•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر رنگها در زندگی
جالب بود واقعا !!!! راستی لطف کنید اثرات رنگ نارنجی را هم بنویسید من زیاد می پوشم کلی بهم انرژی میده !!!!!confusedconfusedconfused
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : shokolat
رنگ چشم عسلی
با وجود‌ اینکه چشم ‌عسلی‌ها، انسان‌هایی خوش قلب هستند‌ ولی با د‌یگران صریح نیستند‌. این افراد‌ همیشه به د‌نبال د‌وست می‌گرد‌ند‌. چشم عسلی‌ها معمولاً از کود‌کی روی پای خود‌ می‌ایستند‌ و د‌وست ند‌ارند‌ به د‌یگران تکیه کنند‌.

icon_surprised
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : seyyed reza , maedeh
● رنگ چشم قهوه‌ای
چشم قهوه‌ای، سمبل مهربانی و محبت است و هر چه تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه‌ای‌ها، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی تصاحب می‌کنند‌

● رنگ چشم عسلی
با وجود‌ اینکه چشم ‌عسلی‌ها، انسان‌هایی خوش قلب هستند‌ ولی با د‌یگران صریح نیستند‌. این افراد‌ همیشه به د‌نبال د‌وست می‌گرد‌ند‌. چشم عسلی‌ها معمولاً از کود‌کی روی پای خود‌ می‌ایستند‌ و د‌وست ند‌ارند‌ به د‌یگران تکیه کنند‌

چشم من بین این دو رنگه چه شوم من؟؟؟؟؟؟؟confused2

هی وای من!!!!!1icon_cry

ولی باحال بود مرسی
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : yummy , maedeh
من يه اختلال مادرزادي دارم. يه چشمم سبزه و اون يكي آبي.sad
البته سبز تيله اي يا آبي روشن نيستا. سبز يشمي و آبي پر رنگ. تو نگاه اول و اگه بهم فقط يه لحظه نگا كني، متوجه نميشي. از اين قضيه عذاب ميكشم...
من چي ام اونوقت؟

به طور كلی رنگ چشم بستگی به مقدار ماده ای به نام ملانین دارد. ملانین رنگدانه ی قهوه ای تیره است كه در عنبیه افراد وجود دارد. چشم آبی نشان دهنده میزان كم ملانین است، در حالی كه چشم قهوه ای حاوی مقدار زیادی از این ماده است. در نتیجه انسانهایی كه پوست و موی تیره دارند ، دارای مقدار زیادی ملانین هستند، بنابراین استعداد داشتن چشم قهوه ای را دارند ولی افرادی كه مو و پوست روشن دارند مقدار كمی از این رنگدانه دارند و رنگ چشم اكثر آنها روشن است.

به همین علت است كه بیشتر نوزادان با چشم آبی به دنیا می آیند ولی به مرور زمان وقتی بدن آنها شروع به تولید ملانین می كند ، رنگ چشم آنها هم عوض می شود.

وقتی كه یك انسان مقدار متفاوتی ملانین در هر یك از عنبیه هایش باشد، رنگ دو چشم او متفاوت خواهد بود.

Chromia IridisHetero( اصطلاح علمی برای داشتن رنگ چشم های متفاوت در یك جاندار) تقریباً در انسانها نادر ، ولی در بسیاری از حیوانات مثل اسب، گربه و بعضی از نژادهای سگ رایج است.

این خصوصیت ( داشتن دو رنگ چشم متفاوت در یك فرد) نتیجه تغییرات در یكی از ژنهایی است كه رنگ چشم را كنترل می كنند كه می تواند ارثی باشد. البته صدمات و یا بعضی از داروهای خاص در افزایش و یا كاهش مقدار رنگدانه ها در یكی از عنبیه ها تاثیر می گذارد و یا حتی بعضی از سندرم ها مانند:Syndrome Waardendurg می تواند باعث بروز این خصوصیت درفرد شود. البته درحالیكه گروهی از این افراد از لنزهای رنگی برای تطابق دو چشم خود استفاده می كنند، عده ای دیگر به این خصوصیت بارز خود می بالند!
 تشکر شده توسط : yummy , maedeh , sarir
یه سئوال لنز هم جزو این رنگهای چشم حساب میشه ؟
بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ، ما چترمان خداست !
 تشکر شده توسط : yummy , maedeh
رنگ چشم من قهوه ای است دقیقا این روانشناسی را تائید می کنم
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : maedeh
رنگ چشم من هم قهوه ای

● رنگ چشم قهوه‌ای
چشم قهوه‌ای، سمبل مهربانی و محبت است و هر چه تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه‌ای‌ها، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی تصاحب می‌کنند‌.

love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28
منم رنگ چشام متغیره صبا یه رنگ غروب و شب یه رنگ دیگه

ولی اکثرا میگن سبزه تا آبی ولی من اصلا اراده ی بالایی ندارم,مخصوصا واسه بیدار شدن صبح.خواهرم هم سبزه اونم ارادش مثل من داغونهconfusedlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

رنگ چشم من هم قهوه ای

● رنگ چشم قهوه‌ای
چشم قهوه‌ای، سمبل مهربانی و محبت است و هر چه تیره‌تر باشد‌ مهر و محبت صاحبش بیشتر است. چشم قهوه‌ای‌ها، بسیار خونسرد‌ند‌ و هرچه را که می‌خواهند‌ به راحتی تصاحب می‌کنند‌.
icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
رنگ چشم منم قهوهای تیره اس icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه در برابر مشکلات زندگی قوی باشیم rezadehghan 0 1,502 2018/01/08, 02:08 PM
آخرین ارسال: rezadehghan
  هر آدمی توی زندگی یک نفر بخصوص را می‌خواهد.. paeazan 14 13,203 2014/08/10, 12:24 PM
آخرین ارسال: برگ 7
  ترمیم زندگی در کمترین زمان شیوا29 1 3,032 2014/05/16, 09:08 AM
آخرین ارسال: سالومه
  درد نشانه‌ای برای ادامه زندگی است paeazan 0 2,543 2014/04/06, 10:24 PM
آخرین ارسال: paeazan
  چگونه می توان در زندگی خود،حس رضایت به وجود آورد؟ siyavash 3 3,671 2013/09/29, 04:23 PM
آخرین ارسال: paeazan
Rainbow آشنایی با شیوه زندگی سالم naazanin 0 3,052 2012/11/27, 04:33 PM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست