امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگرازتزریق خسته اید،این موضوع را دنبال کنید.
از تزریق کردن خسته شده اید؟ بد نیست این موضوع رو دنبال کنید.

کتی کچستر میگه:

من با سابقه ی ۱۷ سال تزریق مث خیلی از شما ها گاهی کلافه می شوم. این میله های نقره ای تیز که هر بار با دست خودم به داخل پوستم می فرستم. با این همه نگرانی و شکایت ها چی کار میشه کرد؟ از هر کی هم بپرسی آخرش میگه : بزن بابا بزن بره!

اولین بار یه پرستار مهربون یادم داد چطور تزریق کنم. گاهی علایم سرماخوردگی دارم. گاهی روزا هم هیچی انگار نه انگار . نکاتی که برای شما میگم شاید به ظاهر ساده باشه ولی به من که خیلی کمک کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------

[تصویر:  Needle-fatigue-tips1.jpg]
تزریق تزریق تزریق
اگر شما هم تزریق می کنید بد نیست با من همراه باشید تا شاید راحت تر مشکلات این زنبور های کوچولو (سوزن) را مدیریت کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  Create-Schedule-2.jpg]
زمان
منظم تزریق کنید.
اکثر شما دوستان برنامه زمانی مشخصی برای تزریق خود دارید.
اگر ظهر عصر یا شب تزریق می کنید این زمان باید زمانی عادی برای شما باشد
که همیشه سر وعده خود بمانید.
[تصویر:  Make-Space-Comfortable-3.jpg]
مکان
جای راحت و مناسبی برای تزریق در خانه پیدا کنید.
مکانی که شما تزریق را در آنجا انجام می دهید باید تمیز راحت باشد.
که هم به محل تزریق روی بدن خود و هم به وسایل مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.
[تصویر:  Create-Some-Atmosphere-4.jpg]
فاز خوب
یکم جو رو برای خودتون مساعد کنید.
اگر قراره هفته ای چند بار تزریق کنیم بهتر است فضا را به سمت شکنجه شدن نبریم. آهنگ مورد علاقه تون رو پلی کنید.
؛؛یه دختری مثل من .... عاشق و بی قراره...!؛؛icon_biggrin
چرا که نه؟ حس خوب!... تزریق خوب!.... زندگی خوب!
[تصویر:  Talk-About-it-5.jpg]
احساست رو به زبون بیار
ارتباط دوستانه با کسانی که دوستشون دارید همیشه کمک کننده است.
همسرتون دوستتون تزریقات چی محلتون دوستای ام اسی تون همه می تونه در جهت بهتر شدن خستگی تون از تزریق کمک کنه. وقتی این رو حسش کردید به بقیه هم منتقل اش کنید.

[تصویر:  Take-it-online-6.jpg]
اگه شما تجربه ی خاصی دارید که تونستید با این موضوع کنار بیاید. یا مشکلی دارید که می خواید اون رو مطرح کنید. همین سایتی که توش هستید پره از دوستای خوبی که منتظرن شما در موردش صحبت کنید. دست بکارشید. قرار نیست زجر بکشیم. به این فکر کنید که حداقل دارویی هست.wink2

منبع: با اینکه فکر میکنم مشخصه
اینم اگر یکی حوصله کرد عکس ها رو فارسی کنه قشنگ میشه.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nasi_20 , nahid , pedram , یه غریبه , hadisss , FBF , maryam.N , mohammadreza1369 , naazanin , elham 66 , آرزو , nafiseh456 , rey123 , kohedard , afsaneh , omid_nejad , برگ 7 , hilda , DavidBili , DavidBili , اميدوار , neghar , razie , آنا , parastoo.shahali , پویش , حکمت خدا , مریم 1361 , arezooo82 , zenith , alireza1111 , محمد جواد , موفقیت , mahdiye1989 , TootFarangi , مینا غلام نژاد , موناامیدوار , nilo0far , paeazan , سالومه , caspian , hamid , عمومهربان , free , sange sabor , mahsa
یه مورد هم من بگم...
هنگام نزریق سرتون رو گرم کنید!!
با یکی سخت مشغول یک صحبت جدی شوید!![تصویر:  172821_578321_Laie_91B.gif]
در این صورت اصلا هیچی از درد تزریق احساس نمیکنید!agreement2
 تشکر شده توسط : hadisss , kohedard , maryam.N , omid_nejad , اميدوار , DavidBili , arezooo82 , zenith , محمد جواد , sange sabor
من ۷سال هست که تزریق انجام میدم البته ۴سال اول هفتگی میزدم ولی الان ۳ساله که یک روز درمیون و خودم میزنم
این که موقع تزریق یک مکان راحتی برای آدم فراهم باشه این خیلی مهمه مثلا خود من یه مدت عادت کرده بودم موقع تزریق حتما باید تلویزیون رو روشن میگردم ،خواهرم همیشه بعد از تزریق میاد کنارم و حالمو میپرسه این خیلی توروحیم تاثیر مثبت میذاره همیشه هم تو اتاق خودم تزریق انجام میدم،اما مشکلم اینجاس که بعضی اوقات موقع آمپول زدن خیلی خیلی دردم میگیره و بعضی وقتا هستش که خیلی خستم و حوصله ی تحمل دردشو ندارمconfused2sad
زندگی با همه وسعت خویش محفل ساکت غم خوردن نیست، حاصلش تن به قضا دادن نیست، اضطراب و هوس و دیدن و نا دیدن نیست، زندگی جنبش جاری شدن است از تماشاگه اغاز حیات تا بدانجا که خدا میداند...

تشکر شده توسط : kohedard , maryam.N , hilda , اميدوار , مریم 1361 , arezooo82 , zenith , محمد جواد , sange sabor
دیشب تزریق من از نوع دردناکش بود و اکثراً با محل تزریقم مشکل دارم و دردناکه و بیشتر اوقات کبود میشه مخصوصاً تزریقی که توی ران انجام بدم حتی تپل کردن محل تزریق هم کمکی بهم نکرد و فکر میکنم باعث شد دردم بیشتر بشه خیلی خستم

کسی که خودش تزریق نمیکنه درک این موضوع که از لحاظ روحی آمپول زدنه مداوم چقدر سخته، براش مشکله مثه همون چیزی که بالا نوشته میگن بزن بره بله مشکل همون زدنه
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , اميدوار , hadisss , maryam.N , sanaz-sss , مریم 1361 , zenith , محمد جواد , nazaninamiri70 , sange sabor
بابا سخته سخته سخته اینهمه مدام آمپول زدن
من این اواخر دیگه بیش از یک چهارم تزریق ها را انجام نمیدمangry3 که دکترم میگه نکن این کار رو
به خدا دیگه جای تزریقه سالم نمونده همه بدنم شده درد از جای تزریق
مشکل اصلی هم تخلیه آمپوله که دردش گاهی کشنده میشه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : hilda , اميدوار , کارون , مریم 1361 , arezooo82 , zenith , محمد جواد , تندیس , مینا غلام نژاد , sange sabor
بله کاوه جان درسته اگه فقط موقع تزریق درد داشتیم و بعدش دیگه تموم میشد مشکلی نبود ولی بعد از تزریق هم محلش دردناک باقی میمونه تا یک هفته حداقل
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , اميدوار , zenith , محمد جواد , sange sabor
(2014/06/24, 08:05 AM)kaveh_plus نوشته است: بابا سخته سخته سخته اینهمه مدام آمپول زدن
من این اواخر دیگه بیش از یک چهارم تزریق ها را انجام نمیدمangry3 که دکترم میگه نکن این کار رو
به خدا دیگه جای تزریقه سالم نمونده همه بدنم شده درد از جای تزریق
مشکل اصلی هم تخلیه آمپوله که دردش گاهی کشنده میشه

آقا کاوه براى اينکه کبود نشه سعى کنين نزديک رگ خونى تزريق انجام نشه يعنى هر تزريقى که بعدش خون مياد به احتمال زياد بعدش کبود ميشه.baybay موقع تخليه ى آمپول خيلى آروم اين کار رو بکنيد ومرتب توقف کنيد وبعد ادامه بدين تا اين درد لعنتى کم بشه.Huh
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , مریم 1361 , DavidBili , zenith , محمد جواد , sange sabor
چرا از کیف های ژل استفاده نمیکنید؟همونایی که میذاریم فریزر یخ بزنن.3دقیقه قبل و بعد تزریق بذارید رو محل تزریق.اگه دسترسی ندارید یه کیسه فریزر پر از یخ هم همون کار رو میکنه
ما اومدیم واسه مبارزه ، اینقدر زئد جا نزنیدicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : zenith , محمد جواد , sange sabor , زرگر , caspian
دوستان اگرچرخشی تزریق نکنیم مشکلی دارد؟آخه من باتزریق بعضی ازقسمت ها مشکل دارم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : مریم 1361 , DavidBili , محمد جواد , sange sabor
من چند جا خوندم چرخشی نزنیم،زیره پوست سفت میشه و طول میکشه برطرف شدن این سفتی.
منم وقتی خونه نیستم دقیقا مشکله شمارو دارم پویش .
من پرستارم گفت جاشو هفتگی عوض کنم ولی بابام که پرستاره گفتن هر دفعه جاشو عوض کنم.میگن که ممکنه اشتباها جایه تزریقه قبلی بزنی.
واسه اینکه وقتی آمپول به شکمم میزنم دردم نگیره من نفسمو حبس میکنم.البته وقتیم میخندم دردم نمیگیره.
 تشکر شده توسط : DavidBili , محمد جواد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب:ام اس خود را مدیریت کنید. mohammad.ali 1 3,058 2010/06/01, 07:00 AM
آخرین ارسال: mohammad.ali

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان