امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر داروها در نابستان کمتر می شود
شاید کمتر به این نکته توجه کرده باشیداما معمولااحساس می کنیم گاهی اوقات تاثیر داروها کم می شود . یکی از این مواقع تابستان است. به طور کلی در فصول گرم سال بیشتر در معرض نور خورشید قرار می گیریم و در نتیجه ویتامین دی بیشتری به بدن ما می رسد . ویتامین دی از جمله موادی است که سرعت تجزیه داروها را در بدن بالاتر برده و به همین دلیل تاثیر آنها را کم میکند. طبق تحقیقات دانشمندان تاثیر بسیاری از داروها در تابستان حدود هفت تا هفده درصد کاهش می یابد.
هر آنچه در بالا می گذرد نمودی از پایین است
و هر آنچه در درون جاری است در برون متجلی
 تشکر شده توسط : رزمینا , ساغر
منم همچين حسى دارم .تابستونام اوضام زياد جالب نيس
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
(2012/08/08, 09:33 PM)نجمه نوشته است: شاید کمتر به این نکته توجه کرده باشیداما معمولااحساس می کنیم گاهی اوقات تاثیر داروها کم می شود . یکی از این مواقع تابستان است. به طور کلی در فصول گرم سال بیشتر در معرض نور خورشید قرار می گیریم و در نتیجه ویتامین دی بیشتری به بدن ما می رسد . ویتامین دی از جمله موادی است که سرعت تجزیه داروها را در بدن بالاتر برده و به همین دلیل تاثیر آنها را کم میکند. طبق تحقیقات دانشمندان تاثیر بسیاری از داروها در تابستان حدود هفت تا هفده درصد کاهش می یابد.

اینطور که شما استدلال میکنی خب منم میگم ویتامین دی هرچقدر زیاد تر جذب بشه روند بیماری رو کند تر میکنه و یر به یر میشه!!!!!پس فصول گرم تاثیری رو ام اس ندارهconfused2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2012/08/08, 09:54 PM)paeeze نوشته است: اینطور که شما استدلال میکنی خب منم میگم ویتامین دی هرچقدر زیاد تر جذب بشه روند بیماری رو کند تر میکنه و یر به یر میشه!!!!!پس فصول گرم تاثیری رو ام اس ندارهconfused2
دوست عزیز من این موضوع رو در رابطه با ام اس نگفتم چون اگه اینطور بود تو بخش مخصوص ام اس این تاپیک رو می ذاشتم
ضمنا من راجع به اینکه ویتامین دی روند بیماری کند میکنه چیزی نگفتم!!!
هر آنچه در بالا می گذرد نمودی از پایین است
و هر آنچه در درون جاری است در برون متجلی
(2012/08/08, 10:01 PM)نجمه نوشته است: دوست عزیز من این موضوع رو در رابطه با ام اس نگفتم چون اگه اینطور بود تو بخش مخصوص ام اس این تاپیک رو می ذاشتم
ضمنا من راجع به اینکه ویتامین دی روند بیماری کند میکنه چیزی نگفتم!!!

اینو قبلا پژوهشگرا گفتن که روند رو کند میکنه منم نگفتم!!میگن!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

درهرصورت اکثرا تابستونها حال خوبی ندارند.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر زمان مصرف غذا بر وزن افراد و نداشتن عادت غذایی ثابت شهرزاد 0 2,049 2012/07/18, 08:54 AM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تاثیر خواب خوب بر زیبایی yaro 8 5,622 2012/01/09, 12:55 AM
آخرین ارسال: arezoo_azizi
  تاثیر نور آبی در آموزش و یادگیری yaro 0 1,686 2010/11/30, 01:43 PM
آخرین ارسال: yaro
  عملكرد شبه‌داروها (Placebo) yaro 0 1,882 2010/09/13, 09:01 PM
آخرین ارسال: yaro

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست