امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس مرا ندارد
(2012/07/10, 06:31 PM)yas نوشته است: ما ام اس نداشتیم که ام اس ما رو داشت اومد سراغمون ما که نرفتیم سراغش کاریش نداشتیم ولی حالا که اومدی خوش اومدی چون زندگی دیگه یا رو شروع کردیم که هر کسی لایقش نیست و ادوم باید لیاقت داشته باشه که اینهمه صبر و درد رو بتونه تحمل کنه از حرفهای مردم نگاههای بدشون تا دردهای خود دارو و .... Smile (16)

آقا دعوتش کردیم که اومده دیییگه Smile بدون دعوت که جایی نمیرن..تعارف زدی اون بنده خدام اومده دیییگه Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : اهورا
منم میگم بفرما در خدمتیم Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : amirfarhag , arezooo82
میگن از هرچی بترسی سرت میاد خب حتما ماهام ترسیدیم که .....
من یکی که بهش اصلا فکرنمیکردم مثلا الان که گرفتم مگه بهش فکر میکنم Smile (52)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
من نمیدونم ام اس مرا دارد یا من ام اس را ...
فقط این مسئله فکرمو درگیر کرده که اگه یه زمان یه حمله دیگه اتفاق بیفته " با وجود رعایت کردن همه مسائل " چکار باید کنیم؟؟؟
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!
سلام
ازنظرروانشناسان اگربه فردی گفته شود 5 دقیقه به فیل سفید فکر نکن 99/ افکارش درمورد فیل سفید خواهد بود.
اینکه ما درسایت ام اس هستیم نشان میدهد همه ما به این بیماری فکر میکنیم.
وبدون فکرکردن هیچ راه حلی برای هیچ مشکلی پیدا نمی شود.
[/b]پس بهتر است به راه حلها فکر کنیم.[b]

صبر کن عاطفه دلگیر شود بعد برو
یاکمی از تو دلم سیر شود بعد برو
باش تامرگ که درهجرتومشتاق وی ام
بهر م
ن قسمت و تقدیر شود بعد برو
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh
(2012/11/15, 11:30 PM)ALI REZA نوشته است: من نمیدونم ام اس مرا دارد یا من ام اس را ...
فقط این مسئله فکرمو درگیر کرده که اگه یه زمان یه حمله دیگه اتفاق بیفته " با وجود رعایت کردن همه مسائل " چکار باید کنیم؟؟؟

حمله هیروشیما که اتفاق نمی افته برادر من 4 تا کورتون می زنی خوب می شه دیگه شلوغش کردیsmilingsmilingSmileSmilehappy0065.gifhappy0065.gif
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
والله همینو بگو 4 تا امپول میبزنی و السلام

من و ام اس کوچولو دو روحیم در یک جسمsmiling
اصلا همدیگه رو اذیت نمی کنیمevilgrin0039.gif
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست