•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
مطمئنا تاثیرگذاره ولی بیشتر از خود ام اس , داروهاشه که به عناوین مختلف گاهی خلقمو تنگ میکنه.
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : عسل راد
من که حسابی حساس شدم کلا اعتمتد به نفسم که ندارم confused2با اینکه هیچ مشکلی که نشون بده توظاهرکه من مریضم وندارم ولی همش خودموکمتر ازبقیه میبینم هر چندوقت 1بارم همش دلم میخواد تنهاباشمو گریه کنم angry3
 تشکر شده توسط : عسل راد , برگ 7
سلام روی من که خیلی خیلی
تاثیر گذاشته کلا اخلاقم تفکراتم خیلی بهتر شده دیگه حرص نمیخورم همه اش هرچی میشه میگم به درک کلا بیخیال و شاد شدم
خخخخخخخ
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : برگ 7
روی شلوغی وشیطنت وسرصدام نهagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
ولی دیگه راحت تر با مسائل کنار میام خیلی خودم رو درگیر مشکلات دیگران نمیکنم و.................SleepySleepySleepySleepy
به اندوه خود لبخند بزن...
خیلیییییییییییییی بیخیال شدم
بیخیال همه چی
بیخیال اهدافم که تا یه قدمیش اومدمو تمومش نمیکنم
بیخیال گذر عمرم
بیخیال اینکه دارم آیندمو خراب میکنم
بیخیال حماقتم
کلا توفضام
یجوری مثل معتادا شدم!
 تشکر شده توسط : spring
آره روی من واقعا تاثیر گذاشته اخلاقم هزاربرابر نازک نارنجی تر شدهsadrolleyessadrolleyes
خدا بهم کمک کنه که از این حالت زودرنجی خارج بشم...rolleyes
خالق تو را شاد آفرید
آزاذ آزاد آفرید
پرواز کن تا آرزو
زنجیر را باور نکنicon_biggrin
 تشکر شده توسط : shaytoon
من کلا قبل از ام اس ادم پر انرژیicon_biggrin و شلوغیN_aggressive (35) بودم ولی از اون موقع که دچار این مشکل شدم این انرژی رو به تحلیل رفت و از من یه ادم اروم ساختwink2
احساس میکنم خیلی زود رنج شدمsad2
رگه های افسردگی رو احساس میکنم. احساس میکنم دیگه تمایلی برای رسیدن به اهداف بزرگم رو ندارمconfused2
ولی از طرف دیگه برای اینکه دچار حمله نشم روی استرسconfused و اعصابمangry تمرکز بیشتری پیدا کردم.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : ساناز66 , برگ 7 , saeed aygani , عروس
منم قبلا خیییییییییییلی ادم شلوغی بودم هر کی هر چی میگفت جواب میدادم اونم اینجوریangry
ولی حالا دیگه هیچی برام مهم نیست هر کی هر چی میخاد بگه
زود رنج هم شدم تا یکی بهم تو بگه گریم میگیره چه تو خونه چه بیرون
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : همراز , saeed aygani
من بعد از بیماریم فقط روز به روز اروم تر شدم و همه نگرانی هامو تو خودم ریختم چون نمیخوام کسی بدونه .فک کنم دچار درجاتی از افسردگی شدم...بعضی وقتا ..مث الان خسته میشم از از همه لبخند هایی ک به همه میزنم ک بهشون بگم من خیلی خوبم....بعضی وقتا....مث الان... کم میارم...من خوب نیستم....دلم گریه میخواد.... ولی نمیشه....
هان مشو نومید چون واقف نهی از سر غیب/باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور......
 تشکر شده توسط : ساناز66 , همراز , برگ 7 , Exhautless , saeed aygani , kamal
آره بى حوصله شدم وکمى هم بى صبر البته اين اواخر..confused2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : saeed aygani

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,561 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست