امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاخیر در نزریق
ای بابا ، بری حمام که باهات نمیان ؟!
خوب وسایل تزریق رو ببر تو حمام بزن و خلاص !
بعدشم حمام کن که بگن رفته حمام.N_aggressive (35)N_aggressive (35)
شما که همیشه میگی خودم بی هیچ مشکلی میزنم ، پس نهایت ، 10 دقیقه طول میکشه نه یه ساعت.
10 دقیقه آدم میتونه توی جمع نباشه ، اگه نتونه حتی 10 دقیقه در اتاق رو ببنده و به بهانه لباس عوض کردن و ...
دیگه حمام رو کسی کاری با آدم نداره که ! confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , MFhealth
بله تو حمام میشه ولی ببخشیدا باید پشتم بزنم ااااااااااااااااااااااااااااااا بعدشم اون جوری با اون استرس بنظرت میشه ؟
بله اینطور میشه ولی من دوست ندارمconfused چون میدونم عوارضش خیلی زیادتر میشه
یاس جان چقدر سخت می کنی کارت رو !
ده دقیقه در اتاقت رو قفل کن داروت رو بزن بیا بیرون ، پوکه و چیز میزاشم بزار تو کشویی چیزی دیگه اینکه کاری نمیشه که confused
من تو خونه خالم بودم که یک بنده خدایی آمد با همسرش و دو تا پسرش و مادر شوهر خالم و پدر شوهرش و برادرشوهر و بچه شون و پسر دیگشون و ... میرفتم تو حموم میزدم خونه خودمون هم اگر بود میومدم تو اتاقم درو می بستم میزدم خلاص !!!

البته من صبح سحر میزنم تو هم یک بار کله صبح بزن همه خوابن کسی کاریت نداره .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nahid
من که یه بار می خواستم برم مسافرت به دکترم گفتم یه بار نزنم چی می شه گفت مشکلی نداره. منم نزدم...wink2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
توت فرنگی جان شما بتافرون میزنی من خودمم قبلا میزدم هر جاییکه میتونستم صبحها که بقیه خوب بودن شبها که زیر پتو بودن توی تاریکی و ........
بتافرون عوارضی نداره و راحت میشه بزنی بخاطر نیدل کوتاهش
ولی اوونکس دو ساعت بعد تزریق و روز بعدذش عوارض داره و بعدش مثل پنی سیلین هستش من سخت نمیگیرم عزیزم تا حالا شده برم سفر ولی چون خانوادگی بوده یا هماهنگ شده معمولا میزدم و بعد راه میفتادیم اولین باره توی این 4 سال و خورده ای که میخوام اینکارو بکنم
بعدشم الهام جان دکتر به من اجازه نداد چون قراره ایشالله بعد عید دارومو قطع کنه الان نمیذاره نزنم اصلا حتی برا یه بار evilgrin0039.gif
اگه مهمون یه جورایی مزاحم کار و زندگی آدم باشه ، من اصلا مهمون نواز نیستم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
والله منم از زمانیکه بیمار شدم تنهایی رو خییل ترجیح میدم ولی بخطار خانوادم و مامانم و بابام ......................... از خیلی چیزها میگذرم confused2
هفته پیش جمعه تزریق کردم بجا شنبه و بعد چهارشنبه بخاطر اینکه سفر برم ولی به خاطر تاخیری که توی سفر افتاد این هفته یا باید جمعه بزنم که میشه فاصلش تا تزریق بعدی حدود 8-9 روز یا شنبه یکشنبه بزنم که فاصلش میشه 3-4 روز confused دیگه نمیدونم باید چه کنم
حالا درک کردین حساسیت من در مورد این سوال چی بود ؟ اگه دست خودم باشه برام مهم نیست ولی اینطوری پیش بره قراره درمانم قطع بشه ولی با این روند خودم دارم درمانم رو خراب میکنم البته فکر میکنم نمیدونم fighting0030.gif

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,555 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست