•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
رژیم غذایی مریم و واسه من فرستادن خیلی سخته ولی به قول آقامون (wink2) هرچی که ممنوع شده چندتا چیز دیگه جای گزینش شده و چیزهاییم که باید استفاده بشه خیلی خوبه و انرژی زاست منم دارم سعی میکنم یواش یواش ممنوعاتشو از مصرف غذاییم خارج کنم میدونم سخته ولی ممکنهShyShyShyShy
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : احسيني , ثریا , رزمینا
(2012/03/27, 02:43 AM)مرضیه :) نوشته است: من تقریبأ ۷ ماهه که به این بیماری مبتلا شدم، دقیقأ وقتی اولین حمله رو تجربه کردم که به شدت عصبی بودم و استرس داشتم rolleyes ، به همین خاطر به نظر من این بیماری بیشتر علت عصبی داره،ولی خوبه که مراقب تغذیه هم باشیم یعنی غذاهای مفید رو بیشتر بخوریم agreement2
یه مشکلی هم دارم و اون اینه که نمیدونم چطور شاد و بیخیال باشم icon_cryicon_cry

دوست خوبم هروقت مطلبی ناراحتت کرد با خودت فکر کن ایا 10 سال دیگه نه اصلا چند ماه دیگه هم این موضوع اینقدر اهمیت داره ؟ مسلما وقتی اون موقعRolleyesRolleyesRolleyes بهش فکر میکنی میبینی این قدرا هم مهم نبوده.angelangelangelangelبعدش هم همیشه این جمله رو تو ذهنت مرور کن "این نیز بگذرد"
 تشکر شده توسط : parisa2087 , najva , مرضیه :) , احسيني
(2012/02/16, 12:01 PM)samira61 نوشته است: منم دوست دارم راجع یه هامیوپاتی بدونم خیلی ها به من پیشنهاد دادن ولی من به خاطر بی اطلاعی دنبال نکردم

من در سال 73 که دکتر ناصری (بنیانگذار طب هامیوپاتی در ایران ) در شهر ما بودن تحت نظر ایشون این درمان را شروع کردم آنموقع حالت گز گز شدید در سمت چپ شکمم وجود داشت و انگشتان دست راستم قدرتشان را از دست داده بودن طوریکه حتی خودکار را نمی توانستم نگه دارم ، با اولین جلسه هامیوپاتی و قرص هایش این موارد کاملاً خوب شدagreement2agreement2
ولی به دلایلی angry3دکتر ناصری ایران نماندن و درمان من هم نیمه کاره ماند.angry3
 تشکر شده توسط : naz.gigili , najva
مرضیه جان باورت میشه من حتی یه درصدم به بیماریم و ایندش فکر نمیکنم چون بیخیالم هم الان هم بعدا
چون قید ازدواج و خیلی چیزها رو زدم حتی کار که عشقم بود و خیلی دنبالش رفتم ولی دیدم بدون پارتی کار گیر نمیاد بسه دیگه 6 سال دویدن حوصله ندارم
برا همین تصمیم گرفتم در کنار خانوادم باشم گرچه بیکاری خیلی بده و حوصلمم خیلی سر میره ولی خب دیگه بیخیالی هم عالمی داره
چجارش اینکه قدر چیزهایی رو که داری بدونی و همیشه شاکر خدا باشی اون موقع به تنها چیزی فکر نمیکنی بیماری و ام اسه چون خیلیا بدتر از اینها هم هست البته من زمانی یادم میاد ام اس دارم که کسی داره در مورد ام اس حرف میزنه و توی دلم یهو خالی میشه و پیش خودم میگم اگه اینا میدونستن من ام اس دارم بازم این حرفا رو میزدن ؟angry3
 تشکر شده توسط : mehdi488 , مرضیه :) , احسيني
به نظر من که این رژیمها الکیه و بیماری اصلا ریطی به سردی و گرمی نداره!!!!!! agreement2agreement2
من یه دکتر گیاهی رفتم که به من گفت اصلا ام اس ندارم. و فقط انرژی های درونیم زیاده که باید از بین بره. و اعتقاد داشت با دفع انرژی های زائد کلا ام اس از بین میرهHuhHuh
(2012/04/01, 12:21 PM)marmar نوشته است: من یه دکتر گیاهی رفتم که به من گفت اصلا ام اس ندارم. و فقط انرژی های درونیم زیاده که باید از بین بره. و اعتقاد داشت با دفع انرژی های زائد کلا ام اس از بین میرهHuhHuh
احیاناً اسمش "سینوهه" نبود؟؟
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : fireboud , ghaside
دوستان باز هم اشتباه،اشتباه و اشتباه.خب آره من هم قبلا پیش دارو گیاهی رفته بودم که خیلی ببخشید ولی ... روباه و بهم داد و گفت بریز تو بینی خودت.
کاری ندارم قبلا کجاها رفتم.
مهم اینه که الان چهارتا روش پیدا کردم که قبلا خیلیا امتحانش کردن و جواب گرفتن و که یکیش همین گیاهیه.مهم اینه که دکتر گیاهیتون کی باشه.علم این کار و داشته باشه.و....
من الان واقعا خوبم دیگه فقط اسم ام اس روی منه.تا مرداد اسم ام اس رو هم از روی خودم پاک می کنم.باور کنید یا نکنید من این کار و می کنم.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : رزمینا
(2012/04/23, 03:07 PM)ثریا نوشته است: دوستان باز هم اشتباه،اشتباه و اشتباه.خب آره من هم قبلا پیش دارو گیاهی رفته بودم که خیلی ببخشید ولی ... روباه و بهم داد و گفت بریز تو بینی خودت.
کاری ندارم قبلا کجاها رفتم.
مهم اینه که الان چهارتا روش پیدا کردم که قبلا خیلیا امتحانش کردن و جواب گرفتن و که یکیش همین گیاهیه.مهم اینه که دکتر گیاهیتون کی باشه.علم این کار و داشته باشه.و....
من الان واقعا خوبم دیگه فقط اسم ام اس روی منه.تا مرداد اسم ام اس رو هم از روی خودم پاک می کنم.باور کنید یا نکنید من این کار و می کنم.

سلام شما برای درمان گیاهی داروهای دیگه رو قطع کردید؟
قطع کردن داروهاتون اشتباه بزرگیه که فقط کسانی مرتکب اش میشن که کم طاقت هستند و ارزش سلامتی شون رو نمیدونن
امیدوارم مانند بسیاری از دوستان خوش باور، مسیر بدون بازگشت رو نروید. این از اون راه هاست که امتحانش مجانی نیست.

استفاده از داروی گیاهی (با علم به دونستن اونچه می خورید و با مشورت پزشک تون) درکنار دارو های خودتون مشکلی رو ایجاد نمی کنه.

توصیه ی دیگران به قطع دارو در سایت اکیدا ممنوعه و من فکر میکنم مسئولین سایت به شدت با این افراد برخورد میکنن.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : MAHDI , بهــار , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,620 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,060 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,830 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,178 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,991 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,808 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست