•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس ( شش پرسش)
درسته همه ام اس راباناتوانی وویلچرمی شناسند وبس
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : آنا , محبوب64 , دربند , گيتي
متأسفانه برنامه های تلویزیون هم دید جامعه رو نسبت به ام اس بدتر کرده،نمونه اش برنامه ماه عسل امسال....
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : دربند , reihane , arezooo82 , گيتي , saba.
به نظر من یه طرف قضیه هم پنهان کردن ماهاست.
خودم به شخصه ترجیح می دم تا جایی که می تونم موضوع مریضیم رو نشه.
حالا جامعه ما با چی برخورد می کنه؟؟؟با اون دسته از ام اسی های عزیزی که به دلیل پیشرفت بیمارشون نمی تونن این بیماری رو پنهان کنن.و یه دید کلی بوجود میاد که ام اس یعنی ویلچر.یعنی ناتوانی
مثلا از بین دوستای من کی باور می کنه که من ام اس داشته باشم؟؟؟
اکثریت مردم چیزی که می بینن رو باور می کنن و واسه خودشون استدلال اشتباه می کنن.
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : رامنا , alireza.s , neda.n , arezooo82 , گيتي , آنا , saba.
همش تقصیره این صدا سیماااااااااااااااااااااااااااااست!
 تشکر شده توسط : arezooo82 , گيتي , آنا , saba.
من برای ام آر آی رفته بودم اون بچه ای که تازه شروع به کار کرده بود و میخواست منو برای تزریق آماده کنه وقتی فهمید ام اس دارم اولین سوالی که پرسید شیمی درمانی هم میکنی؟ منو برق سه فاز گرفت angry3
حالا بماند به اینکه تو ذهنش احتمالاً داشته فکر میکرده که پس ویلچرش کجاست ؟laughing3
نمیدونم که چطور درس خوندن و فقط به این کتابای مسخرشون اکتفا کردن دیگه خبری از مطالعات شخصی خبری نیست تا این سوالای مسخره رو از بیماراشون نپرسنconfused
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : ms13 , e.ehsan , گيتي , saba. , ahya
(2013/11/05, 06:35 PM)زهرا59 نوشته است: من برای ام آر آی رفته بودم اون بچه ای که تازه شروع به کار کرده بود و میخواست منو برای تزریق آماده کنه وقتی فهمید ام اس دارم اولین سوالی که پرسید شیمی درمانی هم میکنی؟ منو برق سه فاز گرفت angry3
حالا بماند به اینکه تو ذهنش احتمالاً داشته فکر میکرده که پس ویلچرش کجاست ؟laughing3
نمیدونم که چطور درس خوندن و فقط به این کتابای مسخرشون اکتفا کردن دیگه خبری از مطالعات شخصی خبری نیست تا این سوالای مسخره رو از بیماراشون نپرسنconfused

شاید
مسئله تداخل دارویی با دارو ام آر آی را در نظر گرفته icon_cry
شاید هم
یک خیلی قبل از شما
شمی درمانی می کرده
و بی اختیاری اداری داشته
و تو ام آر آی دیگه............
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : arezooo82 , گيتي , saba. , nahid , ahya , زهرا59
عیبی نداره هر کسی با ذن خود شود یار ما
 تشکر شده توسط : گيتي , saba. , ahya
من از ظاهرم هیچ کس نمیفهمه msدارم منم ترجیح میدم به کسی نگم مریضم چون 90%مردم تصورشون از msیه آدم ناتوان قابل ترحم که از عهده ی هیچ کاری بر نمیادconfused2 دوست ندارم کسی این شکلی نگام کنه الان از خیلی از آدم های سالم سرترم دانشگاه دولتی قبول شدم الان دانشجوی ممتازم از شیطنت وشلوغی هم کسی به من نمیرسهconfusedیه جورایی همه بدون اطلاع از بیماریم روی توانایی من حساب میکنن و ازم کمک میگیرن(اعتماد به نفس رو داشته باشیدwink2)پس چرا بگم که بعد خودم اذیت بشم من که از کسی کمک نمیخوام همون بهتر که ندوننagreement2
0
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : گيتي , ahya , زهرا59
(2013/11/05, 07:15 PM)سمیرا67 نوشته است: من از ظاهرم هیچ کس نمیفهمه msدارم منم ترجیح میدم به کسی نگم مریضم چون 90%مردم تصورشون از msیه آدم ناتوان قابل ترحم که از عهده ی هیچ کاری بر نمیادconfused2 دوست ندارم کسی این شکلی نگام کنه الان از خیلی از آدم های سالم سرترم دانشگاه دولتی قبول شدم الان دانشجوی ممتازم از شیطنت وشلوغی هم کسی به من نمیرسهconfusedیه جورایی همه بدون اطلاع از بیماریم روی توانایی من حساب میکنن و ازم کمک میگیرن(اعتماد به نفس رو داشته باشیدwink2)پس چرا بگم که بعد خودم اذیت بشم من که از کسی کمک نمیخوام همون بهتر که ندوننagreement2
0
این اعتماد به نفس خوبه ولی از پرهیز ها رو نباید فراموش کنیم
یامن اسمه دوا وذکره شفا
 تشکر شده توسط : reihane , saba.
به نظر من جامعه هنوز كه هنوزه ام اسو نشناخته ..angry2
وقتي 10 سال پيش درمورد ام اس حرف ميزدن حداقل دنبال عيبي و نقصي روت نميگشتن
فقط به اينكه شفا پيدا كني تموم ميكردن حرفشونو
ولي الان اگه يه ادم سالم كه ام اس داشته باشه ببينن تا وقتي نفهمن چرا رو ويلچر نشسته يا اينكه چرا موردي نداره ..
شرمنده از فضولي دست برنميدارن ..confused
با اينكه خودم شخصا از اينكه به كسي نگم يا واهمه از فهميدنشون داشته باشم ..تا بتونم اطلاع رساني درمورد ام اس ميكنم
ولي بازم انگار نه انگار چرا؟؟؟confused2confused2
 تشکر شده توسط : reihane , visko , saba. , ahya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 112,136 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,868 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 21,010 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست