• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برق فیزیوتراپی.
سلام به همگي icon_biggrin
حالتون خوبه Huh
ميخواستم بدونم كه آيا ميتونيم در فيزيو تراپي از برق استفاده كنيم Huh
و به چه ميزانangry3
ممنون agreement2
باي love51
سلام من تا حالا فیزیوتراپی نرفتم
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
 تشکر شده توسط : Maryam95
سلام
تويه فيزيوتراپي استفاده از برق و الكتريسيته مشكلي نداره ولي حرارت داره . معمولا تويه فيزيوتراپي همزمان با دادن تنشن و تحريكات الكتريكي از حوله هايه داغ و ( از اين چراغايه گنده كه حرارت رو متمركز ميكنن رويه نقطه درد و من اسمشونو نميدونم Blush) استفاده ميشه كه واسه ام اس بده. كلن اگه خواستي بري فيزيوتراپي بهشون بگو كه ام اس داري و حرارت و گرما برات بده و بگو مراعات كنن
آنارام باشید
فیزیوتراپی برای بیماران ام اس هیچ ممنوعیتی نداره.فقط استفاده از هات پک ممنوعه اونم در صورتیکه کلافه کننده باشه و بیمار توی فاز حمله ام اس باشه.
سالم باشید
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
سلام دوستان.
لطفا یکی به من بگه که این برق فیزوتراپی به چه دردی میخوره ؟
چه نوع برقی؟ چه تاثیری داره ؟ چه جوری؟ چقدر باید تداوم داشته باشه و ........
همین الان 8 تا سیم بهم وصله که همینطور دارن تکونم میدم ........
تا حالا هم تاثیر مثبتی ندیدم.... sad
Smile (16)
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
 تشکر شده توسط : Prime , Maryam95

دوست عزیز سلام.فیزیوتراپی درمان فیزیکی که عوارض جانبی نداره.فیزیوتراپی به بهبود طیف وسیعی از بیماریهاکمک میکنه.اون چیزی که شبیه برقه بهتون وصل میکنن،امواجیه که برای بدن مشکلی ایجاد نمیکنه.بسته به مشکلی که مریض داره نوع خاصی از امواج استفاده میشه،اگه مشکلپون رو بدونم بهتر راهنماییتون میکنم.با آرزوی بهبودی
 تشکر شده توسط : warrior , Mahdieh , زهرا59 , Aynaz
حواسم نبود شما فيزيوتراپ هستيد
چه خوووووووووببببببببببببhappy0065.gif

والا من دست و پاي راستم به علت ايجاد پلاك تو گردنم تعادل ندارن (كه اول خيلي خيلي ناجور بودن ولي حالا بهترن و ميشه گفت فقط ارنج تا مچ دست راستمه كه بي حسه و تعادل نداره.حالا هم واسه اين يه ذره گفتم برم فيزيوتراپي ببينم چي ميشه) البته قدرتشون خوبه ........
فقط واسه نوشتن مشكل دارم.....همين......خانم دكتر ممنون ميشم از راهنماييتون.agreement2
سلام.دوست خوب من
ببین کاری که امواج فیزیوتراپی برای شما میکنه اینه که تازمانیکه مسیر مسدود شده عصب باز میشه قدرت و سلامت بافت عضله رو حفظ میکنه.ورزشهایی هم که بهتون دادن جهت بهبود وضعیت تعادلی شماس.توصیه ها و ورزش هایی که فیزیوتراپ بهتون میگه رو جدی بگیرید.ممکنه فیزیوتراپی تاثیر فوری نداشته باشه ولی بسیار براتون مفید خواهد بود.سلامت باشید.
 تشکر شده توسط : Mahdieh , Prime , warrior , زهرا59 , Aynaz , هانیه , alireza1111 , برگ 7
سلام دوست خوبم
من کمی در سمت چپ بدنم مشکل داشتم که دست چپم با همین به قول شما برق دادن کاملا خوب شد..برای پای چپم هم یک بار این کارو انجام دادن خودم گفتم ادامه ندین احساس می کردم سرم گیج میره اما خلاصه با تمرینات ورزشی که یادم دادند خوبه خوب شدم به نظر من فیزیو تراپی خیلییی موئثره ختما انجام بده امیدوارم هر چه زودترخوب بشیicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : warrior , Aynaz , alireza1111 , برگ 7
10 روز فيزيوتراپي نميرم ديگه از اين كار تكراري خسته شدم......................angry3

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیزیوتراپی و توانبخشی؛ درد جلوی ساق:شین اسپلینت shokolat 0 2,850 2011/11/21, 01:03 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست