• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر ام.اس نداشتم ...
گاهی فکر می‌کنم، من که با وجود ام.اس این همه آتش سوزانده‌ام، اگر سالم بودم چه‌ها که نمی‌کردم!

نمونه‌اش؟

گزینه‌ی اول: حتماً نماینده‌ی مردم تبریز در مجلس می‌شدم. [فکر کنم با این زبان تند و تیزی که دارم به مقام شامخ اولین شهید زن مجلس نایل می‌آدم! آخر نه اینکه تبریز شهر اولین‌هاست! از آن لحاظ! ]Smile (52)

گزینه‌ی دوم: قاعدتاً داشتم با یک کوله‌پشتی و یک فقره دوچرخه‌ی کوهستانی، پیام طلح و دوستی ایرانی را به دنیای آبی‌ی آبی سرایت می‌دادم! wink2

گزینه‌ی سوم: قریب به یقین اینکه: داشتم در خیابان‌های غزّه، دنبال سنگ‌های نوک‌تیز «پدر در آر» می‌گشتم!:35:

گزینه‌ی چهارم: احتمالاً در حال عوض کردن پوشک بچه‌ی سومم، به قسط‌های خانه و ماشین و صدالبته نامه‌ی عاشقانه‌ای که از جیب بغل کت شوهرم پیدا کرده بودم فکر می‌کردم! rolleyes

شما چی؟!

مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : Aram , بی تـــا , نازلی , Mahdieh , بهــار , pariya , baran , نسیم , nahid , sadaf , maedeh , arezoo_azizi , zaynab , hanie , arezooo82 , tala , baran1390 , ashrafi , شفا یافته , paeazan , mehrnaz , 7714 , hadisss , zohaa
سوسن خانم همه اش را بگیم؟!! icon_cry
اگه ام اس نداشتم احتمالا هنوز در راه انداختن کارگاه ام داشتم دو دو تا چهارتا میکردم
سر مسائل کوچیک و بی ارزش داشتم حرص و جوش الکی میخوردم
هنوز نتونسته بودم با خودم سر گذشت از اشتباه آدمها کنار بیام
همچنان سخت گیر بودم و دنیام کوچیک بود
دوستان خوبی مثل دوستان حال حاضرم نداشتم
نگاهم به بیماران همراه با ترحم بود
توانایی افراد بیمار رو جدی نگرفته بودم
.
.
.
.
و خیلی چیزهای دیگه
با ام اس دنیای من تغییر کرد و رو به خوبی گذاشت
با ام اس نگاهم مثبت شد
با ام اس بهترین دوستان نصیبم شد
با ام اس دوستی های حقیقی رو لمس کردم
با ام اس انگیزه ام برای کار و فعالیت و ادامه تحصیل چند برابر شد

با ام اس بزرگ شدمlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : fireboud , anaram , Prime , hamid , انیس , havaars , Matilat , Narges , i3aran , AVID2000 , Mahdieh , بهــار , pariya , baran , نسیم , nahid , sadaf , فرناز , maedeh , liliyam , آرزو , arezoo_azizi , مولتی ام اس , hanie , arezooo82 , tala , najva , coffeedot , shahrzad.s , baran1390 , ashrafi , شفا یافته , mehrnaz
منم همونا كه آرام گفت ( 2 تا چيز ديگه هم بذار روش) smiling
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Aram , Prime , Mahdieh , pariya , نسیم , maedeh , arezoo_azizi , arezooo82 , baran1390
من فقط میگم زنده باد ارام .
الان دوست دارم جیغ بزنم به خاطر متن ارام
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , Aram , Prime , بهــار , pariya , فرناز , maedeh , arezoo_azizi , arezooo82 , anaram
اگه ام اس نداشتم شما رو نداشتم icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : fireboud , Aram , havaars , Prime , بی تـــا , Mahdieh , pariya , نسیم , arezooo82 , tala , anaram , maedeh , Maryam95
البته منظورم این بود که به نظرتان اگر ام.اس نداشتید چه کار آتش پاره‌ای دیگری ممکن بود از شما سر بزند.
love51
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime
من (یا ما ایرانی ها) اصولا در محدودیت خلاق تریم.
پس به من نگو چه کاری نمی تونم بکنم!

گفتاری از جان لاک در سریال لاست
[تصویر:  v8q3x4gin8psklfh6vts_thumb.jpg]

جو گرفتتم!!! هه! ولی من کلی با آرام موافقم... کلی!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , havaars , Aram , بی تـــا , Sina , hamid , بهــار , pariya , maedeh , arezoo_azizi , مولتی ام اس , hanie , arezooo82 , anaram , coffeedot , pinkrose
(2011/05/17, 08:16 PM)prime نوشته است: من (یا ما ایرانی ها) اصولا در محدودیت خلاق تریم.

:55::55::55::55::55: علیرضا کلللللللللللللللللللللی موافقم باهاتicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : Prime , coffeedot
ولی من که ام اس ندارم شماروهم داررررم,کی گفته!!icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove51love51love51
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : Aram , roshanak.z , ashrafi

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان