•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دست و پا
سلام. اگه دارو اثر نداره چرا پزشک پسرتون دارو رو تغییر نمیدن؟!؟!icon_cry حمله داشته و بی حسی باقی مونده؟ یا کلا بی حس ؟ حتما اینارو به پزشک پسرتون اطلاع بدین و اگه به ایشون اعتماد ندارین حتما پزشکتون تغییر بدین انشاالله درست میشه
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : تاراتي , پریا حقیقت پور
سلام . یک ماهه دستم بی حس و سنگین شده توان نوشتن هم ندارم دوتا پاهام هم بی حس شدن  دوستان کسی این علایم را داشته بهم بگه چه مدت زمان این علایم از بین میره  ممنون میشم راهنمایم کنید .سپاس
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/09/14, 08:04 PM)zizoo نوشته است: سلام . یک ماهه دستم بی حس و سنگین شده توان نوشتن هم ندارم دوتا پاهام هم بی حس شدن  دوستان کسی این علایم را داشته بهم بگه چه مدت زمان این علایم از بین میره  ممنون میشم راهنمایم کنید .سپاس

من حمله اولم که ام اس تشخیص داده شد با بیحسی کامل دیت راستم بود 
اونموقع دوماه کشید تا توانایی نوشتنم برگشت ولی تا برگشتن حس کامل متاسفانه ۴ سال طول کشید که البته دلیلش هم دیر شروع کردن مصرف دارو بود
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام
دوستان یه مدته حدود 1 ماه میشه نوک انگشتان دست چپم یه حالت مومور و بی حسی هست و میتونم حس کنم مثلا خودکار رو راحت و دارم و غیره اما چیزا کوچیکو نه و حالت عادی نیست اول انگشت شصتم بود بعد به انگشت اشاره و سط سرایط کرده بیمار هم دارم و سینوویکس مصرف میکنم دکترم هم نتونستم نوبت بگیرم و رفته خارج تا آخر ابان نمیاد حالا کسی راه حلی داره
 تشکر شده توسط : minas , پریا حقیقت پور
من از اول نوک انگشتای دست چپم بی حس بود یا انگار سوزن سوزن میشد تا الانم این مشکل دارم تو نوشتن خیلی مشکل دارم انگشتام یا دستم همراهی نمیکنن کم میارن تو راه رفتن که تعادل ندارم.  confused2
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

سلام لطفا لطفا پاسخ بدين ....من درمانده شدم نميدونم كجا بايد بپرسم اين سوال رو...
از حدود 3 ماه پيش پاهام بي حس و مور مور و سوزن سوزن شديد شد كه بعد از پيگيري هاي زياد 1 ماه پيش تشخيص ام اس رو دادن ...و يه دوره 5 روزه پالس گرفتم كه از اون روز 1 ماه ميگذره ولي متاسفانه هنوز سوزن سوزن كف پام كمي هست البته نه به وسعه و شدت سابق ميزان و مقدارش كمتر شده ...مثلا قبلا انگشتهاي پا هم سوزت بود الان نيست و خوبه ولي سينه پا هنوز سوزنه....قبلا ساق پام سوزن بود و بيحس ولي الان نيست و فقط كمي بي حسه و ضعفه داره انگاز تند تند كه راه ميرم بيحسيش اذيت ميكنه ولي ديگه مور و سوزن نميشه و راحت ميتونم راه برم  در سه ماه گذشته راحت راه نميرفتم....حالا در اين يك ماه بعد پالس هم سه بار درهفته سينومر استفاده ميكنم ....ايا اينكه هنوز پام به حالت عادي برنگشته و ضعف و سوزن داره طبيعيه روند بيماريه و طول ميكشه تا درس شه؟
يا ممكنه پالس اثر نكرده باشه و بخوان دوباره پالس بدن؟
البته وقت دكتر هم دارم هفته اينده منتها برام مهمه كه تجربيات رو بدونم 
ممنون كه پاسخ ميدين واقعا نياز دارم كه بدونم
(2018/11/28, 05:13 PM)sarah_6162 نوشته است: سلام لطفا لطفا پاسخ بدين ....من درمانده شدم نميدونم كجا بايد بپرسم اين سوال رو...
از حدود 3 ماه پيش پاهام بي حس و مور مور و سوزن سوزن شديد شد كه بعد از پيگيري هاي زياد 1 ماه پيش تشخيص ام اس رو دادن ...و يه دوره 5 روزه پالس گرفتم كه از اون روز 1 ماه ميگذره ولي متاسفانه هنوز سوزن سوزن كف پام كمي هست البته نه به وسعه و شدت سابق ميزان و مقدارش كمتر شده ...مثلا قبلا انگشتهاي پا هم سوزت بود الان نيست و خوبه ولي سينه پا هنوز سوزنه....قبلا ساق پام سوزن بود و بيحس ولي الان نيست و فقط كمي بي حسه و ضعفه داره انگاز تند تند كه راه ميرم بيحسيش اذيت ميكنه ولي ديگه مور و سوزن نميشه و راحت ميتونم راه برم  در سه ماه گذشته راحت راه نميرفتم....حالا در اين يك ماه بعد پالس هم سه بار درهفته سينومر استفاده ميكنم ....ايا اينكه هنوز پام به حالت عادي برنگشته و ضعف و سوزن داره طبيعيه روند بيماريه و طول ميكشه تا درس شه؟

سلام 
من همه حمله هایی که داشتم با کورتون تا حدودی بهتر شد ولی زمان برد تا اثر حمله از بین بره....طبیعیه که بهبودی نسبی پیدا کرده اید
(2018/11/28, 05:42 PM)glassheart نوشته است:
(2018/11/28, 05:13 PM)sarah_6162 نوشته است: سلام لطفا لطفا پاسخ بدين ....من درمانده شدم نميدونم كجا بايد بپرسم اين سوال رو...

سلام 
من همه حمله هایی که داشتم با کورتون تا حدودی بهتر شد ولی زمان برد تا اثر حمله از بین بره....طبیعیه که بهبودی نسبی پیدا کرده اید
ممنونم دوست عزيز كه پاسخ دادين....يعني همين كه بهبود تا حدي حاصل شده خوبه؟ و اينكه هنوز كامل برطرف نشده ايا زمان ميدن يا ممكنه دوبار  پالس تراپي تجويز بشه؟
(2018/12/01, 10:02 AM)sarah_6162 نوشته است: ممنونم دوست عزيز كه پاسخ دادين....يعني همين كه بهبود تا حدي حاصل شده خوبه؟ و اينكه هنوز كامل برطرف نشده ايا زمان ميدن يا ممكنه دوبار  پالس تراپي تجويز بشه؟

خواهش میکنم 
زمان میدن معمولا
سلام دوستان عزیز
خوب هستید؟
من مدتی هست دست چپم سنگین شده
البته کم
۴ سال هست حمله نداشتم
ایا این سنگینی حملست یا علائم بیماری
ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید