•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
felan ke in bimari darman nadare be nazare khast man har ki ham ke khob mishe faghate khodast va hame ina vasetan
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
hame ina vasilan khoda khaste khob shode
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : 360
فکر میکنم این بحث ها میتونستند بهتر مطرح بشند. تو اینکه عصبی شدن و فشار روانی تاثیر منفی تو بیماریمون دارند تقریبا هیچ کسی شک نداره. پس چه بهتر که همگی رعایت کنیم و با حرفهامون خودمون و بقیه رو عصبی نکنیم.
در مورد داروها، چه صنعتی تجویز شده بوسیله پزشکان و چه گیاهی تجویز شده بوسیله آدمهای با تجربه، فکر میکنم هیچ کدوم تاثیر منفی رو بیماری نداشته باشند.
پس بهتره هر کسی راه خودشو با توکل به خدا خودش انتخاب کنه و عجله ای هم تو نتیجه گیری نداشته باشه.
باید امشب چمدانی را که به اندازه پیراهن تنهایی من جا دارد بردارم، و به سمتی بروم که درختان حماسی پیداست، رو به آن وسعت بی واژه که همواره مرا میخواند.
 تشکر شده توسط : zaynab , شفا یافته , najva , ثریا , sooorooosh
با سلام خدمت تمامی دوستان
بنده در بهمن ماه سال 88 مبتلا به بیماری ms شدم و مدت چهار ماه نمیدانستم بیماریم چیست و به پزشکان زیادی مراجعه کردم و بعد از معاینات زیاد و چندین بار MRI پزشکان تشخیص دادند که من مبتلا به MS هستم برای من داروی اونکس تجویز کردند ولی من حتی یک بار هم از این دارو استفاده نکردم و الان کاملا بیماری من درمان شده و هیچ علامتی از MS در من وجود ندارد
من با استفاده از روش درمان مهندس خدادادی به مدت چهار ماه کاملا درمان شدم و واقعا موثر بود
به مبتلان به MS پیشتهاد میکنم بجای استفاده از داروهای گران و بی فایده یک بار این روش را امتحان کنید
سایت مهندس خدادادی /
www.tebbeghorani.com
دو فایل pdf در پیوست برای شما قرار دادم 1 علت بیماری 2 درمان

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   بيماري ام اس و درمان آن.pdf (اندازه: 348.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 62)
.pdf   رژیم پنج صفحه ای.pdf (اندازه: 233.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 77)
 تشکر شده توسط : ostad2000
تو معرفی اعضا خودت رو لطفا معرفی کن

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn , yaro
در این مورد حسابی بحث شده.
ایشون یه رژیم مادام العمر نوشتن نه 4 ماهه
 تشکر شده توسط : tanha , yaro , مبین
آقای جواد اول جست و جو کنید ببینید مطالب مشابه منظور شما وجود داره یا نه . چون مدیران با زحمت زیاد تاپیکهای تکراری رو حذف کردن و مطالب رو منظم کردن. حالا نباید به زحمتشون اضافه بشه. ما قبلا از این موارد داشتیم . کاملا تکراریه.
در ضمن من و عده ای از دوستان حدود ده سال هیچ علامتی نداشتیم پس درمان کامل شده بودیم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : tanha , mehdi.abdn , yaro , مبین , Matilat
دقیقا می خواستم همین رو بگم
قرار نیست ام اس بگیری هر روز حمله و حمله.
این فاصله خیلی کم نه اثبات میکنه درمان شدی نه چیزی.
مرسی جواد جان از مطلبت. همونطور که گفتن این مطلب قبلا تحت عناوین دیگه ای مطرح شده بود. اما اینکه خواستی اطلاع رسانی کنی بسیار قابل تقدیره. امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشی. اصولا رژیم غذایی یه عامل بسیار مهمی در سلامت افراده و قطعا استفاده از رژیم مناسب نقش مهمی داره.
ناهید جان پس یه لطفی کن اطلاعات پروفایلتو درست کن. احتمالا سال تشخیص بیماریت بیشتر از 10 سال پیشه نه سال 88.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
جواد جان سلام خوشحالم که خوب شدی ولی لطفا اول خودت را درست معرفی کن مثل سنت و دکتر هایی
که رفتی بعد بهت بگم چون من در تمام این موارد تحقیق کردم اگر دوست داشتی در اختیارت بزارم فقط به جهت اطلاع خودت بگم من بین حمله اول و دومم 3سال فاصله بود و اتفاقا تزریقهم نداشتم پرونده ام هم موجوده در ضمن جهت اطلاع دوستان من تحت نظر دکتر لطفی رییس انجمن ان اس ایران بودم .حد فاصل دو حمله بدون هیچ روش درمانی بودم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,594 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,477 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,793 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,138 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,934 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,771 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست