نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
بازم که حمید این بلیز قرمزرو پوشیده laughing3laughing3
من کیش بودم نتونستم بیام rolleyes
دوستای گلم خوشحالم که بهتون خیلی خیلی خوش گذشته و ناراحتم از اینکه یه روز خوب و کلی خاطره ی قشنگ رو از دست دادم
توی برنامه ی کارا هم نگاه کنجکاو مردم یادمه ولی این بار شماها سنگ تموم گذاشتین ممنونم از کار بسیار ارزشمندتون و زحمتایی که میکشین
ممنون از متین و مهدی خیری عزیز که از من یاد کردن icon_question
ممنون از احیا که به جای من و ساینا روزشماری کرد icon_question
الانم گزارش ندا رو خوندم عکسهارم دیدم کلی حسودیم شده confused agreement2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : یه غریبه , kaveh_plus , fireboud , neda.n , maryam.N , spring , minoshka , Maz , damoun , نارنجی مدرسه موشها , ahya , hamid , matinfard , eglantine , kheiri.mahdi , hamid_147 , بی تـــا , coffeedot , zohaa
فقط میتونم بگم دمتون گرم ایول icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : neda.n , minoshka , Maz , fireboud , نارنجی مدرسه موشها , hilda , maryam.N , ahya , hamid , matinfard , eglantine , الهام ج , kheiri.mahdi , بی تـــا , coffeedot , zohaa
بالاخره تلسم شکست و منم همگام با گروه نارنجی پوشان شدمagreement2agreement2agreement2
و از دیدن دوستان و هم صحبتی باهاشون بسیار خرسندRolleyesRolleyesRolleyes
قشنگیش این بود که هر کسی قدّ سه چهار تا رسانه واسه خودش بود و مجموعه توچال پر شده بود از رسانه های نارنجی و واکنش بسیار عالی مردمی که داشتن ام اسو به چهره واقعیش میشناختنicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بچه ها دست همگی درد نکنهicon_questionicon_questionicon_question
به هدفمون رسیدیمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : minoshka , kaveh_plus , fireboud , spring , نارنجی مدرسه موشها , neda.n , maryam.N , رنگین کمان , damoun , shahrzad.s , hamid , matinfard , paeazan , Maz , earth , eglantine , kheiri.mahdi , نازلی , hamid_147 , فرناز , sooorooosh , بی تـــا , Aram , الهام ج , coffeedot , zohaa
آفرین بچه ها happy0065.gif

باز هم باید اطلاع رسانی بشه. حرم امام رضا که رفته بودیم یه بار خیلی خسته شده بودم و بجای اینکه پیاده برم دور بزنم و از پله ها برم بالا، با آسانسور رفتیم بالا. اون آقای خادم که مسئول آسانسور بود پرسید و من گفتم بیمارم. گفت ام اس؟ ( اینکه چطور حدس زد رو نمیدونم ) گفتم آره. گفت چند ساله؟ گفتم 8 سال. گفت داروهاتون گیر میاد؟ گفتم کم و بیش آره اما من نوع ام اسم خوب نیست و ام اس چند نوع داره. گفت خب تو که میگی 8 ساله بیماری. گفتم ربطی نداره، بعضی بچه ها 15 ساله بیمارن اما مدام میرن کوه

خلاصه در حرم هم من سعی کردم دید جامعه رو تصحیح کنم Smile (16)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , مـه ســـا , سورنا , فاطمه زهرا , afsaneh , نارنجی مدرسه موشها , ماه , spring , Prime , Maz , hamid , eglantine , Exhautless , kheiri.mahdi , damoun , fireboud , matinfard , omid , نازلی , hamid_147 , hilda , maryam.N , محبوب64 , sooorooosh , بی تـــا , Aram , nazanin200312 , coffeedot , zenith , zohaa , رامنا
سلام به همه خسته نباشید

من همونی ام که موقع رفتن به ایستگاه 3 از بام با شما خداحافظی کردم.
موهاشو چپونده بود تو یه دسمال سر نارنجی!smiling

ببخشید وقت نشد با شما بیام تا بالا. هم گرم بود هم من کاری داشتم.
دفعه های بعد میبینمتون...بیشتر و بیشتر!Tongue

همگامی ها هم دمتون گرم. مث همیشه با انرژی بودین.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : neda.n , paeazan , محدثه , earth , hamid , eglantine , kheiri.mahdi , damoun , fireboud , matinfard , hamid_147 , یه غریبه , maryam.N , sooorooosh , نازلی , بی تـــا , coffeedot , zohaa , نازی ی
منم اومدم
گفتنی ها رو بچه ها گفتن من فقط تشکر کنم از مهدی عزیز که خیلی واسه این برنامه زحمت کشید ، از همه بچه های همگام که بعضی هاشون پا به پای ما و حتی بیشتر از ما ، در راستای هدف گروه و سایت تلاش کردند و اطلاع رسانی کردن
از همه بچه های ام اس سنتر که از راه دور و نزدیک اومده بودن

برنامه عالی بود و به نظرم بهترین برنامه نارنجی پوشان رو داشتیم .

میخوام یه گله هم کنم از بچه هایی که در نظر سنجی شرکت کرده بودن و با وجود اینکه من گفته بودم رای شما برای گروه همگام هزینه داره، متاسفانه در نهایت بی توجهی عدم حضورشون رو اعلام نکردن .
شاید این رسم باشه که تا هزینه ای برای برنامه از طرف خود فرد دریافت نشه ، لیست دقیق شرکت کننده ها رو نخواهیم داشت .

و در مقابل از اونایی که در نظر سنجی شرکت کرده بودن و عدم حضورشون رو به دلایل مختلف اعلام کردند بی نهایت ممنونم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hessam , FBF , sooorooosh , یه غریبه , eglantine , paeazan , Maz , neda.n , نازلی , fireboud , matinfard , محبوب64 , بی تـــا , الهام ج , Aram , hilda , رنگین کمان , kheiri.mahdi , maryam.N , ahya , coffeedot , zohaa , رامنا , نازی ی
من هم دوست دارم اینجا از همه ی اونهائی که در این همایش شرکت کردند و باعث سربلندی همه ی ما شدند تشکر ویژه بکنم و همینطور گروه همگامی ها از شما و زحمات شما هم متشکریم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خیلی سخته دوست داشته باشی با دوستانت در چنین همایش هائی شرکت بکنی و امکانش نباشه خیلی عذاب آوره خیلیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــsad2sad2sad2sad2sad2sad2rolleyes

انجمن ام اس زنجان هم چنین همایشی را ترتیب داده و قراره روز جمعه ، میدان آزادگان جمع بشیم و بطرف کوه بریم انجمن ما در کوه کانکسی داره که برای حمایت از بیماران ام اس هم بروشورهائی برای اطلاع رسانی بیماری ام اس به کوه نوردها و مردم میدهند و قرار است از میدان تا محل کانکس انجمن پیاده روی داشته باشیم کاش شما هم با ما بودید قرار است پلاکاردهائی را که انجمن در اختیارمان قرار می دهد در دست بگیریم تا مردم بدانند که ما از انجمن ام اس هستیم

از انجمن حمایت از بیماران ام اس زنجان هم تشکر میکنم دیروز توو باغ یک روز به یاد ماندنی برای همه ی ما بود و مطمئناً جمعه هم چنین خواهد بود ممنونم love28icon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : FBF , الهام ج , Aram , hilda , hamid , neda.n , رنگین کمان , kheiri.mahdi , maryam.N , ahya , coffeedot , zohaa
. . .

وای که چقدر غصه خوردم نبودم angry3 نا سلامتی من یه پا نارنجی پوشم sad2

به همتـــــــــــــون افتخار میکنم love28

. . .

. . .

. . .

روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , zenith , coffeedot , hamid , zohaa , Maz , kheiri.mahdi
منم قرار بود بیام ثبت نامم کرده بودم ولی یه دفه نشد کار پیش اومد برامangry angry3
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , محبوب64 , coffeedot , zohaa , kheiri.mahdi
به دلایلی دیر رسیدم خیلی هم دیر شده تب و تاب 15 شهریور تقریبا خاموش شده اما می خوام 1چیزایی بنویسم شاید دوستان بخونن
اومدم که تشکر کنم از همه و بگم
اون روز واسه من خاص بود گفتنی هارو دوستان گفتن فقط از حس خودم بگم اینکه باورم نمی شد دارم دوستامو از نزدیک میبینم دوستایی که فقط تو سایت باهاشون حرف زده بودم وبعضی هارم تاپیکاشونو خونده بودم و ازشون فقط 1 تصور داشتم (اعتراف می کنم خیلی ها با تصویر ذهنیم فرق داشتن)مثلا آقای حمید که تو سایت مدیر خطابشون میکردم گفته بودن اینجا همه با هم دوستن من حمیدم نه مدیر وقتی تو جمعتون بودم باورم شد که مدیرو رئیسی در کار نیست دوستیه که پررنگه wink2آقای فربودو تو تلویزیون دیده بودم اون موقع که اصلا خبری از ام اسم نبود.تو کلیپ نداوبقیه بچه هارم دیده بودم نمی دونم کسی متوجه شد یا نه اما داشتم به همه با تعجب نگاه می کردم به مسیر زندگیم که منو آورده بود اونجا من اون روز آدمای بزرگی رو میدیدم باورم نمیشد بین شماها باشم بام شهرتونم خیلی قشنگ بود اون ربان نارنجی رو برای همیشه نگه میدارم به یاد اون روز خاص و دوستای خاصicon_questionطنازی های آقای سروش از قلم افتاد و اسم دوستایی که حالا به چهره میشناسمشون ببخشید که ماهی گلی شدم اسم خیلی ها یادم رفته و ببخشید که پرحرفی کردم اینا فقط ذره ای از حسم بود همش اینجا جا نمیشههههههههconfused
فکرکنم این آخرین تاپیک این موضوع باشه آخر شدمbaybay
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , coffeedot , FBF , baharan , یه غریبه , Maz , hamid , kheiri.mahdi , رامنا , ahya , نازی ی , samin12

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,644 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,762 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,300 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,963 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,000 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,037 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,244 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,697 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,874 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,546 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان