نظرسنجی: آیا تمایل به شرکت در هجدهمین برنامه کوهنوردی دارید ؟
بلی
85.71%
12 85.71%
.
14.29%
2 14.29%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هجدهمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
سلاااااااااااااام به قشنگی یه روز پاییزی
اهم اهم
متین بگم خیلی تنبل شدی جدیدا ولی جات خیلی خالی بود
حمید آقای جان جای شما هم حسابی خالی بود مخصوصا وقتی که شونصدتا نوشابه داشتیم که میشد کلی قلوپ خنک!
خیلی خوش گذشت
از کجاش بگم آخه
از صبحانه اش که دلتون میخواد!اونم دستپخت ندا جونم کدبانوی گروهlove28
از فرشته جونم که انگار چند سال بود باهاش دوشت بودم.آخرش نگفتی ترم چند هستیاwink2agreement2
امین هم که به دلیل گوش نکردن حرف سرقدم و پاره ای مسایل اخراج شد کلاN_aggressive (35)
آقا بهنام که استاد هستند و قراره کلی چیز ازشون یاد بگیرم.خیلی هم زحمت دادم بهشونicon_biggrin
خاله جان که خیلی مهربون بودند و تقلب هم خوب میرسوندندlove51
سارا جدا شام هم خوردی؟!
مریم خانم علف زیر پاهامون سبز شد نیومدی که!
فربود جااااااااااااااان که با گوشیش به سختی همه عکسهای کوهنوردی رو بلوتوث کرد برامونlaughing3
فربود جان مچکریمsmiling
در آخر هم بگم آخه خدا همین دیروز باید بهم نشون میدادی که:چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسیsad2
آخه چراicon_cry
خیلی دوستون دارم
آقا دفعه بعدی کمتر کنسل کنید دیگه بیشتر بشتابیدSmile (52)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : yummy , hilda , neda.n , shokolat , behbab , fireboud , paeazan , مـه ســـا , hamid , بی تـــا , kheiri.mahdi
منم از همتون ممنونم که یه روز خیلی خوب رو ساختید . همه چی فوق العاده بود و واقعا جای اونایی که قرار بود بیان و نتونستن بیان خالی . و البته جای همه تون خالی . شهرزاد یعنی من عاشقتم که کدبانوی گروهتون من باشم confused وای به حال اون گروووه . سوسیس ها رو خرد کردم سرخ که شد ، تخم مرغا رو ریختم توش بعد همینطور که داشت هم میزدم ، دیدم داره ته می گیره ، هول شدم قاشق رو دادم شهرزاد گفتم بقیه اش رو نمی تونم laughing3laughing3
خب باید بگم من هنوزم فکم درد می کنه انقدر که خندیدم ( آخه میدونید که من اصلا نمی خندم !!!برا همین فکم تمرین نداره !!! evilgrin0039.gif)، جای نیشه زنبوره هم که از وسط این همه زمین خدا و کوه و دره استین من رو برا زندگی و مرگ انتخاب کرده بود ، هنوز درد می کنه Smile (16) روز بی نظیری بود و امیدوارم بچه های ام اس سنتری یه کم بیشتر بجنبن و این روزا رو از دست ندن . از تک تک دوستانم که این روز خوش رو ساختن ممنونم و از فربود عزیز که سرپرستیه گروه رو بر عهده داشت .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : yummy , shahrzad , hilda , shokolat , behbab , fireboud , paeazan , مـه ســـا , بی تـــا , kheiri.mahdi
حالا ندا من آبروداری میکنم رعایت کن دیگهlaughing3
اون پیراشکی هات که عالی بودند.
فربود هم سوراخهای وسط کوکو رو با پرگار اندازه زده بود اونقد که دقیق بودنmen
مرقب دستت باش که زودی خوب شهlove51
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , hilda , shokolat , fireboud , بی تـــا , kheiri.mahdi
(2013/09/28, 10:09 AM)shahrzad نوشته است: حالا ندا من آبروداری میکنم رعایت کن دیگهlaughing3
اون پیراشکی هات که عالی بودند.
فربود هم سوراخهای وسط کوکو رو با پرگار اندازه زده بود اونقد که دقیق بودنmen
مرقب دستت باش که زودی خوب شهlove51
خب آخه این آبروداری بعدا آبروریزی میشه . خب برا اون پیراشکی ها هم باید از چی کافه تشکر کنی نه از من laughing3laughing3
ولی خداییش گره دو سر طناب ؟؟؟؟!!!! آخه انصافم خوب چیزیه Smile
 تشکر شده توسط : shahrzad , shokolat , fireboud , بی تـــا , kheiri.mahdi
چقد این یادآوری خاطرات رو دوست دارمlove28
یعنی ندا الان داشتم تصورت میکردم.حاضر بودم سر یه میلیون شرط ببندم که تو حتما میگی گره دوسر طناب روicon_biggrin
از چمباته زدن که بهتر بودSmile (16)
با پارو هم که فرش میشورنlaughing3laughing3
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , shokolat , fireboud , بی تـــا , kheiri.mahdi
ممنون از شما دوستان عزیزم
به نظر منم یکی از بهترین برنامه های عمومی بود

دمتون گرم agreement2
 تشکر شده توسط : shahrzad , neda.n , hilda , paeazan , مـه ســـا , behbab , shokolat , بی تـــا , kheiri.mahdi
يعني چ نفرتي دارم ازتون كه انقدر بهتون خوش گذشتهsad2
ميتونم تصورتون كنمsmiling
ديگه رفتاراي بيشتر آدماي گروه رو از حفظم..
 تشکر شده توسط : neda.n , paeazan , shahrzad , fireboud , یه غریبه , hamid , بی تـــا , kheiri.mahdi , shokolat
(2013/09/28, 11:05 AM)مـه ســـا نوشته است: يعني چ نفرتي دارم ازتون كه انقدر بهتون خوش گذشتهsad2
ميتونم تصورتون كنمsmiling
ديگه رفتاراي بيشتر آدماي گروه رو از حفظم..
واای مهسا واقعا جای تو یکی خیلی خالی بود . یعنی دقیقا از اون برنامه های خوراک تو بود .
همه جور امکان برای فروش لواشک خیلی ترررررررش هم مهیا بود . اصن این کوه می گم یه چی کم داشت نگو بوی ورساچه بود N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , مـه ســـا , shahrzad , یه غریبه , hamid , بی تـــا , kheiri.mahdi , shokolat
این دکتر زامبولی رو کجا می شه پیداش کرد؟
مطلب مرتبطش کجاست؟
 تشکر شده توسط : shahrzad , fireboud , shokolat
آخه این دکتر زامبونی باعث شد بهنام بستنی ببازهlaughing3laughing3
چقدم پیگیر شدی بهنامwink2
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , behbab , shokolat

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,517 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,565 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,090 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,911 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,732 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,962 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,015 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,641 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,862 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,538 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست