•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس چه تغیییر مثبتی در شما ایجاد کرده ؟
(2011/08/07, 12:07 PM)pesareshoja_ir71 نوشته است:
سلام
میدونید فکر کنم مهم ترین مزیت ام اس داشتنمون اشنا شدنمون باهم باشه
که خودش یه دنیا میرزه

دقیقاًهمینطوره که گفتی و این خودش(یه دنیا برام ارزش داره)love51smilingagreement2
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : fireboud , hedieh , شفا یافته , Ali 324 , ارزو
شاید ام اس برای من یک اتفاق خیلی خوب بود.
اینکه توقع دیگران از من کم شد و دیگه مجبور نیستم بار خیلی از توقعات رو روی دوش خودم بکشم.
حالا با اینکه ام اس دارم ولی کارایی ام بیشتر شده چون به خواسته ها و نیازهام بیشتر بها می دم اون کاری رو می کنم که دوست دارم. ام اس بود که این وقت اضافه رو برای من به ارمغان اورد. ازش خیلی ممنونم . در قبال این مسائل یک شب درمیون آمپول می زنم و تو گرما نمی رم. به نظرم ارزش پیدا کردن خودم رو داشت.agreement2
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : hedieh , شفا یافته , sadaf
از زمانیکه ام اس گرفتم ، مغزم کار افتادهBlush
خیلی خیلی بیشتر از قبل کتاب مخونمicon_cry
مسافرت میرم و از آشنایی با مردم لذت میبرمwink2
بهترین دوستام رو تو این سایت پیدا کردمagreement2
عاشقانه دوستشون دارمicon_questionlove28love51
از کارم لذت میبرم icon_biggrin
با همکارام حال میکنمSmile (52)
وقتی جلوی آینه می ایستم قربون صدقه خودم میرم در حد تیم ملیlaughing3laughing3
هرچی دلم بخواد براش میخرم حالشو ببرهconfused
با مردم تو خیابون شوخی میکنم و براشون دست تکون میدم و اگر نیاز به کمک داشته باشن کمکشون میکنم:35:Blush
تو مراحل سخت زندگی لبخند میزنمwink2
و میدونم که ام اس منه زیبای نازنین و فعال رو داره نه من اونو icon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
داشت یادم میرفت قدر پدر و مادرم رو بیشتر میدونم و اصلا از مرگ نمی ترسم (خدارو شکر)Heart
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : aghaghi , khatoon25 , شفا یافته , najva , parisa2011 , Ali 324 , زهرا59 , shahrzad.s , sadaf , رزمینا , naz.gigili , undecided , sepideh61k
(2011/08/07, 12:00 PM)شفا یافته نوشته است: ام اس یک نعمت بزرگ برام بود.

نیمه پر لیوان را وقتی بهتر میشه دید که بهبودی حاصل شده باشه و به گذشته نگاه کرد..

خیلی اذیت شدم، خیلی خیلی زیاد اما "پایان شب سیاه، سپیده"

به چیزهایی که همیشه رویاهاش را داشتم رسیدم، روحم بزرگتر شد، فهمیدم که جسم فقط یک وسیله است، دیدگاه دیگران را نسبت به خودم دونستم و در بین اطرافیانم یک اسطوره صبر و مقاومت شدم (به این قضیه مغرور نیستم فقط خوشحالم که با الگو بودنم تونستم به خیلی هاشون کمک کنم)

وسواس فکریم از بین رفت و همه چیز را راحت تر میبینم.

دوستان خوبی پیدا کردم.

ام اس را بیماری پیچیده و وحشتناک و غیرقابل درمان نمیدونم و این را به همه دنیا ثابت خواهم کرد.agreement2
مریم جان تو بی نظیریicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : شفا یافته , samiei_m_j , sepideh61k
سلام
یه مزیت دیگه که جدیدا کشف کردم اینه که دیگه از کف پا قلقلکی نیستم قبلا بدجور قلقلکی بودمlaughing3laughing3
مزیت دیگه ای که چند وقت پیش یکی از بچه ها تو تایپیک معرفی کاربران بهش اشاره کرده بود معافیت از سربازی که خودش ته مزیته

سلام
یه مزیت دیگه اش اینه که چون مهمونی نمیرم از شنیدن حرفای صد من یه غاز راحتت شدم
بچه ها یهو فکر نکنید من خلم هان/ مطمئن باشید من خلم
اینطوری نگاه کنم بهتره تا بشینم حرص بخورم
smilingsmilingsmilingsmilingsmiling
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : Prime , Ali 324 , نوشا
خب مجبورم بهتر زندگی کنم!اگه ام اس نداشتم ایا بهتر میشدم؟البته من زیاد حرص میخوردم و میخورم حالا اطرافیان بیشتر ملاحظه منو میکنن.زیادم بد نیست!ولی در کل ام اس دید ادمو به زنگی و ادما عوض میکنه.قشنگتر میشه همه چی
خب مجبورم بهتر زندگی کنم!اگه ام اس نداشتم ایا بهتر میشدم؟البته من زیاد حرص میخوردم و میخورم حالا اطرافیان بیشتر ملاحظه منو میکنن.زیادم بد نیست!ولی در کل ام اس دید ادمو به زندگی و ادما عوض میکنه.به اجبار قشنگتر میشه همه چی
 تشکر شده توسط : Ali 324 , sadaf
Salam (doste70salatam)rast migi nime porham dare ;-)mesle atrafiyane gazafe go ke dige dare gosham sedashon nist.bavar koni enghadr sakhti keshidam tamam dardha,tabha ,tazrigh,baram nemat shod;-)
 تشکر شده توسط : pesareshoja_ir71
مزییت؟؟؟ چه مزیتی؟؟من در تمام این 20 سال که با این بیماری همراه بودم فقط ترس از فلج شدن تو ذهنم مونده و مبارزه ی بی امان با این بیماری ...
من عملا هیجی از زندگی نفهمیدم.....
 تشکر شده توسط : amirfarhag , pinkrose
(2011/09/11, 07:13 PM)g.shahverdian نوشته است: مزییت؟؟؟ چه مزیتی؟؟من در تمام این 20 سال که با این بیماری همراه بودم فقط ترس از فلج شدن تو ذهنم مونده و مبارزه ی بی امان با این بیماری ...
من عملا هیجی از زندگی نفهمیدم.....
سلام چقدر نامید
مگه نشنیدی خدا خودش تو قران میگه ایا خداوند برای بنده هاش کافی نیست
ییعنی شما خدا برات کافی نیست انقدر نامیدی یادت نره تا خدا هست نباید از چیزی ترسید چون بودن خدا به تنهایی در هر شرایطی کافیه توی این 20 سال به رحمتش که برای همه کافیه امید داشتید خیلی بهتر بود تا اینکه یه عمر با ترس فلج شدن زندگی کنید
اگرم میخوای بگی بچه ای هنوز تازه کاری بگم با امید بمیرم بهتره تا نامید زندگی کنم
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : warrior , silent , undecided
Rainbow 
براي من، بزرگترين مزيت ام اس، تغيير ارزشها در زندگي بود! زندگي كردن نه صرفا زنده بودن! بالا بردن كيفيت زندگي ، برقراري آرامش، تمرين حفظ خونسردي، يادگيري مديريت استرس، در لحظه ي حال زندگي كردن، واقعا و از ته دل شاد بودن و خنديدن ، شكستن بتي كه از خودم ساخته بودم، شاگرد مكتب صبر و بردباري و استقامت بودن و ...!
مثل پهلوانان ميدان جنگ، به خدا تكيه و توكل كردن و رجز خوندن! رجز من هم، زمزمه ي :
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم .......... موجيم كه آسودگي ما عدم ماست

بارها و بارها فكر كردم، اگر ام اس نداشتم، چطور زندگي مي كردم؟ و هر بار جوابم : مثل همين حالا! و حالا، مثل قبل، مثل دوران بدون ام اس!Shy
 تشکر شده توسط : Ali 324 , pesareshoja_ir71 , ارزو , نوشا , shahrzad.s , رزمینا , neda.t

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 30
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,450 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست