•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
سلام دوستان همگی خوبید؟من فک میکنم غذاهای سرد مضر هستند این جور نیست ک نخورید اما میشه با مکمل هاش خنثی کرئ سردی روlove28

تشکر شده توسط : somaye_602000 , رزمینا , فاطمه_2 , احسيني
من تو این مدت که بیماری رو دارم 2 تا نتیجه گرفتن که هر دوش با هم اثر داشته یکی آرامش اعصاب که بیماری رو خیلی آرام تر می کنه و دیگه رژیم غذائی با حداقل غذاهای سرد. ضمناً عاشق خدا بودن و تمام لحظات رو با عشق اون سپری کردن هم خیلی برام تاثیر داشته .
 تشکر شده توسط : gilane , رزمینا , Prime , زهراجون , somaye_602000 , ostad2000 , احسيني , فاطمه_2
سلام دوستان عزيز
من تازه عضو شدم ولي ولي كلي از صفحات بهبود ام اس رو خوندم.من هم اعتقاد دارم طب سنتي مي تونه موثر باشه .
از رزمينا و دوستائي كه ازين روش استفاده مي كنن خواهش مي كنم ادرس تلفن يا روش دستررسي به دكترشونو بذارن.
خواهش مي كنم چون من الان دارم دخترمو شير ميدم و نمي تونم از بتا فرون ها استفاده كنم.
ثرياي عزيز ميشه شما هم تلفن يا ادرس دكتر ملكيان را بنويسيد؟؟؟؟؟؟
يه دنيا تشكر
 تشکر شده توسط : احسيني , فاطمه_2 , gilane , رزمینا
*برای همه دوستانی که این چند وقت راجع به روش درمانی من پیام گذاشته بودند و سوال کرده بودند:
علائم بیماری من با سنگینی و بی حسی و کم شدن قدرت در پاهایم و گاهی سوزن سوزن شدن ان بود.چند وقت بعد به علت استفاده خیلی زیاد از اب هندوانه(روزی 2لیوان) و دوغ زیاد علائمم برگشت به علاوه اینکه دستها و بدنم هم سرشدند که بی حسی دستهام خیلی اذیت کننده بود چون هم دست خطم خراب شده بود و گاهی هم اگر حواسم نبود وسایل از دستم می افتاد که به موسسه تحقیقات حجامت مراجعه کردم و رفع شد. اما این دفعه که بی حسی دوباره به سراغم امد از هر دفعه شدیدترو جدی تر بود و به طور محسوسی در حال بدتر شدن بود.اینجا بود که شروع کردم به مصرف سید ادویه و استفاده از انفیه مرزنجوش در کنارش ممنوعات غذایی (غذاهای کارخانه ای)را هم رعایت میکردم و همین طور مالیدن روغن زیتون روی پاهایم و خوردن انجیر و مویزو خرما و عسل .حدودا 1ماه که این دارو را استفاده کردم خارش بدنم هم که به تازگی ا ایجاد شده بود از بین رفت .الان دوره مصرف سید ادویه به پایان رسیده و به توصیه پزشک طب سنتی ام داروی گیاهی دیگری را شروع کردم .خدارا شکر میکنم به نسبت قبل راه رفتن و تعادلم خیلی بهتر شده و روند بهبودی رو احساس میکنم هرچند به من گفتند که چند مرحله درمانی دیگر راهم باید طی کنم تا نتیجه درمان قطعی باشد و دوباره برگشت نکند .چند روز پیش هم مراسم ازدواج خواهرم بود و مجبور بودم از اول تا اخر راه برم و به مهمونها رسیدگی کنم اما به لطف خدا هیچ مشکلی برام ایجاد نشد که خیلی بهم چسبید.
این مطالب رو هم برای دوستان خوبم نوشتم چون می خواستم تجربه ام را با شما شریک شوم و برای همتون هم ارزوی سلامتی دارم.
 تشکر شده توسط : gilane , احسيني , فاطمه_2 , TootFarangi , ostad2000 , somaye_602000
منهم ميخوام تجربه خودم رو بگم:
دقيقا 21 دي ماه بود كه از تلويزيون برنامه ي استاد خيرانديش رو ديدم كه در مورد درمان ام اس با روش طب سنتي صحبت ميكردند. از همون روز شروع كردم به رعايت نكات تغذيه اي كه گفته بودن. يعني ترك سرديها و خوردن گرميها. ماست و سيب زميني و گوشت گاو و ترشيجات كه غذاهاي اصلي من بودن رو بطور كلي از برنامه غذايي حذف كردم ولي چون اطلاعاتم خيلي كم بود و در مورد سردي و گرمي غذاهاي ديگه هيچي نميدونستم، مواد غذايي سرد ديگه مثل ماهي و برنج و مرغ و خيار و كاهو و... رو استفاده ميكردم ولي خرما و عسل هم توي برنامه غذايي ام گذاشتم.
اوايل اسفند ماه بود كه تازه شروع كرده بودم به رعايت رژيم استاد خدادادي و زمان شروع داروي سيد ادويه هم كه 11فروردين ماه امسال بود.
دقيقا 29 فروردين امسال بود كه سرما خوردم اونم چه سرماي شديدي! من تو عمرم فقط دو سه بار سرما خوردم اونم نه خيلي شديد! كلا تو خونواده من سالمترين فرد بودم! فقط يكي دو بار دكتر رفتم اونم براي پوست و معده. استاد گفتن كه اين نشونه ي خيلي خوبيه فقط بايد با گياه مرزنگوش، خلط ها رو تخليه كنم.
اما تغييرات:
دو ماهي ميشه كه بعد از تزريق بتافرون، ديگه بهيچوجه يخ نميكنم و اثري از اون همه سرما نيست!
و صورتم كه يكسال بود از بس لكه ي آكنه روش بود، اصلا رنگ پوستم معلوم نبود، اين دو ماهه پوستم هم خيلي بهتر شده. پوست صورتم نسبت به قبل اینقدر بهتر شده که وقتی عکسهای پارسالم را نگاه میکنم باورم نمیشود که آنها عکسهای من هستند! من تحت نظر دکتر، از لایه بردارهای بسیار قوی برای پوستم استفاده میکردم و هر روز وضع پوستم بدتر میشد اما الان سه ماه است از هیچ دارویی استفاده نکرده ام و پوستم نسبت به سه ماه پیش عالی شده و الان فقط لکه های کمرنگی به جا مانده است و خودم این بهبودی را در اثر رعایت رژیم غذایی و مصرف سیدادویه میدانم.
من قبلا پوست سرم خیلی خشک بود و همیشه شوره میزد اما جدیدا خیلی بهتر شده است.
اما یک تغییر خیلی عجیب این است که قبلا 15-10 تار از موهای سرم سفید بود اما تازگی فهمیده ام که دیگر خبری از موی سفید در سرم نیست و این برایم خیلی عجیب است! و میگویم لابد این سیدادویه اکسیر جوانی است!!
قبلا پاهام اينقدر مشكل داشت كه وقتي با پدر و مادرم بيرون ميرفتم براي راه رفتن آويزونشون ميشدم اما الان آروم دستشونو ميگيرم كه فقط تعادلمو حفظ كنم و پاهام با قدرت بيشتري راه ميره. دقیقا نمیدانم تغییرات مثبتی که در راه رفتنم ایجاد شده مربوط به قدرت پاها یا مربوط به تعادل یا چیز دیگری است فقط میدانم که قبلا برای اینکه دل پدر و مادرم نشکند، اصلا جرات نداشتم جلوی چشم آنها راه بروم اما الان راحتتر و با جرات بیشتری جلو دیدشان راه میروم.
يه معده دردي هم چندين سال بود داشتم و هر هفته سه چهار بار ميومد و تحملش ميكردم و اين چند ساله با هيچ دارويي درمان نشده بود، يكي دو ماهه كه اصلا سراغم نيومده. حتي يكبار!
این چقدر جالب است که وقتی کار مثبتی انجام میدهیم، چندین نتیجه مثبت دیگر که انتظارش را نداشتیم هم نصیبمان میشود! مثلا من اصلا برای موهایم یا پوستم توقع بهبودی نداشتم و بیشتر به فکر پاهایم بودم که این تغییرات مثبت پوست و مو، غافلگیرم کرد!
الان بعد از 40 روز مصرف داروي سيد ادويه 2 روزي است كه با نظر استاد شروع به مصرف داروي جامع كرده ام. سيد ادويه رو فقط شبها استفاده ميكنم.
و منتظر نتيجه بهتر....
باور نمیکنم خالق نظم دانه های انار، زندگی مرا بی نظم چیده باشد!
 تشکر شده توسط : najva , احسيني , somaye_602000 , رزمینا , ostad2000 , toktam* , Sonnet
منم میخوام شروع کنم اما بعد از تولد حضرت علی ، به یکی از دوستام که دیستروفی عضلانی دوشن داره آدرس وبلاگ را دادم و اونم شروع کرده به امید خدا من توی چند تا مقاله خوندم که هلیله ها برای رفع سفیدی مو و سوی چشم مفید هستند و ازش به عنوان اکسیر جوانی یاد شده.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : رزمینا , فاطمه_2 , ostad2000 , zohrevand , احسيني
فاطمه جون با خوندن نوشته ات خیلی خوشحال شدم .گفته بودی جلوی پدر و مادرت زیاد راه نمیرفتی برای اینکه دلشون نشکنه. دقیقا مثل من چون منهم در مورد بیماریم چیزی به مامان و بابام نگفته بودم اخه خیلی ناراحت میشدن . قبلا ازشون پنهون کرده بودم چون مشکلم بی حسی و سنگینی بود اما این سری به طرز ناگهانی روی راه رفتن و تعادلم اثر گذاشته بود. بعد به من میگفتن چرا اینجوری راه میری میگفتم چیزی نیست خوردم زمین پام گرفته میگفتن خوب چرا دکتر نمیری میگفتم چرا حتما می خوام برم و.... بعدشم کمتر میرفتم خونشون و بیرون هم همراهشون نمیرفتم. چند وقت بعدم یک دفعه اومدم بشینم رو صندلی پسر کوچولوم صندلی رو از زیرم کشید و افتادم تا یه مدتی هم این شده بود بهونم .اما الان عمدا جلوشون راه میرم که منو ببینن .ان شالله خدا به همه پدرا و مادرا عمر طولانی و با عزت بده.
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , somaye_602000 , ostad2000 , zohrevand , احسيني
(2012/05/12, 07:03 PM)فاطمه_2 نوشته است: !
الان بعد از 40 روز مصرف داروي سيد ادويه 2 روزي است كه با نظر استاد شروع به مصرف داروي جامع كرده ام. سيد ادويه رو فقط شبها استفاده ميكنم.
و منتظر نتيجه بهتر....
خیلی خوشحالمون کردید از اینکه در مورد نتایج درمانتون با داروی گیاهی (سید ادویه و غیره) توضیح دادید ,فقط خواهش میکنم لطف کنید هر چند وقتی یه خبری در مورد روند بهبودیتون در سایت بگذارید.
من که به شخصه خیلی خوشحال شدم از این خبر ,ان شا الله به زودی نتیجه کامل بگیرید از درمانتون
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : رزمینا , somaye_602000 , zohrevand , احسيني , فاطمه_2
منم چند نفرو میشناسم که با رعایت رزیم غذایی و خوردن داروی سیدادویه خیلی بهتر شدن
بچه ها یه سری به این سایت بزنی راجع به همین چیزاست. درمان قطعی بیماری ام اس رو تو یه جزوه 100 صفحه ای داره.
تبليغات در سايت ممنوع است
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , احسيني
بچه ها خیلی مراقب تبلیغات دروغین باشید. این سایتی که دوستمون معرفی کردن توش کلی مطلب خوب داره
اما ابدا علمی نیست. مدام این سایت ها از بیماری های لاعلاج و صعب العلاج صحبت میکنن
چون درمان پزشکی توش مونده و اینا به راحتی می تونن ادعا کنن که ما درمانش رو داریم.

من یک مثال می زنم:
بیماری دویک که علائم بسیار شبیه به ام اس داره و این دوستان هیچی در موردش نمی دونن اما ادعا میکنن
می تونن درمان کنند. از لحاظ پزشکی منشا اش معلومه و مثل ام اس نیست. می دونن چه چیز باعث درگیری بیماری میشه.
و اون یک آنتی بادیه که حالا بحثش اینجا نیست ولی ابدا به تغذیه ربطی نداره.

پس ابدا این روش های تغذیه ای یا دارو های دست ساز گیاهی رو جایگزین درمان پزشکی تون نکنید. می تونید با مشورت پزشک در کنارش بعنوان مکمل استفاده کنید.

من شخصا 10 ها نفر رو میشناسم که این راه اشتباه رو رفتن و الان دیگه نمی تونن برگردن به روز های قبل. مراقب خودتون باشید تو رو خدا.

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : شهرزاد , najva , fireboud , ارزو , naz.gigili , نازلی , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,620 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,080 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,830 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,178 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,991 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,809 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان