نظرسنجی: آیا تمایل به شرکت در هجدهمین برنامه کوهنوردی دارید ؟
بلی
85.71%
12 85.71%
.
14.29%
2 14.29%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هجدهمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
منم متاسفانه به علت شركت در مراسم عروسي و به تبع اون انجام حركات موزون تا پاسي از شب و خستگي ناشي از اون، نمي تونم بيام
و گرنه ثابت مي كردم كوهنوردي يعني چي! و كوهنورد يعني كي!!
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , nazaninamiri70 , بی تـــا , یه غریبه , hilda , shahrzad
Rainbow 
دوستان موفق باشید و به سلامت بروید و برگردید و جای من رو هم خالی کنید
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad
دوستان
موفق باشيد
من خيلي دوست داشتم بيام
ولي به خاطر كرفتاري وقت نكردم وسايل مورد نياز را فراهم كه حداقل يك صبح تا ظهر با شما باشم ولي تلاش مي كنم كه ديدار را بيام
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , shahrzad
من اینک در مهمانی و اینجااااا!!!!!
آقا هرچی بگم کم گفتم فقط اینکه از همه ی فراخوان ها عالیییییییییی تر بودagreement2
الان اصلا نمیتونم گزارش بدم اخرشب میام
فقط خیلی عالی بود واقعا از دستتون رفت .جاتوووون خالی بود
ممنونم از همگی و همه چی .پیشول سیاهه هم بهش خیلی خوش گذشته
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ayda.m , neda.n , بی تـــا , Yanis , fireboud , م.ه , zohaa , behbab , hilda , shahrzad , yummy
خیلی خوب بود از همگی ممنونicon_biggrin
زندگی با تمام دشواریهاش بسیار زیباست قدر انرا بدانیم.
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , hamid_147 , م.ه , بی تـــا , zohaa , shokolat , behbab , shahrzad , yummy
به منم خیلی خوش گذشت و ای کاش تا آخرش میتونستم باهاتون باشم
 تشکر شده توسط : neda.n , بی تـــا , fireboud , zohaa , shokolat , hilda , shahrzad , yummy
یه گردهمایی بسیار عالی بود. همه بچه ها یه دست باحال بودن. از فربد عزیز بسیار مچکرم که این برنامه رو گذاشت تا چند ساعتی از مشغله کاری و ذهنی دور باشیم. جای خیلی ها خالی بود.
 تشکر شده توسط : hilda , neda.n , بی تـــا , shokolat , yummy , fireboud , Yanis
من وقتی سالم بودم به زحمت تا ایستگاه 2 تو چال می رسیدم چه برسه به الان.چند بار تا ایستگاه 3 هم رفتم که هر بار آخرش زبونم از دهنم می افتاد بیرون.laughing3یک بار هم قند خونم افتاد پایین کم مونده بود که بیفتم از کوه پایین و نفله بشم.evilgrin0039.gifحسن اش این بود که اگه می افتادم دیگه دوران باشکوه ام اس رو نمی دیدم.Tongue

بهرنگ
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : yummy , hilda , fireboud , بی تـــا , Yanis , shokolat
آقا اصن نگو اینبار این کوه رفتن یه وضی بودا!!!!!!!!confused
خدایا مارو به انجام چه کارهایی واداشتنlaughing3laughing3laughing3 فکر کن من تو اون لحظه انجام دادنش حس یه کرم خاکی رو داشتمlaughing3
خوبه مردم نفهمیدن ما ام اس داریم و داریم این شیرین عقل بازیارو در میاریم!
بابا شهید فهمیده ها!گره ی دو سر طناب ها،تله کابین ها ،فرعون ها ،دکتر زامبونی ها ،چمباتمه زدن ها .......... کجاییییییدSmile (16)
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : yummy , hilda , behbab , neda.n , fireboud , بی تـــا , Yanis
خوشحالم که بهتون خوش گذشته دوستای گلم HeartHeartHeart
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : neda.n , shokolat , fireboud , Yanis

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,312 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,498 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 251,990 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,890 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,679 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,938 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,946 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,619 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,842 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,531 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست