• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازم ربیف نیست
سلام کسی خبر داره چرا ریبیف نیست ؟امروز 13 ابان دارو رو نداره چه کا ر کنیم حالا ؟angry3Huh[/font][/size]
 تشکر شده توسط : naz.gigili , رضا محمدی ها , arezoo_azizi
واي دوباره ربيف شد ستاره سهيل، نميشه پيداش كرد
چقدر ما بيماراي ام اسي رو دوست دارن اصلا نمي خوان بهمون استرس وارد بشه به خاطر همينه ربيف شده ستاره سهيل ديگهconfusedangry2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , TITI , naz.gigili , arezoo_azizi , غزل , دیبا
ما کلن ریلکسم فشار بهمون نمیاد واسه همینه هی ازارمون میدن پو ستمون کلفتر بشه angryangry3
 تشکر شده توسط : naz.gigili , رضا محمدی ها , arezoo_azizi
واقعنangry2؟
من هفته دیگه باید بگیرمicon_cry.یعنی چی نیست؟sad2
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , arezoo_azizi
نیست دیگه امروز دارو خانه 13 آبان نداره رفتیم انجمن 1 دونه گرفتیم تا هفته دیگه ببینیم چی می شه
خدا کنه تا هفته دیگه بیاد شما مشکلی پیدا نکنی
 تشکر شده توسط : naz.gigili , رضا محمدی ها
عجب.....................بازم استرس نبود دارو............زنگ زدم داروخانه گفت معلوم نیست کی میاریم با پزشکتون مشورت کنین ایرانیش هست.
(2011/12/25, 02:35 PM)TITI نوشته است: نیست دیگه امروز دارو خانه 13 آبان نداره رفتیم انجمن 1 دونه گرفتیم تا هفته دیگه ببینیم چی می شه
خدا کنه تا هفته دیگه بیاد شما مشکلی پیدا نکنی
انجمن یه دونه داد؟؟؟؟؟؟؟؟چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها
سلام دوستای خوبم.
همین الان اخبار شبکه اول داشت در مورد نمایش کشورهای منطقه در ایران برای اشتیاق به درمان در یه کشور اسلامی و مرفه! گزارش می داد. اینم نقطه عطف برای اجبار به استفاده از داروی تولید سیناژن. البته من هفته پیش 15 تا ربیف به قیمت خون حضرت آدم گرفتم که برنامه ریزی کردم تا 12 بهمن ازش استفاده کنم. دقیقا بر طبق پروتکل درمانی دو تزریق در هفته! نکنه بازهم قراره با قیمت گرانتر عرضه بشه؟ حتما اینبار هر دونه آمپول 100 هزار تومن؟ امیدوار باشید دوباره آفتاب میشودsad2 sad2
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

دوستان عزیز من درسا هستم اما هر کاری کردم idقبلیم کار نکرد پس با اسم جدید دیبا وارد شدم. من هم3 روز است که با داروخانه 13 ابان تماس میگیرم و میگند دارو ندارندو اما انقدر جاهای مختلف زنگ زدم تا اخرین جایی که زنگ زدم گفت مشکل بودجه دارند و باید صبر کنیم تا این هفته یا هفته دیگه دارو بیاد .بنابر پیگیریهای من دارو هنوز ایران نرسیده. یکی از سوالات من مساله تحریم بود و خانم مربوطه پاسخ دادند به هیچ وجه تحریم مانع ورود دارو چه امروز و چه اینده نخواهد شد مساله این است که نمی خواهند پول بدهند شاید هم دیگه پولی ندارند که بدهند.خوب این هم از فواید........... اما در هر حال مثل موضوع قیمت که همه پیگیری کردند و من فکر میکنم خودم اولین نفری بودم که خبر کاهش قیمت را با idقبلیم درسا در تاپیک قیمت دارو از 175000به 500000رسید گذاشتم. از همه دوستان خواهش می کنم هر کس اشنایی ان بالا ها داردو هر کاری که بلدید و از دستتان بر میاد بکنید تا این موضوع حل بشه و هممون سریعتر دارو بگیریم . من الان 8 تا امپول دارم و لی میدونم خیلی از دوستانم دیگه امپول ندارند. خدا به هممون کمک کنه تا این بحران هم پشت سر بگذاریم. دوستتان دارم.
دوستان به هیچ وجه دارویتان را عوض نکنید وصبر کنید تا دارو بیایدو دارو باید بیاید. حقه نخورید اینها دوست دارند با عقب جلو کردن اوردن دارو عده ای را مجبور به مصرف داروهای داخلی بکنند اما اونی که اونها رو مجبور خواهد کردکه تغییر روش بدهند و به هر کس همان دارویی که می خواهد بدهد ما هستیم. انها باید عقب نشینی کنند نه ما!
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , غزل , Asemun
می گن هفته ی دیگه میاد زنگ بزنین انجمن یکی دوتا میدن فعلا اگه ندارین دارو تا هفته ی دیگه ان شااله که دارو بیاد به زور نرین رو داروی ایرانی
بچه ها خبر خبر دارو اومد 13 آبان
agreement2ریبیف اومدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , arezoo_azizi , دیبا
من امروز خیلی پیگیری کردم ..به همه جا زنگ زدم......شرکت تولید دارو پخش که توزیع میکنه داروی ربیف رو , به من هلال احمر کرج رو شمارشو داد که اونا دارن زنگ زدم گفتن چون سهمیه تهران هستین باید از دانشگاه علوم پزشکی نامه داشته باشین........برای فردا میخواستم دیگه از کرج برم بگیرم...از انجمن هم میخواستم فردا برم بگیرم دستشون درد نکنه خیلی پیگیری کردن.........در نهایت هم گفتن دارو توزیع شده فردا صبح برم 13 ابان بگیرم....تشکر مخصوص از خانم هاشمی وکسانی که صادقانه پیگیری میکنن.
 تشکر شده توسط : fireboud , دیبا , TITI

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,181 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,599 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,396 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 19,826 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  تقاضای کاهش قیمت ربیف hessam 98 69,824 2017/02/21, 11:32 PM
آخرین ارسال: hyd69hyd
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,151 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 118,764 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,220 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  میزان رضایت شما از ربیف hessam 4 6,458 2013/10/08, 12:33 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: