امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگرازتزریق خسته اید،این موضوع را دنبال کنید.
(2014/08/06, 05:19 PM)mahdiye1989 نوشته است: آقا بهرنگ نزدیک 10 ساله دارم یه شب درمیون بتافرون میزنم ولی تا حالا نشده بخاطر تزریق مسکن بخورم ، حداروشکر مشکلیم ندارم ، مصرف زیاد مسکن باعث میشه بعد از یه مدت بدن بهش عادت کنه و دیگه جواب نمیده ، بخش زیادی از مشکلات ما تلقینیه ، مثل همین تب و لرز confused2
خیلی خوبه مهدیه جون.بدنت مقاوم هست.هم حرفت رو قبول دارم هم نه.اگه به یک آدم معمولی حتی از این بدنسازهایی که هیکل گنده دارن 25 میلی گرم باکلوفن بدی بعدش می بینی که حتی نمی تونن از جاشون بلند شن.من خودم اولین بار که باکلوفن خوردم نمی تونستم از جام بلند شم انگار منو با طناب به زمین بسته بودن.یاد کارتون گالیور افتادم.evilgrin0039.gifاینترفرون هم همین طور هست.یک داروی فوف العاده قوی هست که به نیرومند ترین افراد هم بدی بدنشون بهش واکنش نشون می ده.من 6 سال استفاده می کردم آخراش دیگه اثری برام نداشت و لی اذیت هم نمی شدم.بعد از 2 سال وقفه استفاده کردم.بعد از تزریق 2-3 روز ناخوش بودم.از مه سا پرسیدم که چرا این طوری هست؟چون او الان سالهاست که آوونکس و سینو وکس می زنه و تجربه اش زیاده اون هم پاسخی نداشت.ولی با این بخش از حرفت که بدن به مرور بهش عادت می کنه موافقم.تو که بدنت عادت کرده خیلی خوبه.دیگه آرنولد شوارزینگر شدی.happy0065.gif
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kohedard , فرید 1353 , اميدوار
(2014/08/07, 07:32 AM)محسن گرامي نوشته است: خوب مهديه جان من هم بعد از تزريق درد و تب و لرز دارم عايا اين تلقينه ؟
من هم از تزريق خسته شدم ولي تا حالا سه يار به دكترم مراجعه كردم ولي اون اجازه نداده كه از قرص استفاده كنم

خیلی از ماها از وقتی که ام اس گرفتیم هرچی میشه ربطش میدیم به ام اس confused2
آقا محسن حق با شماست خیلی از این مشکلات از عوارض بعد از تزریقه ، مثلا گرگرفتگی یا تب و لرز confused2
ولی ما میتونیم به خودمون کمک کنیم ، اینکه بعد از تزریق منتظر این علائم نباشم ،خیلی به بهبود اوضاع کمک میکنه agreement2،
خب معلومه سوزن درد داره، معلومه دارویی که وارد بدن میشه عوارضی رو ایجاد میکنه، معلومه عضله خسته میشه ، چیزی که معلوم نیست اینه که ما تا کی باید این یه شب درمیون یا هفته ای یه بار یا .... تزریقو داشته باشیمconfused2
اینهمه از مردم دنیا دارن با دردای آنچنانی بهترین زندگی رو میکنن ، چه اشکال داره منم یه شب درمیون این درد کوچولورو تحمل کنم و بهترین زندگی رو واسه خودم بسازمagreement2
برای شماام آرزوی سلامتی میکنم icon_question

آقا بهرنگ ممنون از لطفتون ، ولی من بهش عادت نکردم از اولشم باهاش مشکلی نداشتم ، اینترفرون انقدرام که شما میگین قدر نیستا confused2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ayda.m , hilda , kohedard , عروس , soniya , امیر1384 , arman alagha , فرید 1353 , رنگین کمان , اميدوار
من خسته نیستم از امپول زدن واقعا دیگه سیر شدم اخه تا کیangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : ayda.m , موفقیت , soniya , mahdiye1989 , امیر1384 , فرید 1353
نتيجه دنبال كردن چي ميشه
منم خسته شدم rolleyesrolleyesrolleyes
گر ببري به سروري بر سر زلف جان من
زنده شوم به يك نفس از دم جان فضاي تو
 تشکر شده توسط : ayda.m , موفقیت , soniya , mahdiye1989 , kohedard , امیر1384
سلام

منم خسته شدم؛دیگه تحمل دردهای بعد از تزریقو ندارم
من به خاطر لرزش دستام نمیتونم خودم تزریق کنم؛همین هم کلافم کرده

در کل از زندگی سییییییییییییییییییییییییییییر شدمangry3angry3angry3
صد بار خدا مرثیـه خوان کرد مرا ، در بوتـه ی صبر امتحان کرد مرا

هرگز نشکست پشتم از هیچ شکست ، جز مرگ پدر که نیمه جان کرد مرا
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kohedard , محسن گرامي , امیر1384 , فرید 1353
سلام
من با اصرار خودم به دکتر و قبول احتمال تغییر وضعیتم داروی خوراکی رو شروع کردم.واقعا تزریق روزانه روی مخم بود.
 تشکر شده توسط : kohedard , mahdiye1989 , فرید 1353 , محسن گرامي
بچه ها یه سوال
ام اسی های عزیز که تزریق شروع میکنن چن درصد احتمال داره عوارض تزریق بیاد سراغشون؟
چند درصد کسانی که تزریق میکنند دچار عوارضش میشن؟
اخه میبینم همه خسته شدن!!!!
مهوش عزیز
هربار که نیدل وارد بدن میشه اون قسمت ترمیم میشه بعد از مدتها و تعدد سوراخها وشت و عضله اونقدر محکم میشه که مثل پینه به نظر میاد و فرو کردن نیدل زجر آور میشه.
با دست کشیدن و لمس کردن جای تزریق سفت شدن ناحیه تزریق و قلمبه شدن آن مشخص هست.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : مهوش , اميدوار
من اهل داروى خوراكى نيستم
خيلى زود خسته ميشم و يادم ميره داروهامو بخورم Smile (16)

(2014/08/30, 09:59 PM)ابراهیم نوشته است: مهوش عزیز
هربار که نیدل وارد بدن میشه اون قسمت ترمیم میشه بعد از مدتها و تعدد سوراخها وشت و عضله اونقدر محکم میشه که مثل پینه به نظر میاد و فرو کردن نیدل زجر آور میشه.
با دست کشیدن و لمس کردن جای تزریق سفت شدن ناحیه تزریق و قلمبه شدن آن مشخص هست.

ممنون ولی منظورم تب و بدن درد و این چیزا هستHuh

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب:ام اس خود را مدیریت کنید. mohammad.ali 1 3,058 2010/06/01, 07:00 AM
آخرین ارسال: mohammad.ali

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست