امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاخیر در نزریق
(2012/01/14, 11:20 AM)ساغر_س نوشته است: منم همین مشکل رو واسه هفته دیگه دارم.میخوام 5-4 روز خونه خالم باشم .حداقل دو تا تزریق دارم .اونا هم چیزی از بیماریم نمی دونن. قبلا می گفتم داروی مامانه اما الان واقعا نمی دونم چی کار کنم .داروها رو چه جوری بدون یخچال تا 4 روز نگهداری کنمconfused2

هوا که الآن سرده که مشکلی نیست ، خونه هم فکر نمی کنم دماش بیشتر از 25 درجه بشه .
اگر تا 20 درجه هم باشه مشکلی پیش نمیاد. یا فوقش کیف تون را بزارید کنار پنجره ای که آفتاب نمی تابه بهش همون سرمای پنجره باعث میشه دما کم باشه.

یاس جان شما هم اگر شنبه ساعت 5 - 6 صبح می خواهید حرکت کنید جمعه شب ساعت 1 - 2 آمپولت رو بزن در حقیقت میشه همون بامداد روز شنبه و میشه همون هفته ای یک بار که خودت میگی.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ساغر
مرسی توت فرنگی جون.اخه اگه میشد بزارم تو پنجره که مشکلی نبود .نوه ی خالم مثه جن می مونه اینقدر فضول و شیطونه که نگو هیچ چیز از دستش در امان نمیمونه.همیشه هم آویزون خونه خالمنangry2
اما مشکلمو یکی از بچه ها حل کرد که ازش ممنونم .خونش به خونه ی خالم نزدیکه و گفت داروها رو واسم نگهداری میکنهTongue
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
خب خوبه ساغر جون منم قبلا بتافرون میبردم با خودم اوایل اصلا نمیدونستم که باید تو یخچال باشه هر جا دلم میخواست میذاشتم بعدش که شد اوونکس عمرا با خودم ببرم یه بار فقط بردم اونم بخاطر اینکه جاییکه بودیم یخچال داشت

مرسی از بچه ها و راهنماییاتون

اول اینکه من خودم تزریق میکنم و منمت هیشکیو نمیکشم مخصوصا پرستار که بخوام از اون بپرسم خودم یه پا استادم
دوما حساس نیستم اونقد ولی دکترم وقتی میگه هفته ای یه بار بزن و این حرفا منم حرفشو گوش میدم
سوما من با خودم عمرا اوونکس ببرم چون دوستهای خانوادگیمون همشون دختر دارن و هی راه میفتن دنبالم بخوامم درمانگاهی پیدا کنم میگن چی شده بذار منم بیام باهات تنها نباشی از این تعارفات دیگه
چهارما همون 5شنبه یا جمعه میزنم که به درک موکول شه
پنجما حالا ببینیم چی میشه ریسک نمیکنم که نزنم یه هفته چون قراره داروم قطع بشه به امید خدا میزنم حتما ولی حالا بقول شماها هفته ای دو بار
ایراد نداره
ششما دکتر رو بیخیال خودم هر کاری کردم همونه laughing3laughing3 دکتر کیلو چنده fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , ساغر
(2012/01/13, 11:16 PM)yas نوشته است: سلام دوستان
قراره چند روزی برم یه سفر تفریحی ولی تیو تاریخش مشکل داریم
با چند خانواده هستیم هیشکیم نمیدونه من بدبخت بیمارم که هر کسی برای خودش یه تزی میده که این روز خوبه بریم یکی میگه من امتحان دارم یکی میگه من درس دارم یکی میگه مرخصی نمیدن یکی میگه این روز باشه

اون وسط من اعتراضی میکنم میگن تو چی میگی تو که بیکاری برا چی با این تاریخ مخالفی ؟
دکتر هم گفته نباید داروت رو قطع کنی باید حتما یه گوشه ای پیدا کنی ولی تزریق رو انجام بدی این وسط هیشکی نمیدونه تو دل من چی میگذره

خلاصه من شنبه ها تزریق میکنم برنامه جور شده و همه مرخصی گرفتن برا شنبه هفته بعدش
خانواده بهم میگن جمعه بزن یعنی توی هفته میشه دو بار نمیدونم چیکار کنم
کسی بوده اینطوری هم اول هفته اوونکس بزنه هم اخر هفته ؟

عوارضی نداره ؟ اگه بخوامم بعد سفر بندازم میشه 4-5 شنبه اون موقع فایده نداره که با تاخیر میشه 5 روز فاصله confused2
شما شنبه ها که تزریق دارین حالا نمیدونم چه ساعتی میزدنیش ولی به نظرم طبق روال قبلی تزریقت همون روز شنبه باشه ولی بخاطر سفرت قبل از بامداد انجام بگیره یا حتی یه ساعت قبل از حرکت ، خیلی بهتر از اینه که با تاخیر یک روزه تزریقت انجام بگیره چون اینجا فقط ساعتش فرق میکنه نه کل روزش وتاخیر ساعتی هم مهمه ولی نه زیاد . البته صلاح مملکت را خسروان دانند. بهرحال برات آرزوی سفری خوش میکنم
 تشکر شده توسط : blue sky
اخه دکتر میگه نباید شب تزریق کنی باید بعد از ظهر باشه بدبختی اینه دیگه
wink2

بعدشم بخوام اون شب بزنم یعنی قبل رفتن شاید خونمون کسایی باشن منم دوست ندارم باید خونه خلوت باشه smiling لو نرم agreement2
یاس جان اگه جمعه آمپولت رو زدی یادت باشه که از این به بعد دیگه باید همون جمعه بزنی. هم دکتر بهم گفته بود و هم اینکه توی بروشور آوونکس نوشته. این جوری فقط یه بار مدت 7 روزه دچار اشکال میشه نه دو بار. چون اگه یه بار 5 شنبه بزنی و دفعه بعد شنبه بزنی اینجوری یه بار با فاصله 6روز می زنی و دفعه بعد با فاصله 8 روز. در صورتی که اگه از دفعات بعد جمعه بزنی یه بار فاصله 6 روزه داری و دفعه بعد فاصله 7 روزه و روال عادی که مسلما عوارض کمتری داره.سلامت باشی و بهت خوش بگذره.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2012/01/14, 09:16 PM)yas نوشته است: اخه دکتر میگه نباید شب تزریق کنی باید بعد از ظهر باشه بدبختی اینه دیگه
wink2

بعدشم بخوام اون شب بزنم یعنی قبل رفتن شاید خونمون کسایی باشن منم دوست ندارم باید خونه خلوت باشه smiling لو نرم agreement2

یاس جون خیلی به خودت سخت گرفتی باور کن حساس بودن زیاد بیشتر از ام اس برامون ضرر داره شب آمپولتو بزن هیچ اشکالی هم نداره اتفاقا" من از ابتدای تزریقم فقط شبای دوشنبه زدمش وهیچ مشکلی هم تا الان برام پیش نیومده ،سخت نگیر عزیزم زدن یه آمپول مگه چقد طول میکشه !
 تشکر شده توسط : blue sky
من 1 ماه زدم نزدم نترس
ایمان بیار چیزی نمیشود
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : paeeze
نه من میدونم چیزی نمیشه ولی بخاطر اینکه قراره ایشالله بعد عید داروم رو قطع کنم ریسک نمیکنم درمانم خراب بشه

بعدشم یه چیز دیگه قراره داییم اینا بیان ولی شاید پنج شنبه عصر مثلا اونوقت دیگه بیچاره میشم اساسی چون اگه جیم بشم و یه ساعتی نباشم میگن کجاست اگه فرداش بزنم همه هستن و من ناراحت میشم بخاطر اینکه برم اینکارو بکنم که نمیکنم
و اینطور میشه که نمیدونم چکار کنم؟angry3

بعدشم شما دوست عزیز بیشتر منو ترسوندین من میگم باشه جمعه شما میگید باید هفته بعدشم جمعه بزنم وااااااااااااااااای نگو angry3 من جمعه نمیتونم زنداداشم و داداشم میان خونه نمیشه confused
چند روز دیگه مونده البته چند هفته یعنی دو هفته یا بیشتر دیگه مونده icon_cryicon_cry

زنگ زدم دکتر میگه اگه جمعه باشه و بعدش شنبه بزنی اشکال نداره ولی اگه بخوای پنجشنبه بزنی اشکال داره نمیشه confused
اعصابم خورده نمیدونم چه غلطی کنم

اگه دایی اینا نمیومدن همه چیز درست میشد ولی ................................... angry3angry3 اصلا من نمیام سفر خودتون برید rolleyes

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,559 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست