•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازم ربیف نیست

بازم ربیف نیست

چهارشنبه به دکترم اطلاع دادم که ربیف نیست ایشون تعجب کردند و گفتند که 2 هفته پیش از شرکتی که وارد کننده ی ربیفِ آمده بودند شهر ما و گفته اند که از بابت ربیف هیچ مشکلی نداریم confused2
خلاصه قرار شد پنج شنبه با شرکت تماس بگیرند و من را مطلع کنند
و متاسفاته پنج شنبه شرکت تعطیل بودangry2 و من تا امروز بلاتکلیف تا اینکه پرستارم زنگ زد و آب پاکی را رو دستم ریخت و گفت که با شرکت تماس گرفته اند و آنها گفته اند که تا اطلاع ثانوی ربیف نمی آید و فعلاً معلوم نیست چه شود confused
سرتان را درد نیاورم چون فکر می کردیم بتافرون هم نیست قرار شد رسیژن بگیرم sad2sad2
ولی خدا را شکر بتافرون در داروخانه بود smiling و همسرم به سرعت به مطب رفت و دکتر برایم بتافرون نوشت ولی فعلاً فقط 7 تا آمپول داده اند تا دو هفته بعد بقیه را بدهند تازه اون هم معلوم نیست تا 2 هفته بعد بتافرون هم باشد یا نه confused2confused2
عجب وضعی داریم ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : negar_ka84 , mzjoon
یو ها ها ها ها ! angry امروز 91/08/24 ! خوب بازم ربیف نیس من تو این هفته جای 3 بار تزریق 1 بار انجام دادم ! آمپولم تموم شد ! حالا چی کار کنم ؟ هیچی ! میشم به جون دولت دعا میکنم که سلامتی شهرونداش براش مهم نیس ! من یه زن 32 ساله حالا فلج شدم ! شدم به جهنم ! انرژی هسته ای مهم تره !Smile (52)
داروخونه 13 آبان هم گفت دیشب وزیر ( خانم وحیده جون دستجردی ) گفتن داروها تا چند هفته دیگه ترخیص میشن ! و فعلن خبری نیس!!!! خوب باشه ! چه اهمیتی داره ؟! نه ؟؟ ما که کلن در رفاه هستیم داریم دق مرگ میشیم از این همه خوشی ! زندگی بی استرس و .... حالا آمپول نزنیم ؟! چی میشه ؟ هیچی !!!!!! خدا به داده بیمارایی برسه که دارن با مرگ مبارزه میکنن ! من همش براشون دعا میکنم ! دارو های اونا که اصلن نیس ! و زندگیشون در گرو دارو ...!rolleyes خدای خودت به همه بیماران کمک کن
منوچهر اسماعیلی لیوسی” نوجوان ۱۵ ساله و مبتلا به بیماری هموفیلی در دزفول بر اثر عدم دسترسی به دارو فوت کرد

sadsadsad
متن کامل خبر و در خبر و حوادث بحث سرگرمی بخونین
چشم وزارت بهداشت روشن HuhDodgy
foodanddrink به سلامتی اونایی که امیدو تو زندگی از دست ندادن ! نوش
 تشکر شده توسط : zenith , negar_ka84 , sooorooosh , DavidBili , paeeze
سلام
چرا ربیف نیست angryشنیدم کنگره آمریکا تو لایحه تحریم ها موارد دارویی و مواد غذای را به صورت اصلاحیه استثناء قائل شده مشکل از خارج نیست هرچی هست از داخله از ماست که بر ماست rolleyes
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : zenith , blue sky , mzjoon , DavidBili
واقعا الان ربیف نیست؟
تو مشهد هست بچه ها میگیرن
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
امروز 91/08/28 هنوز ربیف نیومده ! من 4 تا تزریق انجام تدادم !confused2
 تشکر شده توسط : DavidBili
سلام
کسایی که ربیف واجب هستند angel با داروخانه شون تماس حضوری بگیرند و از اون داروخانه به داروخانه دیگر معرفی شده و از آنجا ربیف را بگیرند wink2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : DavidBili
[/b][b]سلام بچه ها.icon_question
منم ربیف می زنم. می دونم که ربیف نیست angry3angry3
من البته برای این ماهم ربیف دارم. تا ببینیم تا ماه بعد چی می شهHuh
من 8تا ربیف اضافه هم از قبل تو یخچال دارم ( مال اون روزایی که تزریق و می پیچوندم confused)
اگر کسی هست که ربیف نتونسته برای این ماه بگیره و ربیف لازمه به من بگه تا آمپول هام رو بهش بدم.
امیدوارم هرچه زودتر این اوضاع درست بشه و این همه استرسی که به ماها وارد می کنن تموم بشه...Confused
 تشکر شده توسط : mzjoon
من 6 تا دونه ربیف دارم!confusedicon_cry

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : negar_ka84
الان تو تی وی اعلام کرد 29 فروردین داره !!!! با 10000تا بدبختی زنگ زدم (45 مین طول کشید) میگه نداریم فردا زنگ بزنین !!! فک کن !angryangry3
(2012/11/19, 09:36 PM)mzjoon نوشته است: الان تو تی وی اعلام کرد 29 فروردین داره !!!! با 10000تا بدبختی زنگ زدم (45 مین طول کشید) میگه نداریم فردا زنگ بزنین !!! فک کن !angryangry3

منم این گزارش کذایی رو دیدمangry2

1490 بود دیگه؟
زنگ میزنیم ان شا ا.. هست.میگه دارو یا در حال تولیده یا در حال واردات بعد نمیدونم این خدابیامرز آوونکس دقیقا درچه حاله!!confused2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,501 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,639 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,486 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 20,071 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  تقاضای کاهش قیمت ربیف hessam 98 70,610 2017/02/21, 11:32 PM
آخرین ارسال: hyd69hyd
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,261 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 119,311 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,434 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  میزان رضایت شما از ربیف hessam 4 6,524 2013/10/08, 12:33 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: