امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و تعداد حمله ها !
Rainbow 
بچه ها درسته كه ام اس مثل زلزله عمل ميكنه ؟ يني اگه حمله هاي ريز ريز داشته باشي خيلي بهتره چون اگه نباشه يك حمله شديد اتفاق ميرفته ! مثلا سالي يك بار حمله داشته باشي خيلي بهتره كه ٤ سال نداشته باشي تا يهو يه حمله شديد مياد!
تازه ميگن اگر توي سال اول و دوم حمله داشته باشي حيلي بهتره تا توي سال ٣ و ٤ حمله داشته باشي !
و سوال دوم ! پلاك هاي همسر من به گفته دكتر توي موتور مغزش هست ! (اينجوري به من گفت )
براي همين اولين حمله دوبيني بود ! و دكتر ميگفت كساني كه پلاك هاشون اونجاست بيشتر اينده بدتري دارن نسبت به بقيه ام اسي ها ! درسته ؟
متنفرم از رك بودنشون
Angel
مرسي از همتون دوستاي جديد ما ! خوندن ارسال هاتون نا رو از شرايط بدمون نجات داد
 تشکر شده توسط : آسو , ارزو
موتور مغز یعنی چی؟
من تا جایی که اطلاع دارم ام اس معمولا با حمله های خفیف اتفاق می افته که همین دو بینی و گز گز شدن دست معمولا اولشه
معمولا اونایی که پلاکای بیشتری داشته آینده بدتری دارن که روحیه هرکسی بستگی به افزایش یا کاهش تعداد پلاکها میشه معمولا استرس و عصباتین باعث میشه آینده بدتری داشته باشیم
گاهیــ خـــدا آنقـدر صدایتـ را دوستـ داردکــ ه

سکوتـــــــــــــ میکنـــد تا تــو بارهـــــا بگویــی

خــــــــــــــــ♥ـــدای منـــــــــــــــــــــــــــ
این اطلاعات رو از کجا آوردین ؟

ام اس و حملات احتمالیش مثل زلزله هست اما از نظر غیر قابل پیش بینی بودنش نه فعالیت گسل های زیر زمینیش !
خاموش و فعال بودن پلاک مهمتر از تعداد پلاکه.
فکرهای بیهوده نکردن کمک خوبی به کنترل ام اس میکنه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : تنها , ارزو
الان پلاکای من خاموشه دکترم دقیق نگف کجای مغزم هستش ولی گف جاش خوبه مشکل ساز نیس میخواد آمپولمو قطع کنه من تا حالادوبار حمله داشتم یکی 15سالگیم بود که گفتن ام اس نیس سنش کمه آمپول ندادن بهم فقط یه هفته کورتون گرفتم بعدشم تو 20سالگیم حمله داشتم تو دوتا حمله فقط گزگز وبی حسی دستم بود3ساله آمپول میزنم حمله هم نداشتم الان تکلیف من چیه وضعم خوبه به نظرتون یانه؟؟؟؟؟؟آمپولم قطع بشه دوباره شروع نشه یه موقع؟؟؟؟؟confused2confused2
غمگین مباشید چرا که خوشبختی میتواند از درون تلخترین روزهای زندگی شما زاده شود
(2014/08/31, 01:47 PM)تنها نوشته است: الان پلاکای من خاموشه دکترم دقیق نگف کجای مغزم هستش ولی گف جاش خوبه مشکل ساز نیس میخواد آمپولمو قطع کنه من تا حالادوبار حمله داشتم یکی 15سالگیم بود که گفتن ام اس نیس سنش کمه آمپول ندادن بهم فقط یه هفته کورتون گرفتم بعدشم تو 20سالگیم حمله داشتم تو دوتا حمله فقط گزگز وبی حسی دستم بود3ساله آمپول میزنم حمله هم نداشتم الان تکلیف من چیه وضعم خوبه به نظرتون یانه؟؟؟؟؟؟آمپولم قطع بشه دوباره شروع نشه یه موقع؟؟؟؟؟confused2confused2

من راجع به قطع دارو پرسيدم از دكتر گفت نه ! وقتي حمله نداري و حالت خوبه يني دارو جواب ميده پس قطع نكني بهتره ! اميدوارم هميشه سالم و سلامت باشي

(2014/08/31, 12:03 PM)nahid نوشته است: این اطلاعات رو از کجا آوردین ؟

ام اس و حملات احتمالیش مثل زلزله هست اما از نظر غیر قابل پیش بینی بودنش نه فعالیت گسل های زیر زمینیش !
خاموش و فعال بودن پلاک مهمتر از تعداد پلاکه.
فکرهای بیهوده نکردن کمک خوبی به کنترل ام اس میکنه.

من و همسرم هلند زندگي ميكنيم و اين ها رو دكتر به ما گفت ! البته كه به نظر من اين ها به خوبي دكتر ايران نيستن!
من از وقتي با ام اس سنتر اشنا شدم كلي اطلاعات كسب كردم و ديدم چقدر دكتر هاي ايران بهترن واقا !!!
حتي بعد از حمله اول همسرم دوز كورتن خيلي كمي زدن ! كه مثلا عوارضش خيلي بده اما خوب شدنش خيلي طول كشيد حتي كامل خوب نشده بعد از يك سال !!
 تشکر شده توسط : nahid , تنها , mahdi1004 , ارزو
واقعا سالی یه حمله داشته باشیم خوبه!!!confusedicon_cry
درباره حمله 2 و 3سال اول و این چیزا منم یه چیزایی شنیده بودمHuh
 تشکر شده توسط : mahdi1004
من توحمله رکورددارم
4حمله در6ماهTongue
 تشکر شده توسط : mahdi1004 , ارزو
(2014/08/31, 01:47 PM)تنها نوشته است: الان پلاکای من خاموشه دکترم دقیق نگف کجای مغزم هستش ولی گف جاش خوبه مشکل ساز نیس میخواد آمپولمو قطع کنه من تا حالادوبار حمله داشتم یکی 15سالگیم بود که گفتن ام اس نیس سنش کمه آمپول ندادن بهم فقط یه هفته کورتون گرفتم بعدشم تو 20سالگیم حمله داشتم تو دوتا حمله فقط گزگز وبی حسی دستم بود3ساله آمپول میزنم حمله هم نداشتم الان تکلیف من چیه وضعم خوبه به نظرتون یانه؟؟؟؟؟؟آمپولم قطع بشه دوباره شروع نشه یه موقع؟؟؟؟؟confused2confused2

منم 3-4 ساله حمله نداشتم از دکترم خواستم تا امپولام رو قطع کنه ولی گفتن حمله نداشتن نشونه اینه که امپول بهت جواب داده بنابراین بهتره که ادامه بدی....confused2confused2
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : تنها , leili-asmaneh , mahdi1004 , ارزو
سلام دوستان....
من بیماریم سال 93 با دوبینی یعنی فلج عصب سه چشم راستم شروع شد و تا الان که میگذره یعنی یک سال و شش ماه هست که هیچ حمله ای نداشتم و فقط همون یکی بود...ولی خوب دوبینیم کامل خوب نشد....با این حال دکترم به تازگی برام بتافرون تجویز کرده و گفت دیگه تزریق رو شروع کن....مگه میشه من که حمله ای نداشتم و فقط همون یکی بود آمپول بزنم؟؟؟
داروها رو خریدم و فردا میرم انجمن واسه تزریق ولی شرایطم سخته چون خوابگاهیم...
دوست عزيز اينكه چرا تشخيص دكترتون اين بوده رو كسى نميدونه. چون ايشون تنها كسى هستند كه ام آر آى و تست هاى شما رو بررسى كردن. بهترين كار اعتماد كامل به دكترتونه. مطمئن باشيد هدفشون خوب شدن هرچه زودتره شماست.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,232 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  حمله چه مشخصاتی داره ؟ mina 70 102,158 2022/02/20, 01:10 PM
آخرین ارسال: طلوع..
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,241 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,618 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,339 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,721 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان