•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
خدایا به همه دخترا و پسرا همسر خوب عطا فرما
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : محدثه , cly , meysam2 , فاطمه جون , سورنا , رامنا
کسی که آدم بدیه فرقی نمیکنه مرد باشه یا زن. مهم انسانیته که آدم های خیانت کار ندارن.baybay
(2012/07/06, 11:04 PM)27bahar نوشته است: سام شیرین عزیز...مرسی از حرفای قشنگت...من مشکلی با بیماری ندارم..اما اون خیلی درگیره باهاش...شاید زمان مشکلمونو حل کنه شایدم نه..اما من منتطر میمونم...بلاخره راضی میشه...دعا کنین...اون یه فرشته اس..تمام زندگیمه..این بیماری درمقابل همه خوبیهاش و شخصیت بزرگش بی ارزشه..اصلا مشکل نیست یه اتفاقه همین...تشویقش میکنم بیاد اینجا...شما هم کمکم کنین...مرسیsad2
عزیزم همه کسایی که ام اس دارن مثل فرشته می موننwink2
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
 تشکر شده توسط : نازلی
بهترین همسر دنیااااااااااااااااااااااااااهمسرخودمهwink2agreement2love28
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : نازلی , رامنا
(2011/07/12, 10:31 AM)نازلی نوشته است: همسر من بهترین همسر دنیاستlove28
صبری داره که نگو کلا اگه بخواهم خصلتهاش رو بنویسم چند جلد میشه پس در یک سطر میگم

ماهههههههههههههه ماه ه ه ه ه ه ه love28Heartlove28Heart

2 سال قبل این متن رو نوشتم الان هم نظرم همونِ همسر من از 2سال پیش که اینقدر تعریفش کردم بهترتر شده love28HeartHeartlove28Heartlove28Heartlove28
همسر من فوق العاده ست دیگه باید در موردش یه کتاب خانه ی بزرگ کتاب بنویسم می دونم خیلی اذیتش کردم 22 ساله باهاش زندگی می کنم 15 سال شایدم بیشترِ که بیمارم ولی تا حالا به روم نیاورده گاهی من از ادامه ی درمان خسته شدم ولی اون حتی خودش تنها رفته پیش دکترم و داروهام رو گرفته ما با هم ،هم زن و شوهریم ، هم با هم رفیقیم خیلی صمیمی توو این 22 سال تنهائی خونه ی بابام نرفتمangry2angry2angry2angry2
خیلی صبوره خیــــــــــــــــــلی [تصویر:  53455b94.gif]
عشق بین من و همسرم از اول زندگیمون بیشتر شده امیدوارم زندگی همتون خوب باشه love28love28icon_questionicon_questionicon_question [تصویر:  405177b7.gif]
 تشکر شده توسط : سورنا , royaaa , رامنا , damoun , shahrzad.s , baharan , رهاورد
سلام ایشالا هرکی همسرش خوبه خوبتر بشه هر کیم که همسر نداره خدا بش ی همسر خوب عطا کنه . بگو ایشششااللللللللللاicon_questionlove28love51icon_biggrinhappy0065.gif
بزرگترین اقیانوس جهان (آرام) است پس آرام باش تا (بزرگ)شوی
 تشکر شده توسط : نازلی , رزمینا , رامنا , aztab , رهاورد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان