امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افطاری ...
قرار پس شده همین هفته 4شنبه؟؟؟
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
خوب فکر کنم در مورد ساعتشم صحبت کنیم بد نباشه
فکر می کنید چه ساعتی مناسب تره؟
...خوش باشين... >Sad
[quoe='فرشته' pid='eline='1252077838'''']
...خوش باشين... >Sad
[/quote]

به به ! پس فرشته هم میاد ! � Wink Wink

یه نفر اضافه شد ! �Wink Wink Smile Smile

فرشته بیا دیگه ! �Wink

[quot='سینا' pid='lin='1252065778''']
فکر کنم شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد یادت رفت
[/quote]

راست می گی ...
شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد �هم میاد !� Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Wink

(2009/09/04, 04:17 PM)مهسا نوشته است: خوب فکر کنم در مورد ساعتشم صحبت کنیم بد نباشه
فکر می کنید چه ساعتی مناسب تره؟

الان نظر سنجی می ذارم ! �Wink

اگه توی محدوده نظر سنجی من نبود ، خودتون نظرتون رو بگید ... �Wink Wink
(2009/09/04, 04:12 PM)مرتضی نوشته است: قرار پس شده همین هفته 4شنبه؟؟؟

آدرس : میدان فاطمی , رستوران خط داغ (Hot Line )

زمان : چهارشنبه ؛ تاریخ : 88/6/18 �ساعت ... (تا فردا غروب نظرتون رو راجع به ساعتش بگید ؛ چون باید رزرو کنم)
خيلي بدين يه ذره فكر شهرستاني ها رو هم بكنين ديگه
من نمي تونم بيامممممممممممممممممممممممممم :'( :'( :'(
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
(2009/09/04, 01:32 PM)مجـید نوشته است: من فردا با رستوارن تماس می گیرم برای رزرو . خدا کنه جا داشته باشن ! �Wink

تا اینجا :
مجید ! ، حمید 1 ، حمید 2 ؛ مرتضی ، سلمان ؛ سینا ؛ مهدی ، مهسا ، ندا ، شادی ، شهرزاد ، شهرزاد ، شهرزاد ، شهرزاد ؛ �اعلام کردن میان ! کسی جا نموند ؟
مجيد جون ببخشيد اما من فكر نكنم بتونم بيام
(2009/09/04, 10:24 PM)مجـید نوشته است: شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد و شهرزاد� هم میاد !� Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Wink

خوش به حالت شهرزاد جون! تحويلو داشتي ديگه!!!! :o
(2009/09/05, 08:07 AM)khatoon25 نوشته است: مجيد جون ببخشيد اما من فكر نكنم بتونم بيام

ندا اذیت نکن ، بیا دیگه .� Wink Wink
(2009/09/05, 08:16 AM)مهسا نوشته است: خوش به حالت شهرزاد جون! تحويلو داشتي ديگه!!!! :o

برای مهسا مراسم خوش آمد گویی در نظر گرفتیم ! �Smile Smile Smile Wink Wink Wink Wink Wink

فرش قرمز رو الان داریم با حمید می شوریم ! باید وایسیم تا خشک بشه ! �Smile (16) Smile (16) Wink Wink Wink Wink Smile Smile Smile

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان