امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه SOS
من از طریق شوهرم تحت بیمه sos هستم .پارسال که بیمارستان بستری بودم با فکس به دفترشون کار پرداخت صورتحسابم انجام شد ومثل بیمه های دیگه خودمان نپرداختیم بعد بریم بگیریم .فقط اتاق خصوصی وچیزهایی که تعهد نداشتن را خودمان پرداختیم .من نزدیک 9ماه ربیف می زدم هزینه هاش را هم از بیمه نوین گرفتم.در کل فکر می کنم الان بهترین بیمه است واگر کارمند باشید یا یکی از بستگان درجه یک تون می توانید از آن طریق بیمه شوید..........
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
shahrzadجان میشه از همسرتون بپرسید ماهی چقدر میده واسه بیمه اش؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
این بیمه امکانش برای همه است؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

آخه چجوری میشه اقدام کنیم ؟
love51زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که عمری به اجبار خواهیم خفتlove51
(2012/03/22, 12:21 AM)شهرزاد نوشته است: shahrzadجان میشه از همسرتون بپرسید ماهی چقدر میده واسه بیمه اش؟

شرکت شوهر من همه را بیمه تکمیلی کردند و تو فیش حقوقی 6هزار وخوردهای برای 3نفر کم میشود. محل کار خودم بچه ها خودشان فرم پر کردند وخودشان را بیمه تکمیلی کردند نفری نزدیک ده هزار تومان برای خودشان و9هزار برای زیر مجموعه نفری ماهانه می پردازند .
من که برای همه بستری شدنام از بیمه تکمیلی استفاده کردم البته مثل اینکه سالیانه سقف کمک هزینه درمان دارند .
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
دوستای خوبم اونکه هستی ابتدای تاپیک گذاشته در واقع قراردادی هست که بین شما و بیمه اس او اس بسته می شه. علیرضا هم گفتند که الان دیگه بیمه نمی شید من فقط یه کم تصحیحش کنم البته صد در صد نمی دونم شاید هم بیمه نشید فقط می دونم صد در صد دیگه به دردتون نمی خوره چون برای تحت پوشش قرار گرفتن یه آزمایش کامل ازتون می گیرند اگه هر مشکلی اگه به اندازه سر سوزنی دیده بشه اون قسمت شامل بیمه محسوب نمی شه. موثق تر اینکه در مورد هزینه های تزریق که همون پالس باشه چون من به تازگی انجام دادم مبلغی پرداخت نمی کنند. سقف ام آر آی سالانه 850 هزار تومن است یعنی شما هر مبلغ تا 850 هزار تومان در طی سال منظور سالی که براتون در نظر گرفته می شه مثلن من از 90/11/1 تا ظهر 91/11/1 سال بیمه برام محسوب می شه انجام بدید کامل بهتون پرداخت می شه. در مورد شهرزاد-اس هم که مبلغ حق بیمه رو گفتند شاید چون گروهی هست اینطوریه وگرنه من چون انفردای اقدام کردم سال 81 اقدام کردم هنوز خیلی مونده بود تا ام اس بگیرم مبلغ خیلی بالاتری رو پرداخت می کنم مثلن سال گذشته که همون 90/11/1 بود و سررسید تمدید قراردادم بود 350 هزار تومن مبلغ سالانه بود که من یکجا باید واریز می کردم چون انفرادی اقدام کردم بازم می گم خیلی قبل تر از ام اس اقدام کردم. در آخر هم اینکه به نظرم بهترین راه اینه که به دفتر مرکزی یا یکی از نمایندگان زنگ بزنید و اطلاعات دقیق تر و بهتری بگیرید. فقط علی الحساب بدونید 1- بعد از بیماری به درد نمی خوره چون بابت اون بیماری و مشکلاتش سرویس دهی نمی کنند. 2- از نظر قیمت به صرفه نیست. راستی بچه ها می گن بیمه ایران خیلی خوبه.

راستی یه چیز یادم رفت بگم اینکه شهرزاد- اس راست می گن من وقتی دفعه اول برای چشمم مشکل پیش اومد سال 84 وقتی بیمارستان بستری شدم اونم بیمارستان درجه یک و اطاق خصوصی منهای هزینه همراه که اگه داشته باشی یا نداشته باشی باید پرداخت کنی تمام هزینه بیمارستان رو پرداخت کردند. ولی اخیرن تغییراتی در مورد سرویس دهیشون دادند. تو ارسالهای قبل هم گفتم. شهرزاد جان که اس نداری نوشتم که من یه کم انحراف بینی دارم و انکسار دید این دو مورد رو تیک زدند هر مشکلی در این دو زمینه پیش بیاد هیچ هزینه ای نمی دن. راستش بچه ها من می تونم قراردادم رو پیدا کنم اسکن کنم براتون بگذارم منتهی به نظرم بهتره با خود بیمه تماس گرفته بشه یا حضوری مراجعه بشه بهتر راهنمایی می شید. البته گفتم اونکه هستی گذاشته در واقع قرارداد بیمه است و خیلی کامل هستش فقط یه چیزی رو من اشتباه نوشتم که اونم بیمه از کارافتادگی است که گویا من سه میلیون نوشتم ولی یک میلیون است. بیمه مرگ هم بچه ها وقتی آدم می خواد ابتدا اقدام کنه باید یه فرم پر کنید که اونجا نوشته شده به چه کسانی برسه اگه هر کس رو که دلتون می خواد نوشتید اون ته ته تهش بنویسید مثلن یه بنیاد خیریه ای مثل مثلن محک چون اگه خدا نکرده اونایی رو که نوشتید نباشن می ره تو جیب بیمه مفت خور. نگذارید بره تو جیب بیمه. بگذارید یه نیازمند استفاده کنه چون تمام اینایی که بیمه به خصوص اس او اس شدند از وضع بدی برخوردار نیستند البته به غیر از من. منی خیلیهاشون رو می شناسم. منظورم اینه که نیازمند اونجوری نیستند مثل الهی من بمیرم برای بچه های عضو محک.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,566 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,843 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص پویش 121 81,705 2018/02/24, 03:13 AM
آخرین ارسال: سين سادات
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,090 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,454 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,571 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان