• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس رو به چه چيزي يا موجودي تشبيه ميكنيد......؟
IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea
من وقتي كه اسم ام اس مياد يه چيز سياهي تو ذهنم نقش ميبنده كه نيمدونم چه اسمي هم براش بزارم.....شايد..........يه غول بي شاخ ودم سياه رنگ......!!!!!!!!!!!1ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
 تشکر شده توسط : sara.i , farzaneh20 , sange sabor
تاپیک منتقل شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

فکر می کنم نیازی نباشه ، به چیزی تشبیهش کنم ، همینی که هست خوب و برازندست ؛ ام اس Idea
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : Hasty
کلا سوال خوبی می تونه باشه. دل نگرونیهای بچه ها و احساس درونی هر کسی از تشبیه ام اس خوبه
اما مدل ایجاد تاپیکتون رو نمی پسندم. باید یه توضیحی داده بشه و دلیلتون بیان بشه
تو این چند روز من پستهای نامربوط زیادی از شما دیدم اما در عین حال حس می کنم جنبه مثبت حرفاتون زیاده فقط شاید یکم قواعد و قوانین سایت رو هنوز باهاش اشنا نیستین
تاپیک ها باید در جای خودش باشه حتما و از طرفی یه هدف مشخصی هم ایجادش داشته باشه
ما همه درصدد جذب حداکثری بچه های ام اسی هستیم و دوست داریم از همه قابلیت بچه ها استفاده کنیم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , shadzi , mahsima.m
خوب شماها بگيد كجا بايد باشه......؟؟؟/جاي خاصي به جز بخش پرسش وپاسخ پيدا نكردم....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2confused2confused2
دوست عزیز پرسش و پاسخ اگه یه نگاهی به تاپیک های داخلش میکردی متوجه میشدی همونطور که از اسمش هم پیداست مربوط به سوالات کاربران در رابطه با ام اس هست (دارو ، عوارض و ..) اما این مدل تاپیک (که موافق نیستم شخصا) مربوط به بخش گفتگوی تخصصی اعضا میشود

2 نکته هست که باید به شما بگم
اول اینکه شما خودتون رو تو تاپیک معرفی کاربران معرفی میکردید
دوم اینکه من متوجه شدم که میتونی مطالب هم ترجمه کنی پیشنهاد میدم در این زمینه بیشتر تو سایت فعالیت کنی که من به شخصه خیلی ازت ممنون میشم و کار فوقالعاده مثبتی هست
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش
angelangelangelangel

دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
یه مورد هم در مورد اسمایل ها (شکلک ها) بگم لطفا از زدن تنها شکلک در پست ها خودداری کنید اگر حرفی برای گفتن هست پست بزنید(از این به بعد پاک میشه)
تاپیک های عمومی مثل گفتگوی اعضای ،تاپیک های آزاد هستند که کاربران محدودیتی در نوع ارسال ندارند (به شرط اینکه قوانین رعایت بشه)

امشب خسته ام فقط میخوام گیر بدم!
 تشکر شده توسط : hamid
بچه ها ام اس رو به چه چيزي يا موجودي تشبيه ميكنيد.............؟؟؟ هر ادمي از اون چيزي كه به يه طريقي جزئي از زندگيش ميشه يه تصوير خاص در ذهنش ميسازه كه خلاصه اي از اون رو ميرسونه وديد كلي طرف رو نسبت به اون مشخص ميكنه .........DodgyDodgyDodgy
تو مث هیچکسی نیستی confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: