• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و درد
با سلام براي كاهش دردهاي عضلاني قرص آمورل بسيار مفيد و بدون ضرر است.
 تشکر شده توسط : okhtapus , برگ 7
به نظر من طب سوزنی در این مورد خیلی میتونه کمک کنه.اگر از اول بریم سراغ مسکن بعدا ممکنه به جایی برسیم که این داروهای مسکن مثل قبل اثر نکنه.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : Hasty
من همیشه پاهام درد میکنه بعضی وقتا از شدت درد توان راه رفتن ندارم و هر جایی که باشم مجبور میشم بشینم چون دیگه نمی تونم بایستم همین مشکل رو در تند راه رفتن و بالا رفتن از پله هم دارم
بدون امضا
 تشکر شده توسط : najva , مریم۷۲ , baron
من وقتی خیلی راه میرم میبینم خیلی پاهام درد میگیره ولی بازم ادامه میدم حالا بگو برا چی پا درد گرفتم confused البته اون اوایلها نمیدونستم یه بار بعد از پنج ساعت راه رفتن دیدم پاهام بشدت درد میکنه ولی دراز کشیدم پامو زدم به دیوار ولی حالا کم کم افتاد دنیا چه خبره agreement2
 تشکر شده توسط : baron
روشی جالب برای آرام کردن درد!

آیا می دانید با چند راهکار عجیب می توانید درد بدن خود را ساکت کنید و ….

مغز افراد عاشق که به تصویر محبوب خود نگاه می‌کردند توسط اسکن‌های ام‌آرآی مورد مطالعه قرار گرفت؛ در حالی‌که سطوح مختلف درد ناشی از سوزش در پوست آنها اعمال می‌شد.

محققان دریافتند که تصویر فرد مورد علاقه بیمار به کاهش میزان درد در مناطق پردازش درد مغز به میزان مشابه تاثیر پاراستامول یا مخدرها کمک می‌کند.

پژوهش انجام شده توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد به شواهد مستقیمی در مورد پیوند احساس دلبستگی عاطفی با کاهش درد بیمار دست پیدا کرد.

مغز افراد عاشق که به تصویر محبوب خود نگاه می‌کردند توسط اسکن‌های ام‌آرآی مورد مطالعه قرار گرفت؛ در حالی‌که سطوح مختلف درد ناشی از سوزش در پوست آنها اعمال می‌شد.

دانشمندان دریافتند که بطور میانگین میزان درد در این افراد بین ۳۶ تا ۴۴ درصد بوده و تنها ۱۳ درصد اظهار ناراحتی شدید کردند.

به گفته محققان بی‌دردی ناشی از احساس علاقه بیشتر با جنبه‌های ابتدایی‌تر مغز در ارتباط است که ساختارهای عمیق مغز را که ممکن است درد را در سطح ستون فقرات توقف کند، به فعالیت وا می‌دارد.

یکی از مناطق حساس برای بی‌دردی ناشی از احساس علاقه، هسته آکومبنس است. با توجه به این یافته‌ها انسان می‌تواند با درد خود کنار بیاید.
 تشکر شده توسط : aztab , هانیه , ana90 , najva , min00 , ساغر , # پریسا # , sargol , mahdie , لاله وحشی
من خیلی درد دارم خیلی خیلی زیاد .سعی می کنم به روی خودم نیارم. ولی گاهی اوقات اونقدر شدیده که نمی تونم و می زنم زیر گریه این طوریsad2 اه لوس.
ولی بی خیال این نیز بگذرد wink2، البته این دردا رو به دکترم نگفتم چون وقت نداشت به حرفام خیلی گوش کنهconfused2 ، سریع رفت سر اصل مطلب و دارو تجویز کرد حالا ایشالله دفعه ی بعد که رفتم پیشش حتما می گم بلکه راهی داشته باشه. کلا هم که می دونید اصولا ما بچه های خاص خودمون یه پا دکتریم از نوع فوق تخصصشSmile (52)
کلا به این معتقدم که انسان همینکه به چیزی عادت کرد روزگارش بی دردسر می گذره.
mlle بی خیال فرقی نداره که ...
 تشکر شده توسط : hadi83 , baron
اوایل درد داشتم خوب همه چیز اوایلش که عدی نشده و نا آشناس درد داره

ولی خیلی زود باهاش کنار اومد و بعد از 4 5 ماه دیگه درد نداشتم و تا به حالمندارم

البته ناگفته نماند که ورزش شنا و قدرت جذب نیروی + خیلی کمکم کرد
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

دردهایی مثل برق گرفتگی در دندان را زیادتجربه کردمangry2angry2angry2جدیدا این درد وتیرکشیدگی را درقفسه سینه ام احساس میکنمangry2angry2ولی این مربوط به ده روز پیشه قبل از بستری شدنم الان خداروشکر خوبمagreement2agreement2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : silent
تاحالا شده شنیده باشید دردی هست که 24ساعته امانتو ببره angryangryangry
اره هست وقتی میلین عصب از بین بره ،این جوری میشه angryangryangryangry
دیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییگه نمی شه کاریشم بکنیangry3angry3angry3
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : silent , hadi83 , baron
من چشمام درد دارهangry2
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : baron

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان