امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افطاری ...
فقط هر کجا که قرار میزارین فکر دیر کردن خانوما رو هم بکنین
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2009/09/01, 08:43 AM)مجـید نوشته است: برای محل افطاری آقا مهدی یه باغی رو در کردان کرج پیشنهاد کردن ، که جای دنج و خوبیه ! من ندیدم اونجا رو ولی در کل کردان کرج رو تائید می کنم.

کردان کرج یکی از محل های خوش آب و هوای کرج هستش .

نگران رفت و آمد هم نباشید .
سلام
مجیدجان اونجا باغ قشنگیه خیلی هم خوبه. کاملا هم خانوادگیه منم حرفی ندارم هماهنگ کنم اما غذا نداره ها !!!!!!!!! فقط قلیون اونجا هست و آبمیوه. راهشم خوب دوره. من حساب کردم از میدان ونک تا اونجا حدود 2 ساعت راهه. اما جای قشنگیه. کاملا هم دنج و راحت و تمیزه. کلی هم تخت داره. البته اونجا برای یه پیکنیک که از صبح بریم مناسبتره تا افطاری. به نظرم باید برای یک روز غیر ماه رمضون رفت منقل هم داره اونجا میشه غذا درست کرد. حالا خلاصه من درخدمتم هرطور صلاحه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
(2009/09/01, 12:25 PM)MAHDI نوشته است: البته اونجا برای یه پیکنیک که از صبح بریم مناسبتره تا افطاری. به نظرم باید برای یک روز غیر ماه رمضون رفت منقل هم داره اونجا میشه غذا درست کرد. حالا خلاصه من درخدمتم هرطور صلاحه

درسته مهدی جان ؛ فکر کنم این موضوع باغ کردان کرج برای بعد از ماه رمضون باشه خیلی بهتره ! �می شه از صبح رفت و حدود ساعت 3-4 هم بچه های تهران برگردن !

اما برای افطاری دوباره همون تهران قرار بذاریم عالی می شه . من قول می دم که باغ کردان کرج رو هم ، بعد از ماه رمضون جور کنیم .

بهتره که برای افطاری بهتره جایی باشه که اگر کسی خواست زود برگرده خونه مشکلی براش پیش نیاد ، به پیشنهاد آقا مهدی ؛ توی میدان فاطمی یک رستوران هست به نام خط داغ (خارجکیش می شه : Hot Line �Wink ) که خیلی خوبه ! هم نزدیکه ، هم با کلاسه ، هم خیلی گرون نیست ! افطاری بدون شام هم که نمی شه !� Wink� همون جا می شه شام هم خورد .
حالا اصرار میکنین بریم دیگه خود
دانید.. Wink
آقا هر جا میدونیین ردیف بگین ...
کردانم راست میگه بذارین بعد از ماه
رمضان...مجید قولشا داده...
منم با این رستوران تو فاطمی موافقم..
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سلام برنامه خیلی خوبیه!!
البته باید یادآوری کنم که معمولا رستورانها در ماه مبارک رمضان رزرو شده اند.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

(2009/09/02, 07:59 AM)محمدعلی نوشته است: سلام برنامه خیلی خوبیه!!
البته باید یادآوری کنم که معمولا رستورانها در ماه مبارک رمضان رزرو شده اند.

سلام محمدی علی جون ! میای دیگه !؟� Wink Wink Wink

پس بقیه بچه ها هم نظرشون رو بگن که اگر صد در صد همین رستوران شد ، تماس بگیریم رزرو کنیم .
با این وجود فکر کنم برای عید فطر بتونن برای شما رزرو کنن!!� Smile (16)
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

آخه تو رستوران كه نميشه شلوغ كرد Smile Smile Smile Smile
بعدش هم افطاري چي مي ديد بهمون...من عادت دارم 7 الي 8تا چايي بخورم هاااااااااحليم هم باشه لفطا
نميشه بعد از افطار بريم،افطاري تو خونه خود ادم بيشتر حال ميده،رستوران كه آدم روش نميشه،منو كه ميشناسين ديگه Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)
اينا رو بره خودتون گفتم هاااااااااا
من كه نميام،تا منو اهواز نبرين هيج جا نمي آممممممممممممممممممممممممممم Smile Smile Smile
خوش بگذره بهتون Wink
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
شهرزاد جان تو نگران شلوغ کردن نباش
منم مثل خودت خجالتیم ولی یه فکری براش میکنیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

آره دیگه همه اینجا خجالتین خدا را شکر Smile
من نمیدونم کی پس میخواد اونجا حرف بزنه..
سینا و شهرزاد من که ندیدم حرف بزنن. ;D.
ما باید یه فکری بکنیم..
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست