•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
اره.
خیلی تاثیر گذاشته......مخصوصا از زمانی که از کارافتادگی گرفتم دیگه اعصابم خرد و خاکشیر شده..........
سریع عصبی میشم واخلاقم تند شده..........البته خودم خیلی بدم میاد از این وضع.....اما ...........confused2confused2confused2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kamal
والا ام اس بیچاره کاری به کار من ندارهconfused2 ، من همون مهدیه قبل از ام اسممicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369
منم مثلmoon lightرفتارم شده.خیلی زودرنج و حساس و حوصله شلوغیم ندارم ابدا اما خدا خودش میدونه به کی درد رو بده اخه پوست کلفتم و تحمل کنار اومدن باهاش رو دارم خیلی زیاد .بعضی موقع ها خواهرم میگه چطور این امپولا رو میزنی و دردت نمیگیره ,خودمم باورم نمیشه چه برسه به خواهرم اما کاریش نمیشه کرد دیگهfighting0030.gif
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
منکه فکر کنم با امید قبل از ام اس اشنایی ندارم........DodgyDodgy
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
اخلاقم افتضاح شده حساس بودم بدتر شدم مخصوصا با همسرم زود قاطی میکنم خیلی زود رنج شدمsad
 تشکر شده توسط : elham 66
من فقط روزایی که امپول میزنم دوست دارم بایکی دعوا کنمangryfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gifبقیه روزا خوبمhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : ابراهیم , elham 66
داره . قطعا داره agreement2
هرچند بچه بودم وقتی متوجه ام اسم شدم اما ريال مطمئنم از لحاظ فرشی و سرعت عمل دیافت و حافظه خیلی افت کرده ام wink2
حالا نه که الان کودن باشمااااااااااا
الان جز نوابغ این مملکتم Smile (52)
اگه ام اس نداشتم ، انیشتین رو لوله میکردم میذاشتم توی جیبم confused
خدا خواست جایگاه انیشتین حفظ بشه فک کنم laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : paeazan , elham 66 , Hasty , فاطمه جون
بله متاسفانه اثر بد گذاشته و خیییییییییییییییییلی حساس شدمangry3confused2
شایدم بخاطر اتفاقای غیرمترقبه ی زندگی باشهangel

از وقتی که ام اس گرفتم تا الان کار خاصی نمیکردم. بیشترش رو خونه بودم و اون مدتهایی که خونه نبودم تفریح بودم. هیچ مسئولیتی نداشتم.
امروز کارت معافیم اومد. فکر کنم باید زندگیم رو تغییر بدم .
من یکی که عاشقش شدم ، از اینکه باهاش آشنا شدم خیلی خوشحالم
از خدا ممنونم ...icon_question
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : fariba 68

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,622 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان