•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
منم از خدا میخوام همه جفتشونو پیدا کنن و خوشبخت بشن
ما نباید چون یکی دو تا مرد بد دور و برمون دیدیم بگیم همه مردا بدن و قید ازدواج رو بزنیم.همه به همراه و همسر ،به کسی که درکشون کنه و تو سختیا و شادیاکنارشون باشه نیاز دارن،اما هر کسی تو یه سنی به این نتیجه میرسه
من خدا رو شکر میکنم که همسر خوب و نمونه ای مثه فرزاد بهم داده،درسته تازه عقد کردیم ولی نزدیک یکساله که همدیگه رو میشناسیم و من به جرات میتونم بگم بهترینه،البته خوبیهای همسرش هم فراموش نشودN_aggressive (35)همیشه خوبی باید دو طرفه باشه تا همه چی اوکی باشه
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : نازلی , # پریسا # , ارزو
مائده جان زرنگی غیر مستقیم داری برای آینده فکری برمی داریconfusedconfusedconfused
ولی خداییش رعایت خیلی از اینها برای زندگی مناسب است.وباعث خواهد شد که زندگی شما شیرین شود.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

به نظر من تمام مردها و زنان دنیا میتونن بهترین همسر دنیا باشن، صورت مسئله اشتباه مطرح شده، بهترین همسر دنیا مثله مسابقه دو نیست که یه برنده داشته باشه، مثل زیبا ترین زن دنیا (هیچ زنی زیباترین زن دنیا نیست و همه زن ها هم میتونن برا همسراشون زیباترین زن دنیا باشن) بهترین همسر دنیا هم همینطوری ، به اندازه تمام آدمای روی زمین که ازدواج کردن میشه بهترین همسر دنیا داشت.

من راستش از ازدواج گریزانمicon_cry، این همه از مردها بد گفتید و اژدهاشون کردید (که حقم دارید منم خیلی هاشونو میشناسم) حالا من یه خورده از خانوما تعریف کنمevilgrin0039.gif، راستش دلیل گریزان بودن من اینه که نسبت به بیشتر دخترا بی اعتمادم rolleye0012.gif (دور از جون تممممممممممممممممممام خانوما و دخترای سایت و آشنا و دور و نردیک و ...)
من 6 سال دانشجوی یه شهرستان دور بودم و یه چیزایی دیدم که واقعا بی اعتماد شدمConfused، نه اینکه خانوما بدن هاangry2 (زبونم لال) این رو گفتم که بعضی ها که تخته گاز دارن یه طرفه میرن اون طرف هم داشته باشن

ولی به جون خودم من میدونم که من میتونم بهترین همسر دنیا بلکن که کهکشان خدا رو چه دیدی اون دنیا هم بشمhappy0065.gif
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : # پریسا # , ثریا , anaram
شوهر من همیشه به من میگه تو بهترین همسر دنیا هستی و هیچکی به جز من نمیتونسته خوشبختش کنهevilgrin0039.giflaughing3laughing3
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : ساغر , # پریسا # , ثریا
پسرها بدونید هرجا و هر لحظه اول به خانمتون احترام بگذارید و توجه کنید اونوقت مرده خیلی خوبی هستیدhappy0065.gifhappy0065.gif
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
شیرینی زندگی آینده با بکارگیری سفارشات خانمهای سایت برای آقایان پس خوب مطالعه کنید واز مشاوره غافل نشوید.confusedconfusedconfusedconfusedبعدش نگید نگفتیدconfused
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

شوهر منم بهترین همسر دنیاس هیچکی نمیتونس اینقد خوشبختم کنه خداروشکر که مال منه icon_biggrin .. خدایا حفظش کنinnocent0001.gifinnocent0001.gif
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : ثریا , ساغر
من نمیدونمsamaچش شده که چند مدتی هست هیچ مری رو آدم حساب نمیکنه.باشه ما مردا همه خیانت کار اما همه زنها پاک دامن و نجیب.اصلا مگه تا به حال کسی از خیانت زنا چیزی شنیده؟نه.
فقط ما بدبختا خیانت کاریم.
هی هی هیangry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : فرخ , gilane , # پریسا #
آقای ما که بهترین آقای دنیاستhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا , ساغر , # پریسا #
(2012/05/25, 07:46 PM)gilane نوشته است: آقای ما که بهترین آقای دنیاستhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی منو میگه ها همه توجه کنیدlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : ساغر , # پریسا #

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: