•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
(2013/05/26, 10:55 PM)اهورا نوشته است: با تمام این تجربه ها هنوز هم خیلی از بچه ها در برابر داروهای گیاهی .رژیم غذایی ویوگا مقاومت میکنند
البته تجربه های معکوس هم بوده

gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : minoshka , hessam
(2013/05/26, 11:02 PM)fireboud نوشته است: البته تجربه های معکوس هم بوده
اگ ممکنه چند مورد از اونایی که نتیجه ی بدی از همچین درمانهایی گرفتن بیان بگن، من بشخصه قید امتحان کردن همچین درمانهایی رو میزنم

من همچین درمانهایی رو تا حدی رعایت میکنم و برای چیزهای جانبی بهم کمک کردن.هیچ نتیجه بدی از اونا ندیدم
تاثیری بر سیر کلی بیماریم نداشتن
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : فاطمه_2 , رزمینا , احسيني
همه چیز بستگی به شرایط روحی داره
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
(2013/05/26, 11:30 PM)paeazan نوشته است: اگ ممکنه چند مورد از اونایی که نتیجه ی بدی از همچین درمانهایی گرفتن بیان بگن، من بشخصه قید امتحان کردن همچین درمانهایی رو میزنم

من همچین درمانهایی رو تا حدی رعایت میکنم و برای چیزهای جانبی بهم کمک کردن.هیچ نتیجه بدی از اونا ندیدم
تاثیری بر سیر کلی بیماریم نداشتن
همین تاپیک رو نگاه کن همونایی که اوایل قرار بود بیان خیلی چیزا رو ثابت کنن ولی الان نیستن
نمونه بیرون سایتی هم اگه اومدی آدرس میدم برو با خودشون صحبت کن
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan
(2013/05/26, 11:36 PM)fireboud نوشته است: همین تاپیک رو نگاه کن همونایی که اوایل قرار بود بیان خیلی چیزا رو ثابت کنن ولی الان نیستن
یکی مثل مریم (شفا یافته) که خیلی میگه حالش خوب شده با رژیم جمشید خدادادی.من که تا حدی رعایت کردم چیزهای جانبیمو بهتر کرده اما در سیر کلی بیماریم تاثیری نداشته

یکی دو نفر دیگه رو میشناسم خارج از سایت که بدون دارو با همیوپاتی و رژیمی خیلی ساده تر از رژیم جمشید خدادادی حالشون خیلی بهتر شده

من که فعلا نمیتونم بیام پیشتون وگرنه مشتاق دیدار تک تکتون هستم

آخه هر رژیمی که رژیم نیست و نمیشه اونا رو جزء این نوع درمانها حساب کرد.اونایی که حالشون بدتر شده از چه نوع از اینا استفاده کردن؟
خب مسلما زالودرمانی جواب عکس میده یا زنبور درمانی رد شده است
یکی از همکارام هم حرف یه متخصص دارو گیاهی رو میزد که عموی دوستش رو خوب کرده در کرمانشاه.همه جا حرف این درمانها هست

من سعی میکنم آهسته و قدم به قدم در این مسیر حرکت کنم

(2013/05/26, 11:39 PM)anaram نوشته است: اکی
اتفاقا داشتم الان میخوندمشwink2
متوجه منظورت نشدم.چیو میخوندی؟!

تشکر شده توسط : فاطمه_2 , رزمینا , احسيني
(2013/05/26, 11:02 PM)fireboud نوشته است: البته تجربه های معکوس هم بوده
خیلی ها از داروهای معمول استفاده می کنند اما روند بهبودی ای ندارند و به قول شما بدتر هم میشن و نتیجه معکوس میگیرن.
اما منم موافقم که هر درمانی که اسمش گیاهی هست لزوما خوب نیست من تو این یکسال گذشته که با درمان گیاهیم جلو رفتم خیلی بهترم و اصلا کسی مریضیم رو نمی فهمه.
فاطمه عزیز هم که تو چند تا پست قبلی حرفای دکترشون رو براتون نوشته.
 تشکر شده توسط : paeazan , ثریا , احسيني , فاطمه_2
(2013/05/26, 11:36 PM)fireboud نوشته است: همین تاپیک رو نگاه کن همونایی که اوایل قرار بود بیان خیلی چیزا رو ثابت کنن ولی الان نیستن
سلام حاج فربود. خیلی وقت بود اصلا توی سایت نبودم دلم برا همتون تنگ شده. الان که اومدم میخوام بگم 22 این ماه عروسیمه با همونی که بخاطر ام اس بهم نمیدادنش ولی وقتی حالمو دیدن قبول کردن و الان هم دیگه نظرشون و راجع به ام اس عوض کردم. بهتون قول میدم، قول شرف که توی تیرماه با ام آر آی بیام پیشتون اونوقت ببینم بازم شما سنگ این داروهای شیمیایی و به سینه میزنی یا نه؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , احسيني , رزمینا , ostad2000 , فاطمه_2 , mari
(2013/05/27, 11:27 AM)ثریا نوشته است: سلام حاج فربود. خیلی وقت بود اصلا توی سایت نبودم دلم برا همتون تنگ شده. الان که اومدم میخوام بگم 22 این ماه عروسیمه با همونی که بخاطر ام اس بهم نمیدادنش ولی وقتی حالمو دیدن قبول کردن و الان هم دیگه نظرشون و راجع به ام اس عوض کردم. بهتون قول میدم، قول شرف که توی تیرماه با ام آر آی بیام پیشتون اونوقت ببینم بازم شما سنگ این داروهای شیمیایی و به سینه میزنی یا نه؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

بچه ها
کل کل نکنید
هیچ کس منکر تغذیه سالم و مفید نیست
من به شخصه به طب گیاهی بعنوان یه طب مکمل بسیار اعتقاد دارم و معتقدم کیفیت زندگی فرد رو ( چه ام اس داشته باشه ، چه نداشته باشه ) ، بسیار بالا میبره
ولی توجه کنید طب مکمل.

آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , احسيني , ghaside , ostad2000 , فاطمه_2 , matinfard
دوستای گلم من به هردو درمان معتقدم و دارم رعایتشون میکنم
ازتون خواهش میکنم محترمانه با هم حرف بزنیم.اینجا که میدون جنگ نیست
علیرضای عزیز شما هم خوب شده باشی دلیل نمیشه که همه با داروهای گیاهی که شما استفاده کردین حتما خوب بشن
این درمانهای مکمل برای همه صددرصد جواب نمیدن
مثلا من خودم همیوپاتی کردم یه مدت.تاثیر خاصی روم نداشت اما روی یکی دیگه که میشناسم تاثیر خیلی زیادی داشته

تشکر شده توسط : ghaside
(2013/05/27, 11:27 AM)ثریا نوشته است: سلام حاج فربود. خیلی وقت بود اصلا توی سایت نبودم دلم برا همتون تنگ شده. الان که اومدم میخوام بگم 22 این ماه عروسیمه با همونی که بخاطر ام اس بهم نمیدادنش ولی وقتی حالمو دیدن قبول کردن و الان هم دیگه نظرشون و راجع به ام اس عوض کردم. بهتون قول میدم، قول شرف که توی تیرماه با ام آر آی بیام پیشتون اونوقت ببینم بازم شما سنگ این داروهای شیمیایی و به سینه میزنی یا نه؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

علیرضا جان منم مثل تو با داروهای شیمیایی مخالفم,منم چند سال ازشون استفاده کردم و خیری ندیدم و کلی هم بابت شون عذاب کشیدم,هر کسی یه نظری داره خیلیا از همین داروها دارن استفاده میکنن و بهشون ساخته شکر خدا
من الان نزدیک سه ساله از که داروی شیمیایی استفاده نمیکنم و با همین داروهای گیاهی جلوی پیشرفت بیماریم رو گرفتم اما متاسفانه بیماری من خیلی پیشرفت کرده و تاثیری در بهبودم نداشته
راستی خیلی خوسحالمون کردی که خبر ازدواجت رو بهمون دادی برات آرزوی خوشبختی میکنمicon_question
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : فاطمه_2 , mari , احسيني

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,576 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,379 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,781 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,122 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,923 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,757 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست