•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
دوست عزيز شما هنوز خودتون مطمئن نيستيد كه بهبود يافتيد پس چطور به خودتون اين اجازه رو ميديد كه به بقيه اطمينان 100 % بديد ؟
شما وقتي ميتونيد اطمينان 100 % بديد كه ام ار اي انجام بديد و اثري از پلاك نباشه !
اگه بهبودي كامل بنا به نداشتن حمله باشه منم به تمام دوستان اطمينان 100% ميدم كه با تزريق بتافرون 100% كه چه عرض كنم 1000% بهبود ميابند .
قبلا هم گفتم : من با شخصي ملاقات داشتم كه به دليل استفاده نكردن از دارو و استفاده از گياهان دارويي توانايي راه رفتن خودش رو از دست داده بود و وقتي تزريق بتافرون ( اگه اشتباه نكنم بتافرون تزريق ميكرد ) خودم به عينه ديدم كه ايشون بدون احتياج به كسي يا چيزي ( حتي واكر ) داشتن راه ميرفتند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : reza , zaynab , sara , sargol
مدیر محترم سایت
من مطمئن هستم که خوب شدم. شما در مراحل اولیه بیماری هستید اما من پانزده سال به این بیماری مبتلا بودم. سال 73 که من مبتلا شدم بتافرون و آوونکس و... کشف نشده بود و من بدون استفاده از دارو خوب شدم. دید چشمم که 4./.% شده بود به 100% هم رسید. مسیر زیادی را طی کردم، همه علائم بیماری را تجربه کردم. علائمی که با گذشت هر روز تثبیت میشد. با مصرف دارو در مقطع زمانی کوتاهی بهتر میشدم اما حملات تکرار میشد..
با تمام تجربیاتم باز هم اصرار دارم که درمان شدم. اگر دارویی که من میگویم حاصل تحقیقاتی در اروپا و آمریکا بود الان همه بدون هیچ پرسشی آنرا میپذیرفتند.
در هنگام مصرف آوونکس، یکی از بیماران در ارتباط با آلمان بودم که مراحل سیر بیماریم را از طریق دکترم اطلاع میدادم. حتی یکبار کاندید جراحی شدم که در آلمان تا حدودی به نتیجه رسیده بود. اسمم هم در لیست کاندیدای تزریق سلولهای بنیادی بود.
روزی که من ام آر آی بدهم و این مسئله از لحاظ علمی ثابت شود شاید دسترسی شماها به این دارو ساده نباشد.
چرا باور ندارید که در ایران هم ممکن است کاری خارق العاده انجام شود!
 تشکر شده توسط : ثریا
خانوم مریم اونکس سال 1372 به بازار اومد !!! و بدون استفاده از دارو شما فقط به مرحله کمون رسیدید نه درمان
شما هم اسرار بر درمان شدنتون رو لطفا بعد از رفع علائم بیماری به ما منتقل کنید نه بعد از فع علائم بالینی
فرمودید اگه تو اروپا و آمریکا اگه تحقیق شده بود بنده به جرات میگم بله ! چون اداره FDA هیچ وقت برای یک نفر !!! یه مسئله رو تعمیم نمیده
و موش ازمایشگاهی خودش رو با استفاده از تبلیغات امید بخش بدست نمیاره ! اونکس ماله سویس ه نه آلمان !
در ضمن اگه فکر میکنید با ام ار ای جدید پلاکهای شما نیست و نابود شده اند باید خدمتتان عارض گردم که این امر در کمتر از 25 سال! محال است
البته منابع فراوانی هم وجود دارند که ثابت میکنند اعصاب ترمیم ناپذیرند ! خدمتتان عارض گردم کفایت میکند نگاهی به اطراف مبنی بر افراد فراوانی که
بعد از اسیب های نخاعی یا اعصاب محیطی سالیان سال منتظر بازگشت توانایی هایشان هستند که صد البته پیشرفتی هم نداشته اند !
در ضمن من یکی که منتظر میمونم این دارو بعد از اینکه در FDA تایید شد و قیمت بالایی هم به دلیل تقاضای زیاد گرفت ! با همون
قیمت گزاف بخرمش که هم مطمئن باشم هم زحمات سازنده هدر نشه !
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : hamid , sara , havaars
مسلما هر كسي از وضع خودش بهتر اطلاع داره .
ولي من بازم ميگم شما به ظاهر نميتونيد بگيد كه خوب شديد و فقط در صورتي ميتونيد اين موضوع رو بيان كنيد كه ام ار اي انجام بديد .
و بازم به اين نكته اشاره ميكنم كه بدون انجام ام ار اي منم ام اس ندارو و 100 % خوب شدم البته تنها من نه !‌ فكر كنم 90 %‌ دوستان مشكلي ندارند . يعني همه بهبود يافتند ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : nazaninn , sara , sargol
من آنچه شرط بلاغ است با تو گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
هر طور که راحتید با بیماریتان ادامه حیات دهید. امیدوارم داروی تایید شده ای نیز برای شما ارسال گردد. آرزوی من بهبودی همه بیماران به هر روش ممکن است. من از این روش نتیجه گرفتم اگر شما روش دیگری را میپسندید اصرار نمیکنم.
پیروز باشید
راستش رو بخواهيد من در امور ديني و مذهبي يه خورده يعني يه خورده چه عرض كنم خيلي اهمال به خرج مي دم. زياد پابند نيستم. در خانه ما هركس به دين خودش است يكي نماز مي خونه يكي نمي خونه هركي هرجور كه دلش مي خواد در امور ديني و مذهبي زندگي مي كنه. مادرم بدون دانستن معني نماز فقط مي خونه به يه چيزهايي اعتقاد داره كه از نظر يكي از برادرام پوچ و مهمله منتهي وقتي بحثي پيش مي ياد بهش ميگم از اين كه مي خواهي اينو مجاب كني به تو چه سودي مي رسه؟ چه اشكال داره يه نفر ولو غير واقعي به جيزي متوصل مي شه و همين ايمان و باور چيزي رو در درونش شكوفا مي كنه كه خيلي از دانشمندا هنوز در خماريه رمز و رازشن پاينده اعتقادات خودش باشه؟ شما اگه به اين تفكرات اعتقاد نداري خدا را شكر كه اجباري نبوده و نيست و فكر كنم نخواهد بود. شما مختاريد هرآنچه كه به صلاحتان است را انجام بدهيد من به جبار بودن خدا ايمان دارم. بعضي وقتا بعضي چيزها با هر فرمولي نوشته بشوند رديف نمي شود. اين همان جبر خداست. حالا اگه اين دوست خوب با انجام گياه درماني به اين باور رسيده شما چرا سعي در سست كردن اين باور داريد؟ بالاخره فكر كنم تا حدود زيادي ام اس شناخته شده است. انواع و سير و داروهاي مصرفي مشخص است. چندين سال پيش در نزديكي هاي محل كار من كوچه هفتم گاندي يه نفر ادعا كرده بود به انرژي درماني روزهاي سه شنبه اگه بدونيد چه غلغله اي مي شد بوي لنت ماشينا آدم رو خفه مي كرد. اتوبوس و ميني بوسهايي بود كه از جاهاي مختلف مي اومدند و به انتظار كه اون آقا اسمش رو يادم رفته مي گفتند دكتر نمي دونم چي ببيندشون . ترافيكي مي شد كه بيا وببين ولي بعد از يه مدت گرفتند و بردنش حالا هم كه مي گن رفته آمريكا. بالاخره هر چيز ناشناخته يا غلط شناخته شده اي همينطوره حكايت ثابت نبودن زمين و چرخشش است. الان به همه ثابت شده كه زمين ثابت نيست و مي چرخد. هيچ كس خدا رو شكر در اين مورد اجباري ندارد. پزشك من روزي كه من مي خواستم آونكس را استفاده كنم وقتي با كراهت گفتم آخه حالا بايد اين آمپول را بزنم. گفت من كه دست تو رو تو روغن داغ نگذاشتم. مشكل شما اينه داروي مصرفي هم از نظر من اينه حالا شما خودت مي دوني كه مي خواهي استفاده بكني يا نه. حالا هر كاري كه به نظر خودت لازمه انجام بدي برو انجام بده مي خواهي بري با چند پزشك ديگه مشورت كني برو ميخواهي بري استخاره كني برو نظر من اينه. حالا ما بمونيم بميريم چلاق بشيم شفا پيدا كنيم هيچ اتفاقي براي زمين نمي افته. زمين باقي مي ماند. چيكار كنم نديد بديدم ديگه حالا يه كتاب خوندم خودمو خفه كردم. بايد همه جا تو حرفام نوشته هام آثارش رو ببينيد ديگه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : شفا یافته , biparva
سعيده جان اشتباه فكر ميكني ما اصلا و ابدا قصد سست كردن باور كسي رو نداريم فقط حرف من با مريم جان چيز ديگريست .
چون مطمئنم تعدادي از كاربرها الان به اين موضوع دل ميبندند كه راه درمان قطعي اين است ، در حالي كه مريم عزيز هنوز ام ار اي انجام نداده تا متوجه وجود يا نبود ام اس بشه .

به نظر من اين تاپيك بيش از اين نبايد ادامه فعاليت داشته باشه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : reza , شفا یافته , sargol
(2010/03/06, 04:33 PM)hamid_xever نوشته است: سعيده جان اشتباه فكر ميكني ما اصلا و ابدا قصد سست كردن باور كسي رو نداريم فقط حرف من با مريم جان چيز ديگريست .
چون مطمئنم تعدادي از كاربرها الان به اين موضوع دل ميبندند كه راه درمان قطعي اين است ، در حالي كه مريم عزيز هنوز ام ار اي انجام نداده تا متوجه وجود يا نبود ام اس بشه .

به نظر من اين تاپيك بيش از اين نبايد ادامه فعاليت داشته باشه
انوقت مي شه حكايت پاك كردن صورت مسئله. شما به نظر من فقط تنوير سازي ذهنها را انجام بدهيد خودش خيلي كمك مي كنه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : شفا یافته , ثریا
(2010/03/06, 04:40 PM)earth نوشته است: انوقت مي شه حكايت پاك كردن صورت مسئله. شما به نظر من فقط تنوير سازي ذهنها را انجام بدهيد خودش خيلي كمك مي كنه.

صورت مساله اي كه از اول اشتباه بوده بهتره پاك بشه . در ضمن من گفتم بهتره ادامه پيدا نكنه و حرفم يه پيشنهاد بود وگرنه ميتونستم تاپيك رو قفل كنم
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : sargol
سلام
حدود 30 دقیقه وقت گذاشتم تمام مطالب دوستان رو بخونم
به نظر من سوءتفاهم ایجاد شده و هر دو گروه احساسی به قضایا نگاه می کنند.
تو یک تاپیک (ام اس بیماری خاص خواهد ماند) مریم جان (شفایافته) تو ارسالی بهبود خودشو با رژیم درمانی و استفاده از داروهای گیاهی اعلام کرد و به بقیه توصیه کرد داروهای شیمیایی رو قطع کنند که البته اولین نفری که با نظرش مخالفت کرد من بودم که پاسخی در زیر مطلبش دادم.
من هم معتقدم که با توجه به پیچیدگی های زیاد این بیماری نباید انتظار داشت که بهبود علائم یک بیمار قابل تسری به همه باشه. هزاران دلیل ناشناخته می تونه روی بهبود علائم تاثیر بذاره همونطور که هزاران دلیل ناشناخته می تونه اون رو بوجود بیاره. از طرفی، قاعدتا حتی اگر روشی تجربی برای بهبود این بیماری کشف بشه زمانی معتبر میشه که تعداد افراد قابل توجهی اون رو گزارش بدن.
اما با این اوصاف نحوه برخورد با این خبر هم زیاد جالب نبود. به نظر من این دو نفر نیت بدی از بیان تجربشون نداشتن فقط نحوه بیانشون صحیح نبود.
هر قانون علمی زمانی یک تئوری بوده و گاهی یک فانوس تو دل تاریکی می تونه نجات بخش باشه.
اینکه حتی یک نفر با رژیم غذایی یا داروهای گیاهی بهبود پیدا کرده حداقل 2 مزیت داره:
1- می تونه برای کسایی که متخصص هستند چراغی روشن کنن و حداقل مسر تحقیقات رو مشخص کنه
2- خود اون فرد از درمانش راضیه و حس خوبی داره و همین هم برای ما خوشحال کنندست چون حتی 1 نفر از ما هم اگه حس کنه کاملا خوب شده قابل شکرگزاریه و دلیلی نداره مرتب بهش القا کنیم که نه تو بیماری و خبر نداری
به نظر من بیان این تاپیک صرفا بایستی با ذکر یه تجربه شخصی همراه می بود و مریم و مینا به ذکر همین نکته می پرداختن که با رعایت الگوی غذایی واستفاده از داروهای گیاهیه خاصی بهبود علایم پیدا کردن و یکم از هیجان تو ذکر مطلب فاصله می گرفتن و بقیه هم به جای نفی کامل موضوع صرفا به توصیه به این نکته می پرداختن که در کنار استفاده از داروهای رایج، استفاده از درمان های جایگزین بی خطر هم شاید بتونه لااقل از نظر روحی و تلقینی به کمک بیماران بیاد.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : شفا یافته , pariya , vernal , najva , sooorooosh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,556 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,217 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,756 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,104 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,902 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,726 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست