وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیمه SOS - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: بیمه SOS (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-SOS)

صفحه ها: 1 2

بیمه SOS - Hasty - 2011/10/18

وقتی من برای درمان در بیمارستان بستری بودم بیماری اونجا بستری بود که مثل من که نگران هزینه بیمارستان اصلا نگران نبود وبه من گفت چرا از بیمه SOS استفاده نمی کنم wink2wink2wink2wink2
---------------------------------------------------
بیمه SOS

خدمات درمان و امداد پزشکی (طرح خانواده)

خدمات درمان و امداد پزشکی با مزایای :
* دسترسی شبانه روزی به خدمات
* معرفی پزشک و بیمارستان در سرتاسر ایران
* تامین هزینه درمان بیمارستان در سراسر ایران تاسقف
000/000/250 ریال
* تامین هزینه زایمان و سزارین در سراسر ایران تا سقف

000/000/12ریال
* تامین هزینه درمان اوررژانس بیمارستانی تا سقف

000/200/1 ریال
* تهیه و ارسال داروی کمیاب
* اخذ نظریه دوم پزشکی
* سازماندهی انتقال پزشکی زمینی و هوائی در ایران
* تامین هزینه های پاراکلینیکی در سراسر ایران تا سقف

000/500/8ریال

* سازماندهی انتقال پزشکی هوائی به خارج از کشور تا سقف
000/000/250 ریال
* تامین هرینه درمان در خارج از کشور تا سقف

000/000/80 ریال پس از انتقال پزشکی به خارج از کشور
* تامین هزینه درمان در طول سفر در خارج از کشور تا سقف 000/000/250ریال
* بیمه حادثه تا سقف 000/000/50ریال

کلیه خدمات :
* شبانه روزی
* بیمارستان های درجه یک 15% فرانشیز
* سایر بیمارستانها 10% فرانشیز
* دوره انتظار برای تأمین هزینه زایمان و سزارین منوط به طی شدن مدت یک سال کامل عضویت و برای تأمین هزینه خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی ، سه ماه پس از تاریخ شروع عضویت می باشد.

خدمات درمان گروهی

خدمات درمان برای گروه با مزایای :
* دسترسی شبانه روزی به خدمات
* معرفی پزشک و بیمارستان
* تامین هزینه درمان بیمارستان
* تامین هزینه های تشخیصی و پاراکلنیکی
* تامین هزینه زایمان و سزارین
* تهیه و ارسال داروی کیمیاب
* انتقال پزشکی در سراسر ایران
* خدمات درمان گروهی در چهار طرح و سقف تعهدات متنوع به اشخاص حقوقی بیش از 50 نفر عرضه می گردد

کلیه خدمات :
* شبانه روزی
* بدون نیاز به معاینات پزشکی
* دوره انتظار برای تأمین هزینه زایمان و سزارین منوط به طی شدن مدت شش ماه کامل عضویت بوده و برای تامین هزینه بیماری های مزمن ، سه ماه پس از شروع عضویت می باشد.
مراکز طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران

کانون شما در پی برگزاری چندین جلسه با مقامات محترم شرکت های بیمه موفق گردید بمنظور بهره وری و استفاده اعضای محترم کانون از در کلیه خدمات بیمه ای شامل بیمه تکمیلی درمان، بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان، آتش سوزی مسکونی و کارگاهی، بیمه آکسا در خارج از کشور، درمان گروهی، عمر، حادثه و ... تفاهم نامه همکاری منعقد نماید که بیمه های درمان از طریق شرکت SOS (کمک رسان ایران) است که دارای بالاترین تجربیات و خدمات درمانی و استانداردهای بین المللی می باشد.

جدول بیمه های تکمیل درمان گروهی به شرح جدول ذیل باطلاع دوستان عزیز همدانشکده ای رسانده می شود.

شرح

سقف تعهدات (ریال)

حداکثر سقف تعهدات سالیانه هزینه های بستری (عمومی، تخصصی) در بیمارستان و مراکز جراحی محدود و انواع سنگ شکن و آنژیوگرافی قلب (عمومی و تخصصی) برای هر نفر تا مبلغ

50.000.000

افزایش حداکثر سقف سالانه برای اعمال جراحی مغز و اعصاب (باستثنا دیسک ستون فقرات) پیوند ریه، پیوند کبد، پیوند کلیه، پیوند مغز استخوان و قلب برای هر نفر تا مبلغ

100.000.000

حداکثر سقف تعهدات سالیانه هزینه زایمان اعم از طبیعی و سزارین تا مبلغ

10.000.000

حداکثر سقف تعهدات سالیانه هزینه پاراکلینیکی نوع اول شامل: سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوتراپی، انواع اسکن، انواع سی تی اسکن، انواع آندوسکوپی، MRI ، اکو کاردیوگرافی برای هر نفر تا مبلغ

5.000.000

حداکثر سقف تعهدات سالیانه هزینه های پاراکلینیکی نوع دوم شامل: تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، آنژیو گرافی چشم برای هر نفر تا مبلغ

2.500.000

حداکثر سقف تعهدات سالیانه هزینه های جراحی مجاز سرپایی مانند: ختنه، شکستگیها، گچ گیری ، کرایوتراپی، اکسیژیون، بخیه ، لیپیوم، تخلیه کیست، لیزر درمانی برای هر نفر تا مبلغ

2.500.000

رفع عیوب انکساری چشم چشم به میزان 4 دیوپتر یا بیشتر با تأیید پزشک بیمه گر برای هر چشم حداکثر 2.500.000 ریال

5.000.000

هزینه انتقال بیمار با آمبولانس در موارد اورژانس داخل شهری

300.000

هزینه انتقال بیمار یا آمبولانس در موارد اورژانس بین شهری

600.000

حق بیمه ماهانه هر نفر با فرانشیز 10% بیمارستانی و 30% پاراکلینیکی با احتساب تخفیف تعداد گروهی

89.900

ضمناً علاوه بر خدمات درمان تکمیلی، بیمه شدگان اصلی تحت پوشش بیمه عمر و حادثه تا سقف 50.000.000 ریال با پرداخت حق بیمه سالیانه 226.400 ریال قرار خواهند گرفت .
نمی دونم به نظر شما خوبه ؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryHuhHuh

RE: بیمه SOS - TootFarangi - 2011/10/18

شبیه همون بیمه تکمیلی نیست ؟ confused2

RE: بیمه SOS - Hasty - 2011/10/18

عزیزم کلا یک نوع بیمه است.....مثل خدمات درمانی..تامین اجتماعی فقط با وسعت بیشترwink2agreement2icon_question

RE: بیمه SOS - Prime - 2011/10/18

یه جور بیمه تکمیلیه!

الان با توجه به بیماری تون شما رو بیمه نمی کنن!
قبلش از بیمه کردن با اخذ هزینه ازتون آزمایش میگیرن.

RE: بیمه SOS - پویش - 2011/11/19

هزینه اش؟

RE: بیمه SOS - earth - 2011/11/19

من بیمه اس او اس هستم. یک بیمه تکمیلی است الان ، ولی قبلن به تنهایی جوابگوی صددرصد هزینه بستری شدن در بیمارستانها بود. و حداکثر تحت پوشش قرار دادنِ یه سری کارهای درمانیش از همه بیمه های تکمیلی بیشتر بود. من سال هشتاد و یک تحت پوشش این بیمه قرار گرفتم. خیلی قبل تر از آن که دوستانم تحت پوشش بودند بدون هیچ آزمایشی بیمه شدند ولی یواش یواش به خاطر دادن کمترین خسارت برای اعضای جدید یه سری آزمایشات رو گذاشتند. راحتتون کنم سال هشتاد و یک دو روز، تمامِ اعضا و جوارح منو بررسی کردند که اگه جایی مشکلی داره تحت پوشش قرار نگیره با توجه به سنم یه سری معاینات از قبیل تست ورزش و نوار قلب و این حرفا برای من نبود. برای سن های مختلف چندین رنج قرار دادند. مثلن سن پانزده ساله تا بیست یه قیمت، سن بیست تا بیست و پنج بیشتر و الی آخر. بالای سن فکر کنم شصت اون موقع ها دیگه نمی تونستند تحت پوشش بیمه قرار بگیرند. یک میلیون تومان بیمه عمر سه میلیون تومان از کارافتادگی تعلق می گرفت اینا همش مال سال هشتاد و یک بود. در مورد بستری شدن من تمامی هزینه رو به جز هزینه همراه اطاق خصوصی در یک بیمارستان درجه یک خصوصی رو پرداخت کرد (اطاق خصوصی چه همراه داشته باشی چه نداشته باشی هزینه همراه رو ازت می گیرن برای من سال هشتاد و چهار شبی بیست و پنج هزار تومن بود). هزینه ام آر آی رو کامل پرداخت می کنه الان حال ندارم آخرین قرار داد رو بخونم. خلاصه بیمه شیکیه دفتر مرکزیش هم خیابان گاندی است. اینطوری بود تا این چند وقت پیش گویا یه تعدادی که گند می زنند به همه چیز طوری که برای بالا- پایین رفتن فشارشون رفته بودند بیمارستان لاله مثلن خوابیده بودند، این شده که از دو سال پیش می بایست فرانشیز پرداخت کنید حال ندارم از روی قرار داد بنویسم براتون ولی فکر کنم همین بود برای بیمارستانهای درجه یک پانزده درصد و برای بیمارستانهای درجه دو ده درصد از بیمار اخذ می شه. ضمن اینکه مبلغ پرداختی بابت بیمه سالانه هم بالاست و می بایست یکجا یا طی دو فقره پرداخت بشه. اگه از طرف سازمان یا ارگانی تحت پوشش این بیمه قرار بگیرید بی دردسرتر خواهد بود شاید یه سری آزمایشات رو نداشته باشه. من انفرادی و خودم اقدام کردم.

RE: بیمه SOS - سحر-90 - 2011/12/27

سلام بیمه اس او اس چقدر هزینه میگیره تا بیمه کنه بعد اگه بدونن ام اس داریم بیمه میکنن تشکر از حوصله زیادت ک توضیح دادی

RE: بیمه SOS - earth - 2011/12/27

آخ آخ آخ چه یاد آوری کوفتی!!!!!!!!! اول بهمن ظهر تاریخ سررسید بیمه منه پارسال دویست و خورده ای دادم امسال حتمن خیلی بیشتره. دوست خوبم راستش نمی دونم که کسانی که ام اس دارند رو تحت پوشش قرار می ده یانه یا اینکه اگه قرار می ده چه سرویسهایی رو می ده. اینکه گفتم دو روز تموم منو چکاب کردند که اگه قسمتی از بدنم مشکلی داره رو از سرویس دادن اون عضو سر باز بزنند. مثلن من کمی به اندازه چشم یه مورچه انحراف بینی دارم در پرونده ام قید شد که اگه یه وقت تو این قسمت مشکلی پیدا کنم بابتش سرویس نمی دن. یا اینکه من عینکی هستم تو پروندم نوشتند که مشکل انکسار دید حالا یعنی چی نمی دونم و این عضو هم از بیمه حذف شد. خلاصه جایی نمی خوابن که آب زیرشون بره. ولی باید بگم که انصافن بیمه بسیار شیک و مودبی هستند. این یه سیاسته برای همه شرکتهای بیمه یعنی اگه قرار بود غیر از این باشه که دو روزه فاتحشون خونده می شه. خلاصه با همه این اوصاف زنگ بزن 118 شماره اشون رو بگیر آدرسشون هم خیابان گاندی است. چون کارت من مال سال هشتاد و یکه اصلن اونموقع دفترشون این جای فعلی نبود، بنابراین شماره تلفنی که روشه الان مربوط به اونا نیست. اگه صبر کنی تا چند روز دیگه به احتمال قوی دفتری که من از اونجا بیمه شدم بهم زنگ می زنند اصلن می خوای ازشون آدرسشون رو دقیق بگیرم یا شماره تلفنشون رو تو میرعماد هستند اونا؟ زنگ بزن کامل بپرس. البته با اوصافی که گفتم احتمالن سرویس دهی بابت ام اس نخواهند داشت دارو که اصلا و ابدا در مورد بستری شدن هم که با توجه به مقرارتشون تعلق نمی گیره.

RE: بیمه SOS - paeeze - 2011/12/28

انکسار دید رو واسه این نوشتن که شما یه وقت عمل اصلاح بینایی(Prk یا لیزیک یا هرچی..) انجام دادی نتونی هزینشو از بیمه بگیریSmile (16)

بیمه هم نوعی دکان هست!wink2

RE: بیمه SOS - شهرزاد - 2011/12/28

wink2

خوب عزیزم کاش شرایط اینکه میتونستیم بیمه sosرو بگیریم میگفتیدsad2icon_cry