امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح خط تولید داروی خوراکی ام اس
(2013/10/15, 11:56 PM)sooorooosh نوشته است: دوست عزیز. اقا مرتضی
مصرف این دارو فقط باید توسط شخص پزشک تایید بشه. برای دو گروه از افراد مبتلا نمیشه این دارو رو مصرف کرد. یکی کسایی هستن که بیماریشون پیشروی میکنه. گروه دیگه هم کسایی هستن که به اینترفرون ها جواب دادن. یعنی شمایی که میری ورزش و سر حال هستی نیازی به داروی قویتر نداری.
اگر پزشکت صلاح بدونه حتما برات تجویز میکنه. خاطر جمع باش.

دکتر عظیمی هم دقیقا همین مطلب رو در مورد این دارو فرمودن ضمن اینکه بعضی از پزشکا اصلا فینگولیمود رو تایید نمیکنن(حالا درست یا غلط) مثل دکتر من که کلا با داروسازی اسوه مشکل دارهConfused
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : hamid , زهرا59
لطفا پزشکتان را برای تجویز این دارو تحت فشار قرار ندهید
و فکر نکنید یک قرصه بخوریم از شر تزریق راحت می شیم نه اینجوریا نیست
بخاطر عوارضی که برای نمونه خارجش (ایرانی را نمی دانم) بیان شده باید یک مدت بیمارستان بستری بشید و از لحاظ قلبی عروقی تحت نظر باشید
عوارض مانند:
افزایش فشاز خون -کاهش تعداد ضزبان قلب-کاهش یا افزایش تنفس
تاثیرات کبدی-
(اینترنتم سرعتش خیلی کمه آخه ADSl را دارم سرویس دهنده عوض می کنم فعلا دارم DIAL UP استفاده می کنم آن صفحه ای از روش می خواندم از دستم رفت که کاملتر عوارض جانبیش را بنویسم)
ولی FDA
برای RRMSو REMS که تحت شرایطی که پزشک باید تشخیص بده و این شرایط هم ربطی به وظعیت فرد در مورد سایر داروها مانند اینترفرون هاست که چگونه پاسخ داده اند نداره و جزء انتخاب اول هاست
FDA(هنوز نتوانستم کامل باز کنم در وقتی که اینترنتم درست شد کامل بیان می کنم )
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hamid
(2013/10/16, 12:58 AM)hessam نوشته است: (اینترنتم سرعتش خیلی کمه آخه ADSl را دارم سرویس دهنده عوض می کنم فعلا دارم DIAL UP استفاده می کنم آن صفحه ای از روش می خواندم از دستم رفت که کاملتر عوارض جانبیش را بنویسم)
ولی FDA
برای RRMSو REMS که تحت شرایطی که پزشک باید تشخیص بده و این شرایط هم ربطی به وظعیت فرد در مورد سایر داروها مانند اینترفرون هاست که چگونه پاسخ داده اند نداره و جزء انتخاب اول هاست
حسام جان میشه بفرمایید REMS چه نوعی از ام اس میشه. ؟
دوست عزیز فنگولیمد دارو خوبیه. مشکلات قلبیش هم در همون دوز اول مصرف اگر وجود داشته باشه مشخص میشه. یعنی بیمار رو چند ساعت اول کاردیو گرافی میکنن. اگر مشکلی باشه همون اول کار معلوم میشه.
ولی بازم نفهمیدم REMS چی هست
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan
(2013/10/16, 05:39 AM)sooorooosh نوشته است:
(2013/10/16, 12:58 AM)hessam نوشته است: (اینترنتم سرعتش خیلی کمه آخه ADSl را دارم سرویس دهنده عوض می کنم فعلا دارم DIAL UP استفاده می کنم آن صفحه ای از روش می خواندم از دستم رفت که کاملتر عوارض جانبیش را بنویسم)
ولی FDA
حسام جان میشه بفرمایید REMS چه نوعی از ام اس میشه. ؟
دوست عزیز فنگولیمد دارو خوبیه. مشکلات قلبیش هم در همون دوز اول مصرف اگر وجود داشته باشه مشخص میشه. یعنی بیمار رو چند ساعت اول کاردیو گرافی میکنن. اگر مشکلی باشه همون اول کار معلوم میشه.
ولی بازم نفهمیدم REMS چی هست
سروش جان
به من کمی فرصت بدهید که این ADSL من وصل بشه کامل تر بتوام سرچ کنم آخه بعضی سایت ها بخاطر تحریم ها نیاز به V**P**N داره که بتوانم بازشان کنمconfused تا قبل از امروز این دارو مطرح نبود از امروز به بعد به طور جدی تو ایران مطرح شدهSmile
E در REMS مخفف enhancing : منظور عود کننده بدتر شوندهangel
منبع فایل :FDA
آره داروی خوبیه agreement2
و می خواهند نمونه خارجیش را هم بیمه کنند قیمت برای ماها حدود 600 هزار تومانه (زمان ورود مشخص نیست)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : rezami
(2013/10/15, 11:56 PM)sooorooosh نوشته است: دوست عزیز. اقا مرتضی
مصرف این دارو فقط باید توسط شخص پزشک تایید بشه. برای دو گروه از افراد مبتلا نمیشه این دارو رو مصرف کرد. یکی کسایی هستن که بیماریشون پیشروی میکنه. گروه دیگه هم کسایی هستن که به اینترفرون ها جواب دادن. یعنی شمایی که میری ورزش و سر حال هستی نیازی به داروی قویتر نداری.
اگر پزشکت صلاح بدونه حتما برات تجویز میکنه. خاطر جمع باش.

سروش جان داداش

مشکل من با عوارض این سینووکس یا آوونکس یا هرکدوم دیگه هستش

من خودم نزدیک 3 ساله سینو میزنم

ساله اول بد نبود
ولی باورت میشه الان بعد 3 سال نمیدونم چرا عوارض وحشتناک برام میکنه ؟

1 ساعت نشده بعد تزریق سردرد و سرگیجه - حالت تهوع و استخون درد شدید دارم تا دو روز بعدش

هر روشی هم که بچه ها گفتن + دکترم گفته انجام دادم ولی بدتر شده که بهتر نشده
شاید باورت نشه ولی یکی دو ماه پیش به خاطر سرگیجش 3 روز بستری بودم و کلی هم به خاطر کیفیت داروش با خانم حامدی فر صحبت کردم

الانم جوری شده دو هفته یکبار میزنم و کلا عشقی شده
راستشو بخوای دیگه خسته شدم

مشکل خاصی هم نداشتم
و فقط حمله اولم بوده
تو آخرین MRI هم که تقریبا ده ماه پیش بود پلاک گردنی اصلا نداشتم و توی مغز هم هیچ پیشرفت پلاکی دیده نشده

واسه همین چون شرایطش رو دارم میخوام بیام رو قرص
 تشکر شده توسط : sooorooosh , rezami
(2013/10/15, 05:59 PM)e.ehsan نوشته است: سلام. مصرف این قرص چه جوریه؟هر روز، هرهفته؟ هرماه؟ دوره درمان داره یا همیشگیه؟

سلام
من ماه اول هر شب مصرف میکردم ، ماه بعد یه شب در میون و ماه سوم به بعد 2شب در میون!
به هر حال بستگی به شرایط بدن هر فرد داره !

(2013/10/15, 08:05 PM)paeeze نوشته است: شما ماهی 8 تومن برای 30 تا قرص میدی؟confused2

خدا کنه ایرانیه خوب باشه ,احتمالا منم باید از بهمن شروع کنم-Rolleyes
اگه خوب نیود باز به همون آوو جون پناه میبرمUndecided

نه عزیز دلم من جزء طرح آزمایشی همین قرص بودم دکترم گفت مواد اولیش هندیه ولی ساخت ایرانه!!!
به هر حال من عضو گروه پیش مرگان ام اسی بودمsmiling ، روی ما آزمایش شده،با خیال راحت مصرف کنید!!! agreement2
 تشکر شده توسط : paeazan , reach usa , rezami
بچه ها آیا داروی خوراکی خارجی هم اومده یا فقط ایرانیش هست ؟
لطفا اگه اطلاع دارین بگین / در کل نتیجه امیدوار کننده بوده /
happy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin از دیروز بیماری ام.اس از غیر قابل درمان تبدیل به تا حدی قابل درمان شد icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gif

ممنون
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : محبوب64 , reihane

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,176 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,173 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,540 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,443 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  قرص خوراکی ام اس به صورت آزمایشی میان بیماران توزیع می شود hamdam 1 3,600 2015/05/27, 10:01 AM
آخرین ارسال: niloofary
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,169 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  240 میلیون دلار صرفه جویی ارزی با تولید داروهای بیماران خاص paeazan 1 2,648 2015/02/16, 12:09 AM
آخرین ارسال: فرید 1353
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,650 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,257 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,870 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست