•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی دست و پا
(2016/06/01, 07:05 PM)شهرزاد نوشته است: نه عزیزم پشت گوش ننداز
هر چی دیرتر بری درمانش سخت تره ...
دکتر عظیمی که تو تلگرام بهشون بگید حتما بهت میگه بیا یا بمون بهتر شدی بهم خبر بده...
(دکتره اسطوره ای هستشicon_question)

بااین حال حتما برو ننداز پشت گوش خواهشا

میشه لطفا آدرس تلگرام دکتر عظیمی رو به من بدین؟ ممنون میشم.

(2016/07/24, 03:58 PM)reset77 نوشته است:
دکتر عظیمی که تو تلگرام بهشون بگید حتما بهت میگه بیا یا بمون بهتر شدی بهم خبر بده...

من نزدیک یک ماهه که از کف پام بی حسی شروع شد و الان تا کمر هست. ام ار آی هم چیزی رو نشون نداد. اما دکتر گفتش حمله س. و پردنیزولون خوراکی 50 داد و بعد از اون هم چون هیچ تغییری نداشت 8 تا دگزا. دگزاها دیروز تموم شد اما من هنوز همونجوریم. نگرانم که این وضعیت بی حسی بمونه. البته کاری باهام نداره و به راه رفتنم هم آسیبی نرسونده اما استرس دارم که چرا خوب نمیشه.Sad
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
چي بگم والا؟ من خودم هم هنوز بي حسي دست چپم خوب نشده الان اومدم يه دكتر ديگه مشورت كنم ببينم نظر اون چيه؟
شبها خيلي اذيتم مي كنه يعني هر شب بايد ژل يخي بذارم زير پام
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

من نزدیک یک ماهه که از کف پام بی حسی شروع شد و الان تا کمر هست. ام ار آی هم چیزی رو نشون نداد. اما دکتر گفتش حمله س. و پردنیزولون خوراکی 50 داد و بعد از اون هم چون هیچ تغییری نداشت 8 تا دگزا. دگزاها دیروز تموم شد اما من هنوز همونجوریم. نگرانم که این وضعیت بی حسی بمونه. البته کاری باهام نداره و به راه رفتنم هم آسیبی نرسونده اما استرس دارم که چرا خوب نمیشه.Sad

دگزا فایده نداره من بار ها زدم به نظرم تا دیر نشده و ماندگار پریدنیزولون بگیرین بهتره ضرر کورتونو به بدنتون میدین لا اقل خوب بشه زخم التهاب کهنه بشه خیلی سخت خوب میشه من خودم تو راه رفتن مشکل دارم با تجویز همین دگزا ها خوب نشد نه گز گز داشتم نه بی حسی مراقب باشین ورزش یادتون نره تا میتونید راه برین ..
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
بعضی دکترا چیزایی مثل گزگز رو تا توی وضع حسی(حواس پنجگانه) و حرکتی مشکل و ناتوانی پیش نیاره و پلاکی فعال نباشه پالس کورتون تجویز نمیکنن . ممکنه بعضی ها هم تجویز کنن. بستگی به تشخیص دکتر داره.
اگه بی حسی شما بی حسی واقعی باشه به دکتر بگین ولی اگه فقط حس میکنین خواب رفته میتونه علت دیگه ای هم داشته باشه . confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , niloofary , پریا حقیقت پور
(2016/07/25, 09:02 PM)nahid نوشته است: بعضی دکترا چیزایی مثل گزگز رو تا توی وضع حسی(حواس پنجگانه) و حرکتی مشکل و ناتوانی پیش نیاره و پلاکی فعال نباشه پالس کورتون تجویز نمیکنن . ممکنه بعضی ها هم تجویز کنن. بستگی به تشخیص دکتر داره.
اگه بی حسی شما بی حسی واقعی باشه به دکتر بگین ولی اگه فقط حس میکنین خواب رفته میتونه علت دیگه ای هم داشته باشه . confused2

مثلا چه علت ديگه اي ممكنه داشته باشه؟!!
استفاده از مکمل های غذایی، اسید چرب امگا 3 (Omega-3 Fatty Acid) مانند روغن کریل (Krill Oil) [*]، روغن بذر کتان (Flaxseed Oil) و تری گلیسیرید با زنجیره متوسط (Medium Chain Triglycerides) مانند روغن ام سی تی (MCT Oil) هم در کاهش التهاب موثر است.

[*] کریل، سخت پوستی شبیه میگو است که در آب ها اقیانوس منجمد جنوبی زیست می کند.
 تشکر شده توسط : ارزو , niloofary , پریا حقیقت پور
(2016/07/26, 04:09 PM)leili-asmaneh نوشته است:
(2016/07/25, 09:02 PM)nahid نوشته است: بعضی دکترا چیزایی مثل گزگز رو تا توی وضع حسی(حواس پنجگانه) و حرکتی مشکل و ناتوانی پیش نیاره و پلاکی فعال نباشه پالس کورتون تجویز نمیکنن . ممکنه بعضی ها هم تجویز کنن. بستگی به تشخیص دکتر داره.

مثلا چه علت ديگه اي ممكنه داشته باشه؟!!

من که دکتر نیستم ولی خیلی ها که ام اس ندارن هم ممکنه احساس خواب رفتگی رو تجربه کنن و دکتر بهشون میگه مربوط به اعصابه یا کم خونی و ...!
خودمم چند بار یه طرف بدنم احساس کرختی و خواب رفتگی داشتم و وقتی قرص اعصاب میدادن و مصرف می کردم خوب میشد !
 تشکر شده توسط : آنا , leili-asmaneh , niloofary , پریا حقیقت پور
دوستان سلام...ببخشید مزاحمتوم میشم...من پسری ۲۴ ساله ام که یه ماه پیش پاهام بی‌حس میشد و از باسنم تا پاهام یه برقی می‌نداخت... کم کم ستون فقرات پایین گردنم شروع به درد کردن کرد، اما جوری بود که یه روز درد داشتم یه روز انگار هیچیم نیست...توو این مدت گاهی انگشتم، دستم پام درد می‌گرفت و سوزن سوزن میشد اما این سریع یا عوض میشد یا دیگه نمیومد سراغم...تا اینکه یه ماه به کلی خوب بودم تا این‌که از هفته پیش دوباره برگشته و منگی سر و درد بالای سر هم بهش اضافه شده... اما خداروشکر تا الان توو راه رفتن تعادل داشتم و چشام هم مشکلی نداشته... با این حال کلافه شدم و این فکر و خیالات منو استرسی کرده...ممنون میشم پاسخ بدین...مرسی
ما که پزشک نیستیم شما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید ، بعد از شرح حال و معاینه اگه لازم ببینن ام آر آی می نویسن .
 تشکر شده توسط : hadisss , niloofary , پریا حقیقت پور
اين خواب رفتگي دست چپ من يه مقدار بهتر شده يا من عادت كردم نمي دونم ولي هنوز هست رفتم دكتر مقدسي ام آر آي هم دادم يه سري ويتامين نوشت و يه آرام بخش اضافه كرد و گفت از اين خميرا كه براي تقويت دست بگير هي باهاش كار كن تا برگرده گفت بعضي وقتا يه مقداز از اين حالات مي مونه ولي ايشاله كع مال تو هوب مي شه
بلند بگو ايشالهagreement2agreement2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...