیچ شرایطی تو شب رانندگی نکن.به هر حال بخوایم یا نخوایم ماها یک سری محدودیتهایی داریم که ناچاریم رعایتشون کنیم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
(2010/08/06, 09:39 AM)بهرنگ نوشته است: نه بابا خودت رو نمی کشی.من وقتی 6 سال قبل رانندگی رو گذاشتم کنار مثل تو فکر می کردم و واقعا برام یه حادثه ناگوار بود.بعد به خودم گفتم که سعدی و حافظومولوی و فردوسی هم رانندگی نمی کردن .خیالم راحت شد.Smile
ولی توصیه من.به دکترت بگو.اگه نیاز شد با نظر اون پیش چشم پزشک برو.در هیچ شرایطی تو شب رانندگی نکن.به هر حال بخوایم یا نخوایم ماها یک سری محدودیتهایی داریم که ناچاریم رعایتشون کنیم.

ّهرنگ جان به تاريخ ارسال نگاه كن !!
ارسال من براي 1 سال پيش هست .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام به دوستان گلم من دوباره ام ار ای دادم با وجود تاری دید یافتهای به نفع ام اس دیده نشد باز هم گفتند عصبیه ولی دارو ی اعصاب برام نوشت از وقتی که خوردن دارو ها رو شروع کردم تاری دیدم بیشتر شده البته روی بروشور دارو نوشته بود از عوارض این دارو تاری دید هستش ولی من واقا از مطلبی که شفا یافته مریم توی سایت نوشه بود ترسیدم اون هم با داشتن دید تار ام ار ای سالمی داشته بود
نازنين جون يكي از دوستاي علي هم مشكل تاري ديد داره خيلي وقته
كلي آزمايش و ام ار اي و اينا هم داده
گفتن يه ويروسه فقط قراره با پالس تراپي رفع شه اگه خدا بخواد
هر تاري كه ام اس نيست
تو چرا نميخواي بپذيري آخه
از چشمات ام ار آي گرفتي؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : mehdernet2
نازنین جون اصلا دنبال این نباش که بخوای ثابت کنی که خدایی نکرده ام اس داری

خودت که می گی کلی دکتر رفتی و ام ار ای های مختلف هم انجام دادی

که خوشبختانه ام اس رد شده

تاری دید بنا به دلایل مختلفی می تونه به وجود بیاد

اصلا اگه تاری دید داشته باشی دکتر چشماتو معاینه کنه خیلی راحت می تونه بفهمه از ام اس هست یا نه

حالا که ام اس نیست پس دنبال چی هستی

انقدر خودت و خانوادت رو اذیت نکن.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/09/08, 09:29 AM)نازنین نوشته است: سلام به دوستان گلم من دوباره ام ار ای دادم با وجود تاری دید یافتهای به نفع ام اس دیده نشد باز هم گفتند عصبیه ولی دارو ی اعصاب برام نوشت از وقتی که خوردن دارو ها رو شروع کردم تاری دیدم بیشتر شده البته روی بروشور دارو نوشته بود از عوارض این دارو تاری دید هستش ولی من واقا از مطلبی که شفا یافته مریم توی سایت نوشه بود ترسیدم اون هم با داشتن دید تار ام ار ای سالمی داشته بود

تاری دید دلایل مختلفی داره !
می تونه به خاطر استیکماتی چشمهاتون باشه ، با کامپیوتر زیاد کار می کنید ؟ با موبایل زیاد صحبت می کتید ؟ کنار ماکروفر زیاد میشینید ؟ دیش ماهواره توی اتاقه ؟ مودم وایرلس دارید ؟ لپ تاپ زیاد استفاده می کنید ؟ مانیتورتون CRT هست ؟ با بلوتوث موبایل زیاد کار می کنید ؟ تلفن بی سیم دارید توی اتاق خواب ؟ با تلفن بی سیم زیاد صحبت می کنید ؟ شب که می خوابید موبایلتون چند متر از خودتون فاصله داره ؟ و ...
 تشکر شده توسط : mehdernet2
میلوی خوشمزه اره فدات شم استیگمات چشمام زیاده با کامپیوترم متوسط کار میکنم موقع خواب موبلیل بالا سرمه
وایییییییییی الانه که از بر وبچ محترم سایتکتک مفصلی بخورم
(2010/09/08, 12:29 PM)نازنین نوشته است: میلوی خوشمزه اره فدات شم استیگمات چشمام زیاده با کامپیوترم متوسط کار میکنم موقع خواب موبلیل بالا سرمه

خوب میدونید امواجی که ساطع میشه از صفحه مانیتور کامپیوتر چقدر تاثیر منفی میگذاره ؟
موبایل باید موقع خواب حداقل 2 متر ازتون دور باشه چون خطرناکترین وسیله ای که می تونه امواج از خودش ساطع کنه موبایله .
می تونید گوشی رو بگیرید طرف مانیتور ببینید چقدر لرزش میگیره .
پیشنهاد می دم برید یک چشم پزشک و ازش در مورد درجه آستیکماتیه چشماتون سوال بپرسید ، دقت کنید من درجه ضعیفی چشم رو نمی گم درچه آستیکماتی !!!
من نوار عصب چشم اون هم دو بار گرفتم که مشکلی نداشتم
میلو جان من عکس قرنیه وشبکیه چشم گرفتم که مقداری استیگمات منظم ونامنظم مشخص شدهراستش من هر وقتی شیشه عینکمو برعکس میکنم تاری دیدم بهتر میشه به دکتر های مختلفی گفتم ولی تا به حال کاری نکردند راست به نظر شما دارو های اعصاب تاری دید میاره اون هم یک طرفه
شفا یافته کجاییییییی کارت دارم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 34
  • بعدی