•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام.اس نداشتم ...
كي مي دونه .... شايد وضعم بهتر يا بدتر بود ... چه فرقي مي كنه! مهم اينه كه خدا الان اينو برام خواسته ... وچون اطمينان دارم بهش مي دونم بدم رو نمي خواد ... بايد تو كلاس درسش بچه زرنگه باشم!
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh , khatereh. , spring , booshveg , paradise , برگ 7
اگه ام اس نداشتم
فوتبال بازی می کردم در حد ای کلاسیکوfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
اعتماد به نفس هم داشتDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : spring , نازلی , booshveg , paradise
الان ترم چهارم کلاس پیانو بودم و توی یه گروه نوازنده پیانو بودم چون استادم همیشه بهم میگفت با استعدادی که توی موسیقی دارم بعد از یک سال میتونم نوازنده پیانوی یه گروه خوب باشم کلاس آواز کلاسیک رو هم رها نمیکردم
استودیوی صدا رو هم راه اندازی کرده بودم جلسات شعر رو ادامه میدادم و تا حالا حداقل یه مجموعه ی کوچیک شعر از خودم داشتم حد اقلش یه تک آهنگ با صدای خودم با شعر خودم و آهنگسازی خودم می ساختم و.......................................
 تشکر شده توسط : نازلی , booshveg , Elinaz , برگ 7
اگر ام اس نداشتم نمی دانم چه بلائی سرم می آمد
اگر ام اس نداشتم مطمئناً دوستانی مثل شما نداشتم
اگر ام اس نداشتم خدا اینقدر دوستم نداشت
 تشکر شده توسط : spring , sargol , booshveg , edarzi , arezooo82
مگه بودونبودام اس فرقی هم میکنه.من نمی بینمش که بخوام بودن ونبودنش روتصورکنم.البته بودن ام اس یک خوبی بسیارعالی برای من داره.من دوستان مهربون چون شماپیداکردم.تک تک شماهاخیلی مهربون هستید.
من آرزودارم خارج ازاین دنیای مجازی شمادوستان عزیزروملاقات کنم البته نمیدونم کجاوکی ,فقط مشتاق دیدارشماهستم.آرزوی سلامتی تک تکتان رودارم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : نازلی
نمیدونم چی میشد .... اما فک کنم دیدی که الان به زندگی دارم با اون موقع خیلی فرق داره ...... مطمئنا اینقدا قدر اون و چیزایی که دارمو نمی دونستم .....
بابا لِنگ‌دراز عزیزم:
تمام دلخوشی دنیای من این است که تو ندانی
و من دوستت بدارم.
وقتی میفهمی و می‌رانی‌اَم،
چیزی درون دلم فرو می‌ریزد...
چیزی شبیه غرور!
بابا لنگ دراز عزیزم:
لطفا گاهی خودت را به نفهمیدن بِزن، و بگذار دوستت بدارم!
من همین که هستی را دوســــت می‌دارم...
حتی سایه‌ات که هیچ وقت به من نمی‌رسد!
 تشکر شده توسط : booshveg , نازلی , arezooo82
اگه ام اس نداشتم...
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
ها فهمیدم
کلی از سوء استفاده ها رو نمیتونستم انجام بدمevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
همش بد نیستangry2
همش خوب هم نیست.N_aggressive (35)
خوبیش اینه که میگذرهrolleyes
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : zenith , spring , نازلی , paradise , hamid t , arezooo82

.jpg   cry.jpg (اندازه: 11.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 23) اگه ام اس نداشتم ....
مطمئنم انقدر از خودمو زندگیم سیر نبودمangry3angry3angry3
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid t
اگه ام اس نداشم
فکر می کنم خدا رو هم نداشتمsad2sad2sad2sad2
از خدا ممنون نیستم ام اس دارم
ولی ممنونم که خودش رو دارمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : zenith
اگرام اس نداشتم....
شاید خیلی کارهایی را انجام میدادم که الان آرزوش را دارم اما ...
شاید دیگه دیدی که الان به دنیا دارم را نداشتم.
شایدخیلی عنایتها ازم برداشته می شد....
شاید.....
راضیم به رضای اون کسی که برای بنده هاش جز خوبی نمی خواد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : hamid t , maryamgoli , هلما , saeid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16