امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیدی تازه برای بیماران مبتلا به ام-اس
[quot']
سينا يه كوچولو به نظرت تو حساب كتاب اشتباه نكردي ؟
اومدي قيمت ماهانه داور ها رو دوباره ضربدر 4 كردي !

500000 * 13000� = 6500000000
همين كافيه كه ميشه 6 ميليارد
ولي مطمئن باش اين امار غلطه و رقم خيلي بالاتر از 6 ميليارد ميشه

......
.........
.............
حرف هاي ناگفته زياده همچنان ....
[/quote]
عزیزم قشنگ حساب کتاب کن
قشنگ پست من رو بخون ببین چجوری حساب کردم ... یه بار ضربدر ۲ شده که هفته در بیاد یه بار هم ضربدر ۴ که ماهش در بیاد

(2010/01/03, 05:58 PM)anaram نوشته است: سينا من داروم قيمتش ميليونيه . فك كن عده ي زيادي هم دارو هايي با قيمت مشابه داروي من مصرف ميكنن.

ببین آنی بحث مایه دارا رو قاطی ماجرا نکن ... من حساب کتاب قشر آسیب پذیر رو کردم ... حساب تو یکی فقط ماهی 60 میلیارد چه برسه به حساب کتاب دارو هات
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

از اولش میانگین هزینه ماهانه هر بیماربود 500 هزار ، که ضرب در تعداد کردی ،� شد هزینه ماهانه کل بیماران . تا همین جا حساب باید تموم بشه ، دیگه واسه چی� هفته و ماه در بیاد ؟ ???
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sattar
راست میگیــــــــــــــــــن؟؟؟؟
یعنی این دکتره سر من کلا گذاشته
به خدا من هر هفته ۸۰۰ تومن میدم واسه تزریق خودشم من سیناوکس استفاده میکنم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

Anaram jan ghymate Tysabri inja taghriban 35/000/000 toman dar sale ke 7/8 % az ono bayad bimar pardakht kone
(2010/01/03, 06:35 PM)سینا نوشته است: راست میگیــــــــــــــــــن؟؟؟؟
یعنی این دکتره سر من کلا گذاشته
به خدا من هر هفته ۸۰۰ تومن میدم واسه تزریق خودشم من سیناوکس استفاده میکنم

سينا حالت خوبه امروز ؟
اون از حساب كتاب افتضاحت اينم� از اين حرفت !!!
الان چي گفتي خودت فهميدي ؟
هزينه تزريق چه ربطي به قضايا داره ؟ اصلا مگه كسي راجع به هزينه تزريق بحث كرد ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام دوستان عزیز خوب هستی
داش حمید سینا را بی خیال شو فقط اینو موندم که این چرا ام اسو گرفته واقعا جای سوال داره سینا مثل اینکه تو خودش نیست هر چند درسته ...
ولی به هر حال بچه ها خیلی خیلی تبریک میگویم خیلی تو کف این دارمان بودم که آخرش به این نتیجه رسیدم که واقعا ام اس دیگه به تاریخ پیوست ولی باید یه کمی منتظر باشی
بچه ها ازصمیم قلب تبریک میگویم

حالا کلام آخرم با سیناست سینا خیلی نامردی پس چی شد پسر من به همه جا گفتم ...خیلی از مقامات...

(2010/01/03, 08:55 PM)hamid_xever نوشته است: سينا حالت خوبه امروز ؟
اون از حساب كتاب افتضاحت اينم� از اين حرفت !!!
الان چي گفتي خودت فهميدي ؟
هزينه تزريق چه ربطي به قضايا داره ؟ اصلا مگه كسي راجع به هزينه تزريق بحث كرد ؟
حمید جون عزیزم یه کم فکر کنی
توی نظام سرمایه داری
یه چیزی رو خراب میکنن مثل آنفولانزای خوکی ... بعد درمان میکنن تا پول بزنن به جیب
وقتی هم یه چیزی خودش داره همینجوری رو هوا پول درمیاره به قول شما ماهی ۶ میلیارد ... زیادم برا سرمایه داری بد نیست .... نمیتونم زیاد واضح توضیح بدم چون خوب نیست

[quot='maya' pid='='1262533296''']
Anaram jan ghymate Tysabri inja taghriban 35/000/000 toman dar sale ke 7/8 % az ono bayad bimar pardakht kone
[/quote]
مايا جان تايسبري رو اونجا بيمه بخشي از هزينه اشو متقبل ميشه و احتمالن دولت هم بخشيشو به عهده ميگيره
ولي چون تايسبري هنوز تويه ايران مجوز برايه وارداتش صادر نشده من از شركت بايوژن در دبي ميخرم و خب قيمته فابريكش رو بايد بپردازم

(2010/01/03, 06:11 PM)سینا نوشته است: ببین آنی بحث مایه دارا رو قاطی ماجرا نکن ... من حساب کتاب قشر آسیب پذیر رو کردم ... حساب تو یکی فقط ماهی 60 میلیارد چه برسه به حساب کتاب دارو هات
آخ نگو كه دلم خونه
مايه كدومه؟ ديگه چيزي موند تو بساط آخه؟
انقدر هي بگين مايه دار تا كارم برسه به جايي كه برم كنار جوب خيابون كاسه گدايي بگيرم دست بگم�
آنارام باشید
(2010/01/04, 09:10 PM)anaram نوشته است: مايا جان تايسبري رو اونجا بيمه بخشي از هزينه اشو متقبل ميشه و احتمالن دولت هم بخشيشو به عهده ميگيره
ولي چون تايسبري هنوز تويه ايران مجوز برايه وارداتش صادر نشده من از شركت بايوژن در دبي ميخرم و خب قيمته فابريكش رو بايد بپردازم
آخ نگو كه دلم خونه
مايه كدومه؟ ديگه چيزي موند تو بساط آخه؟
انقدر هي بگين مايه دار تا كارم برسه به جايي كه برم كنار جوب خيابون كاسه گدايي بگيرم دست بگم�
درسته قيمت داروها زياده طوري كه و شركت بيمه هم به تنهايي از عهده آن بر نمياد و از طرف ديگه بخاطر قيمت بالاي دارو شبهات زيادي در اصل اينكه آيا بيماران ام اسي را بيمار كردند تا با فروش داروهايشان جيباشون را پر كنند وجود دارد. نمي دانم اما اين را بگويم كه پزشكاني هستند كه به مطلب فوق اعتقاد دارند و روش درمان بيماري را از طريق كورتن تراپي و به شكلي كه دستور ميدهند انجام ميدهند يعني دوستان اگر از لحاظ قيمت دارو خيلي در عذاب هستيد ميتوانيد به اين پزشكها مراجعه كنيد و خيالتان را راحت كنيد چون ام اس بيماري نيست كه فكر كنيد حتما بايد فلان دارو را راس فلان زمان استفاده كنم.
آني جان يك سوال برام پيش آمده و آن اينكه چرا پزشكان به شما " نوانترون " را پيشنهاد نكردند؟
آقایون و خانوما !
لطفا دلتون نه برای بیمه بسوزه نه برای شرکتای داروسازی
هیچ کدوم جایی نمیخوابن که آب زیرشون بره !!!
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک نشانگر بالینی جدید برای تشخیص MS atkh 0 2,033 2017/12/12, 08:49 PM
آخرین ارسال: atkh
  کشف مهم در زمینه ترمیم مغز برای مبارزه با MS nahid 0 3,105 2017/05/06, 11:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  راهکاریی برای تقویت عملکرد niloofary 0 2,167 2017/02/28, 10:49 AM
آخرین ارسال: niloofary
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 99,161 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  آزمایش موفق داروی ایزتیونیک اسید برای MS nahid 0 2,804 2016/09/30, 07:04 PM
آخرین ارسال: nahid
  امیدهای تازه fereshteh 46 30,097 2016/06/11, 08:36 AM
  تلاش مایکروسافت و شرکت Novartis برای مقابله با بیماری MS niloofary 0 2,228 2016/02/10, 11:43 AM
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,666 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  28 میلیون دلار برای تحقیقی جدید مینا میلانی 0 2,608 2015/04/09, 10:07 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی
  تحقیقات جدید : استفاده از سلول های کشت داده شده در بیماران ام اس sia 2 4,130 2014/10/22, 12:55 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست