•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انگ اجتماعی و ام اس
ولی من نمیخوام هیچ وقت کسی بدونهsad2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : نسترنى , zohrevand , liliyam
منم اولش دوست نداشتم که کسی بدونه اما الان واسم شرایط فرق میکنه ولی بازم نمیدونم چه طوری بگم پدر و مادرم میدونن ولی خواهر و برادرم نمیدونن اما یه خاطره خوب دارم خواهر یکی از دوستام تازه فهمیده بود که ام اس داره و من کلی تونستم کمکش کنم که از ترسی که تو وجودشه کم شه و براش از وضعیت خودم و ام اس گفتم و خیلی خوشحالم که حتی یه کم هم که شده تونستم کمکش کنم .ام اس چیز وحشتناکی نیست که بخوام پنهونش کنم و واقعا تصمیم جدی دارم که بهشون بگمhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : earth , نسترنى , neda.n , nazii , min00
انگ، دنگ، فنگ، جنگ، رنگ، سنگ زده شد رفت پی کارش.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نسترنى , yummy , Aynaz , zohrevand , ارزو
غلط ميكنه هر كى بخواد به ما انگ بزنه ، مگه ما چمونه؟ اينهمه خانوم و آقاى ناز و دوست داشتنى كجا پيدا ميشه آخه غير از اينجا؟ Heart
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : coffeedot , neda.n , yummy , احسان , فرناز , nazii , زهرا59 , مانیستا , ارزو
هر کی بفهمه ام اس داریم که انگ رو میزنه مردم یه چیز رو اینقد بزرگ میکنن که ما بیخبر میمونیم این وسط ولی باهاتون موافقم هر کی میخواد دری وری بگه غلط میکنه fighting0030.gif خدا بزنه تو کمرش که دفعه دیگه ابروی کسی رو بیخودی بیخودی نبرن fighting0030.gif بی تربیتها مگه ما ادم نیستیم خودتون چی هستین که فقط نشستین ببینید کی براش مشکل پیش میاد حرف بزنید که عریضتون خالی نمیونه متاسفم هم برای اوناییکه این کارا رو میکنن هم برا ی فرهنگش badtaste
 تشکر شده توسط : شهرزاد , احسان , nazii , zohrevand
(2012/01/26, 04:25 PM)نسترنى نوشته است: غلط ميكنه هر كى بخواد به ما انگ بزنه ، مگه ما چمونه؟ اينهمه خانوم و آقاى ناز و دوست داشتنى كجا پيدا ميشه آخه غير از اينجا؟ Heart

ای بابا من فقط ازین ترحم مردم بدم میاد

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   لبتلت.jpg (اندازه: 7.49 KB / تعداد دفعات دریافت: 3)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ساغر , احسان , zohrevand
شاید من نباید در این رابطه نظر بدم
ولی ام اس از نظر من یه بیماری نیست یه خصوصیته وما خودمون با نگفتن این موضوع به دیگران باعث می شیم که الکی بزرگ و بد جلوه کنه. مثلا همین پنهون کردنش از دیگران خود به خود باعث میشه که وقتی فهمیدن پیشه خودشون فکر کنن که چه چیزه بزرگ و خطرناکی هست که مخفیش کردیم
در صورتی که ام اس نه مسریه و نه مشکل دیگه ای برا طرف مقابل ایجاد می کنه
ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها ،
و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران . . .

تشکر شده توسط : فرناز , movahedi , نازلی , kaveh_plus
من هم موافقم نباید پنهان بشه البته تاجایی که آشکار شدنش باعث اذیت شدنمون نشهconfused2مثلا راست میگند بچها بعضی ها ترحم ودلسوزیشون آزار دهندس.نه فکر کنن ما دچار انگ شدیم wink2ولی اووووووووودیگه ماروتاببینن چشمهاشون اشکی بشهlaughing3laughing3confusedconfusedوبمیرم بمیرمشون عذابت بدهconfusedwink2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : احسان , MFhealth , zohrevand , نازلی
تشگر از تمام پاسخ های مختلف چاره ای نیست ؟خوش باش خوش بیاسای زمان این همه نیست/icon_questionicon_questionicon_question با تشگر موحدicon_question
 تشکر شده توسط : ارزو , MFhealth , زهرا59 , mehdisalimi , zohrevand
icon_cry

من اطرافم ازدوستای به این نازنینی زیادن ولی به خدا هیچ تفاوتی بین خودمو و اونا نمیبینم (خیلی از منم سره حال ترن)innocent0001.gif..icon_question

این موضوعها برمیگرده به درک پائین افراد که فکر میکنن اگر بگن انگ چسبوندیم یعنی این مورد رو حذف کردیم و ما ام اس نمیگیریم ...angry2

به خدا اصلا فرقی ندارید تازه هم بهتر هستید هم همه افراده جامعه باید از شماها یاد بگیرن....icon_questionlove28
یکی هست ...تو این شهر.... که هر شب یه ملت براش میخونه و اون خوابه....sad2
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انزوای اجتماعی با کاهش میلین سازی وام اس رابطه دارد همسر یک مشکوک به ام اس 9 7,225 2014/08/05, 11:43 AM
آخرین ارسال: محمد جواد
  تاثیر ام اس بر روابط اجتماعی و انتخاب خانواده neda sedaghat 0 2,686 2011/07/02, 03:47 PM
آخرین ارسال: neda sedaghat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست