امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افطاری ...
سلام بچه ها
درمورد رستوران خیالتون جمع باشه، جای خوبیه. حداقل غذاهش خوبه. حالا اونشبو بد بگذرونید تا بعد ماه رمضون من قول میدم یه بختیاری توپ براتون درست کنم ;D وقتی رفتیم پیک نیک حسابی بهتون خوش می گذره هرچیم می خواید شلوغ کنید.

فقط ممکنه من نتونم چهارشنبه بیام. خیلی دوست دارم تو جمعتون باشم اما احتمال داره یه سفر کاری داشته باشم. آخه بعد از هواپیماها که مدام می افتادند تونل ها هم دارن رو سرمون خراب می شن� :-\
حالا تا دوشنبه وضعیت من مشخص میشه. شادی هم فکر نمی کنم بیاد چون اونشب مهمون دارن انگار.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
اول ميترسيدم بگم ولي حالا كه كم كم داريد جا ميزنيد منم راحت تر ميتونم بگم
ولي باز ميترسم زنده نمونم از دست مجيد هر چند اونم قرار نيست به خاطر يه حركتش زنده بمونه� Smile
بچه ها منم چهارشنبه نيستم
خوب به من چه چهلم شوهر خالمه بايد برم شمال
من كه فقط سومشو رفتم خوب ديگه تابلوهه اينم نرم . به خاطر پسر خالم بايد برم
اگه من ديگه نيومدم تو سايت بدونيد مجيد منو كشته� Smile
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
بچه ها همینطور همینطور داریم کم می شیم ، نظرتون چیه این قرار کنسل بشه و در موقع دیگه ای برگذار بشه ، مثلاً همون بعد از ماه رمضان . �:'( :-*

اینطوری بیشتر بچه ها هستن .� Wink Wink Wink
(2009/09/05, 01:18 PM)مجـید نوشته است: بچه ها همینطور همینطور داریم کم می شیم ، نظرتون چیه این قرار کنسل بشه و در موقع دیگه ای برگذار بشه ، مثلاً همون بعد از ماه رمضان . �:'( :-*

آره حمید جان
مهم نیست کی و کجا باشه ... مهم اینه که همه بتونن بیان ... منم فکر کنم کنسل بشه بهتره
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2009/09/05, 01:18 PM)مجـید نوشته است: بچه ها همینطور همینطور داریم کم می شیم ، نظرتون چیه این قرار کنسل بشه و در موقع دیگه ای برگذار بشه ، مثلاً همون بعد از ماه رمضان .� :'( :-*

منم فکر کنم این قرار کنسل بشه بهتره چون با اجازتون منم فکر نمیکنم بتونم بیام :-X
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
on az ahvazeton inam az eftariton.vaghean ke.dg az in be bad ro man hesab nakonid.man koli konferanshaye meli o gharar haye mohemam o kansel kardam.bazam vaghean ke
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
متاسفانه ، قرار افطاری کنسل شد !

ایشاالله دفعه بعد در خدمت همه بچه های گل سایت خواهیم بود .

شهرزاد تو یکی دیگه هیچی نگو که میکشمتاااا :-[ :-[ :-[ :-[
بابای من بود کلاس میذاشت که نمیتونم بیام...
وقتی یکی نمیاد اونی کی هم نمیاد و اون یکیه دیگه هم نمیاد اینجوری میشه که کلا همه نمیان و کنسل میشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

boyoooo sina.hamaton bad gholid.kari ke be aghayon bespari behtar az in nemishe
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : مژگان68 , پریا حقیقت پور
ای دل غافل فکر میکردم این پست افطاری برا الان هستش ولی تاریخ رو که دیدم ،برا 8 سال پیشه من هنوز عضو
ام اس سنتر نبودم......confused2
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست