نظرسنجی: آیا مایل به شرکت در برنامه کوهنوردی هستید ؟
بله شرکت خواهم کرد
95.24%
20 95.24%
.
4.76%
1 4.76%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : چهارمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
یعنی من انقدر ریزم به چشم نمیام ساینااااااااااااااااااااااااااconfused
منم اومده بودم تااون بالا هاااااااااااااااااااااااااااااااsad2sad2sad2sad2
تازه سمانه منو کاملا ابیاری کرد اون بالا یعنی اونم متوجه نشدیییییییییییicon_cryicon_cryicon_cry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : مهدی نصیری , melody , Ghost , رنگین کمان , niloufar , Saina , arezoo_azizi
وای چقدر دیر برگشتین ، کلی بد و بیراه بارتون کردم!!
سینا که انگار از تو لوله بخاری برگشته بود !!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : shokolat , Sina , fireboud , مهدی نصیری , Yanis , arezoo_azizi
به قول شاعر :
آره بارون میومد خوب یادمه
مث آخرای قصه، که آدم می ره به رویا
..
...
.....
یه غروب بود روی گونه هات
دو تا قطره که آخرش نگفتی بارونه یا اشک چشمات
.................................
آره بارون میومد خوب یادمه

سری قبل که رفتیم .. بارون میومد .... همه گفتن بارون میومد ... سرد بود ... یخ زدیم ... ( خوب منم گفتماااااااا )
این سری نه بارون میومد نه سرد بود .... همه گفتن آفتاب زد تو سرمون ... گرم بود و ..... ( خوب منم گفتمااااااا )

امشب خدا اومد تو خوابم و گفت : سینا لیست زیر رو برام بفرست :دمای هوا ... سرعت وزش باد ... تعداد تراکم ابر و ....... خلاصه لیست همه چی رو ازم خواست و گفت : میخوام راضی باشین ... چیکار کنـــــم ؟؟؟؟؟‌ sad2sad2sad2sad2
خجالت کشیدم گفتم : من راضیم به این که رفتم و اومدم icon_questionlove51

اونجا بود که یادم افتاد
......
...
.
خیلی سال پیش
توی خوابم دیده بودم تو رو با گونه ی خیست
اونجا هم نشد بپرسم بارونه یا اشک چشمات
ashamed0006.gifHuhsad2
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , مهدی نصیری , نازی ی , بهــار , neda.n , سمانه , atefe , Mehdi Marjani , paeazan , Yanis , shokolat , hamid , melody , Ghost , رنگین کمان , N00shin , بی تـــا , Saina , niloufar , arezoo_azizi , nafass , Hasty
سلام
من هنوز دارم فکر میکنم چطور میشه که یه نفر 8000 تومن پول واسه یه کلاه بده ........باورم نمیشهconfused2confused2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : neda.n , Yanis , shokolat , hamid , سمانه , Ghost , رنگین کمان , fireboud , Saina , niloufar , arezoo_azizi , nafass , Hasty
Rainbow 
خیلی، خیلی، خیلی، خیلــــــــــــــــــی روز خوبی بود به من خیلی خوش گذشت جای همه ی دوستان گلی که نبودن خیلی خالی بود
مرسی از زحمات همه ی دوستان گلم به خصوص فربد عزیز
sina:خوب شد به حرف فربد گوش نکردم و لباس گرم برنداشتم وگرنه سوخاری میشدمevilgrin0039.gif البته یکی از بچه های حرف گوش کن که اسم نمیبرمSmile (52)قشنگ نکته به نکته هرچیکه فربد گفته بود رو انجام داده بود .:60::60:confusedconfusedconfused
چه بچه ی خوبی ساینا جون که اینقدر دقیق به حرف سرگروه گوش کرده از طرف من حتما ببوسش wink2
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : سمانه , fireboud , Saina , niloufar , hamid , مهدی نصیری , arezoo_azizi , shokolat , Hasty
(2012/09/29, 10:41 AM)Sina نوشته است: آره بارون میومد خوب یادمه

سری قبل که رفتیم .. بارون میومد .... همه گفتن بارون میومد ... سرد بود ... یخ زدیم ... ( خوب منم گفتماااااااا )

البته همه به غیر من یادتون هست کهevilgrin0039.gifconfused0006.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , Yanis , fireboud , niloufar , arezoo_azizi , shokolat , Hasty
راستی از فربد و ارزو و سارای عزیز تشکر میکنم برای خرید خوراکی های مختلف ایشالا جبران کنیم.icon_question
 تشکر شده توسط : رنگین کمان , Saina , neda.n , fireboud , niloufar , hamid , arezoo_azizi , shokolat
(2012/09/29, 09:29 AM)shokolat نوشته است: یعنی من انقدر ریزم به چشم نمیام ساینااااااااااااااااااااااااااconfused
منم اومده بودم تااون بالا هاااااااااااااااااااااااااااااااsad2sad2sad2sad2
تازه سمانه منو کاملا ابیاری کرد اون بالا یعنی اونم متوجه نشدیییییییییییicon_cryicon_cryicon_cry

عزیزم خیلی شرمنده اصلا حواسم نبود angry3angry3sad2sad2

جالبیش اینجاست که من حتی عکسایی رو که بالا تر از ایستگاه 2 رو انداختیمو نگاه کردم که کسی رو از قلم نندازم ولی . . . sadsad

آخه اون موقع که شما داشتین آب بازی میکردین من مشغول دیدن سنگ بازی ندا و فربد بودم Smile (52)Smile (52)
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , niloufar , Yanis , مهدی نصیری , arezoo_azizi , shokolat , نازی ی , رنگین کمان
اقا من اشتبا کردم 8 تومن پول کلا دادم خدایی.الان که نیگا میکنم میبینم بدددد کلایی سرم رفته
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : niloufar , Yanis , arezoo_azizi , fireboud , shokolat , Mehdi Marjani , رنگین کمان , Saina
(2012/09/29, 11:01 PM)مهدی نصیری نوشته است: اقا من اشتبا کردم 8 تومن پول کلا دادم خدایی.الان که نیگا میکنم میبینم بدددد کلایی سرم رفته

بابا حق داشت اخه ادم 8 تومن میده به یه کلاه !!!!
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , fireboud , مهدی نصیری , shokolat , رنگین کمان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,580 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,624 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,203 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,935 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,939 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,012 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,154 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,676 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,870 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,541 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست