نظرسنجی: آیا مایل به شرکت در برنامه کوهنوردی هستید ؟
بله شرکت خواهم کرد
95.24%
20 95.24%
.
4.76%
1 4.76%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : چهارمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
خسته نباشید بچه ها
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : shokolat , neda.n , Saina , hamid , سمانه , مهدی نصیری , شهرزاد , fireboud , شیرین , arezoo_azizi
خب ، روز خیلی خوبی بود .کوه پیمایی خیلی خوبی بود . همراهی های خیلی خوبی بود و یه وقتایی تنهایی و حس آرامش فوق العاده خوبش بود .
اول از همه فربود جان مرسی به خاطر برنامه ریزی این کوه پیمایی . واقعا ممنون از همه زحمت ها .
مممنون از تک تک بچه هایی که حضور داشتن و لحظات بسیار شاد و لذت بخشی رو خلق کردن .
ممنون از آرزو جون و از سارا جان به خاطر میزبان شدنشون در دو جای مختلف ( در واقع شهرزاد، این دو دوست عزیز و همینطور مدیران سایت زحمت کشیدن و در طول مسیر بچه ها رو میهمان کردن )
جای تک تک کسانی که نبودن خالی
و از همه مهم تر کاش بودن همه اونایی که می گن ام اس یعنی ناتوانی . تک تک بچه های حاضر در گروه مثه یه قهرمان مسیر رو اومدن و برگشتن . خسته نباشید و همیشه پر توان باشید قهرمانهای ام اس سنتر

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : Saina , ارزو , naazanin , نازلی , hamid , سمانه , sara-m , مهدی نصیری , shadi.green86 , ساغر , شهرزاد , paeazan , Yanis , sooorooosh , fireboud , Hasty , niloufar , شیرین , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , O#!!! , نازی ی , Sina , رنگین کمان , nafass
. . .

سلام سلام

ما اومدیمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif و با افتخار تمام ایستگاه شماره ی 2 توچال رو فتح کردیم

( البته بعد از ایستگاه 2 من و فربد و حمید و مهدی نصیری و سینا و امیر مقیمی و ندا جونم و سمانه ی عزیز تا حدود یک ساعت بیشتر از ایستگاه 2 هم رفتیم و برگشتیم پیش بچه ها )

خب از لحظه ی اول تعریف میکنم . . .

وقتی رسیدم تقریبا بیشتر بچه ها رسیده بودن و جلوی ورودی توچال منتظرمون بودن و بعد فربد اومد N_aggressive (35)N_aggressive (35)

بعد مهدی نصیری که یادش رفته بود کلاه بیاره رفت و یه کلاه 8 هزار تومنی داغون و کثیف خرید و این موضوع تا آخر مسیرمون شد سوژه ی مهدی مرجانی :60::60:

بعد از جمع شدن همه ی بچه ها حدود ساعت 7:30 به سمت ایستگاه 1 حرکت کردیم . . .

آفتابم لطف کرده بود و مستقیم میتابید وسط فرق سرمون و خیلی از بچه ها رو از جمله من کلافه کرده بود angryangry

بین راه هم یه سگ لنگ اومد سمت ندا و دنبالش میکرد و همش میخواست جلب توجه کنه . . . ندا هم بهش محل نمیذاشت sad2sad2

حدود ساعت 9 رسیدیم ایستگاه 1 و صبحونه رو همونجا خوردیم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

تا دلتون بخواد دنت و خامه شکلاتی داشتیم ، با 4 مدل نون evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

بعد به سمت ایستگاه 2 شروع به حرکت کردیم که از همونجا شیب تندتر میشد و باز هم آفتاب . . . angryangry

خوب شد به حرف فربد گوش نکردم و لباس گرم برنداشتم وگرنه سوخاری میشدمevilgrin0039.gif البته یکی از بچه های حرف گوش کن که اسم نمیبرمSmile (52) قشنگ نکته به نکته هرچیکه فربد گفته بود رو انجام داده بود . . . :60::60: confusedconfusedconfused

حدود ساعت 12 مقتدرانه رسیدیم ایستگاه 2 توچال happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

بعدش که ما رفتیم بالاتر و برگشتیم حدود ساعت 1:30 بساط ناهارو راه انداختیم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

همه چی داشتیم . . . evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

به لطف آرزوی عزیز آش رشته ، به لطف مهدی ها و سمیرا الویه و بقیه ی دوستان عزیزم کتلت و کوکو و . . .

بعدش دیگه سنگین شده بودیم و نمیتونستیم راه بریم ( دیگه چیزی نمونده بود که نخوریمSmile (52)Smile (52))

خلاصه فربد اولتیماتوم داد که باید سریع حرکت کنیم و برگردیم . . . fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif ما هم که نمیتونیم نه بگیم Smile (52)Smile (52)

واقعا خیلی روز خوبی بود در کنار دوستای عزیزم و مهربونم و جای تمام کسانیکه نبودن خالی بود agreement2agreement2

و تشکر ویژه از فربد که همیشه زحمت بچه ها رو میکشه icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

ایشالا در صعود های مقتدرانه ی بعدی در کنارتون باشم و ازتون انرژی بگیرم . . . love28love28love28love28

روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : neda.n , yummy , ارزو , naazanin , نازلی , hamid , سمانه , sara-m , ashrafi , مهدی نصیری , shadi.green86 , ساغر , شهرزاد , paeazan , Yanis , sooorooosh , fireboud , niloufar , Hasty , شیرین , بی تـــا , arezoo_azizi , hamid t , نگار1353 , atefe , shokolat , O#!!! , نازی ی , Sina , رنگین کمان , nafass
ای ساینای بدجنس عزیز من Smile (16) یه روسری و یه لباس گلی ما حصل همه توجه من به سگ لنگی بود که از سر و کولم بالا رفت . سعی کردم ببینم چیزی تووو پاش نرفته باشه و تازه فقط مونده بود بوسش کنم agreement2icon_biggrin
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : Saina , fireboud , niloufar , بی تـــا , arezoo_azizi , shokolat , O#!!! , Sina , رنگین کمان , nafass
خوش به حالتون بچه ها.خوشحالم که بهتون خوش گذشته.icon_biggrin
من امروز تا نزدیک 12 جایی کار داشتم واسه همین نشد که بیام.
بعدش با دوستام کوه و کمر رفتیم،چون میدونستم دیگه به شما نمیرسم
ولی همش فکرم پیش شماها بودsad2Dodgy
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , sara-m , shadi.green86 , Saina , fireboud , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , Sina
روز فوق العاده ای بود . فکر نمیکردم با وجود حال بدم بتونم پا به پای بچه ها برم بالا ولی خدا رو شکر انرژی که بودن با بچه ها بهم داد ، باعث شد که تا اخرش باشم .

خوشحالم که ام اسی ها دارن ثابت میکنن که با ام اس هم میشه به راحتی ، سخت ترین کارها رو انجام داد .
اگر بخوام دونه دونه تشکر کنم احتمالا کسی از قلم بیوفته به خاطر همین از همه تشکر میکنم . واقعا تک تک بچه ها امروز زحمت کشیدن و همدلی بچه ها بی نظیر بود .
یه تشکر ویژه هم از فربود داشته باشم که خیلی قشنگ جمع رو اداره میکنه .

الانم دارم به این فکر میکنم که چرا این حرکت محشرمون رو بلد نکنیم ؟ چرا همه کسانی که تو کوه باهامون هم مسیرن نفهمن که 20-30 نفر که ام اس دارن به راحتی صعود میکنن . احتمالا خیلی ها بفهمن ام اس واقعا اونی نیست که فکر میکنن

اینم یادم رفت بگم :
وارد خونه شدم همه سکته کردن گفتن چقدر سوختی
الانم تمام دستم و پشت گردنم چنان میسوزه که حد نداره Blush
اون عالم تنهاییم که ندا گفت و رو شدیدا باهاش موافقم . یکی از لذت بخش ترین بخش های کوهنوردیه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سمانه , نازلی , ashrafi , ابراهیم , sara-m , ارزو , shadi.green86 , neda.n , Saina , ساغر , مهدی نصیری , paeazan , yummy , fireboud , Hasty , niloufar , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , O#!!! , Sina , رنگین کمان , nafass
خیلی خوب بود .از فربد به خاطر برنامه ریزیش واقعا ممنونم.من که اومد یه ساعت خوابیدم و الان سارژمممم
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : neda.n , Saina , hamid , sara-m , Yanis , fireboud , سمانه , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , رنگین کمان
خسته نباشییییید بچه ها! آفرین به ارادتووون و احسنت به اینکه از خواب صبح جمعتون زدیدWink
من هم امروز خیلی به یادتون بودم و هی به آفتاب خانوم گفتم کمتر بتابه اما انگار امروز آفتاب آقااا شده بود چون به حرفم گوش نمیدادSmile
باز هم خیلی خسته نباشید
ایشالا صعود های بعدیSmile
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : neda.n , مهدی نصیری , Saina , hamid , ارزو , fireboud , Hasty , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , Sina , رنگین کمان
اقا اون بچه های نا شنوام باحال بودن.بگم مهدی به زبونشون چجوری میشه؟؟؟wink2
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : Saina , neda.n , fireboud , arezoo_azizi , shokolat , Sina , رنگین کمان
فقط یه چیزی رو فراموش کردید که بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از این آفتاب ؛ سفید برفی رفتیم و حاجی فیروز برگشتیمlaughing3

تمام دست و صورتا سوختهconfused0006.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : نازلی , neda.n , fireboud , arezoo_azizi , نگار1353 , shokolat , نازی ی , رنگین کمان

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,575 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,613 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,186 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,935 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,883 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,008 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,119 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,673 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,869 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,541 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان