امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه های شرکت سیناژن
این پیامک رو برای اطلاع رسانی به همه کسانی که شمارشون رو شرکت سیناژن نداره گذاشتم و از این به بعد هم هر پیامی اومد در اینجا میذارم.

شرکت سیناژن با افتخار شماره تلفن 09363094949 را جهت پاسخگویی شبانه روزی سوالات شما در زمینه داروهای سینووکس و رسیژن اعلام می دارد.
cinnagen
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : احمدرضا , nazaninn , Sina , Matilat , mehdi.abdn , hamid , saffari_mo , TootFarangi , naser_m , هانیه , N00shin , earth , Ermia , بابک57 , آذرستون , ارزو , SSA , blue sky , چکاوک , kia , 7714 , yummy , Yanis , سها , AVID2000 , f.a , مولتی ام اس , م.ه , min00 , Hasty , sange sabor , A.Kh
قابل توجه مصرف کنندگان محترم

اشخاصی که از بیمه تامین اجتماعی برای تهیه سینووکس استفاده می کنند باید فقط یک بار مجددا به مرکز بیمه تامین اجتماعی واقع در خیابان کارگر برای تغییر کد بیمه مراجعه کنند.
CinnaGen[align=left]
تاریخ ارسال پیامک : امروز عصر 17 مهر 90
 تشکر شده توسط : Prime , TootFarangi , hamid , earth , آذرستون , A.Kh
میشه بیشتر توضیح بدید یعنی چی برا تغییر کد بیمه اقدام کنند
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : آذرستون
من فقط پیامک رو دریافت کردم.بیمه تامین اجتماعی هم نیستم.اگه یه بار با سیناژن تماس بگیرین و شماره موبایلتون رو بگیرن ، گهگاه پیعام میدن.
ولی خوب در این مورد فکر کنم باید برید به مرکز بیمتون برای این که کد بیمه شما رو تغییر بدن.نمیدونم چرا.
البته قبلش با مرکز بیمتون تماس بگیرین تا مطمئن بشین.
 تشکر شده توسط : آذرستون
آدرس جدید شرکت سیناژن :
تهران - شهرک غرب - خ سیمای ایران - کوچه هفتم - پلاک 2 - کد پستی 1466998741
تلفن : 88561575
(خوب منم نمیدونم آدرس می خواهیم چه کار ، پیامک اومد منم گذاشتم . فقط می دونم اگه کیف حمل دارو بخواین ، اونجا هم میشه رفت و گرفت.)
 تشکر شده توسط : آذرستون , fireboud , TootFarangi , MFhealth , سیما جون , ارزو , f.a

ایمیل شرکت سیناژن برای ارسال سؤالات پزشکی و هر سؤالی که در مورد سینووکس داشتید :
cinnovex@cinnagen.com

تشکر شده توسط : SSA , 7714
(2011/12/29, 11:24 PM)nahid نوشته است: آدرس جدید شرکت سیناژن :
تهران - شهرک غرب - خ سیمای ایران - کوچه هفتم - پلاک 2 - کد پستی 1466998741
تلفن : 88561575
(خوب منم نمیدونم آدرس می خواهیم چه کار ، پیامک اومد منم گذاشتم . فقط می دونم اگه کیف حمل دارو بخواین ، اونجا هم میشه رفت و گرفت.)

من از پرستاري كه توي كلينيك هست سوال كردم كه آدرس براي چي هست؟
ايشون گفتن كه اگر شماها از نحوه تزريق يا رفتار يه پرستاري كه از طرف شركت سيناژن مسئول تزريقات هست،معترض باشيد ميتونيد به اونجا مراجعه كنيد.

مصرف كنندگان سينووكس از تاريخ 05/11/90 سوالات پزشكي و هر گونه سوال مورد نظر خود را در رابطه با سينووكس ميتوانيد به آدرس ايميل زير ارسال نمائيد و مانند گذشته با شماره تلفن 24 ساعته 09363094949 در تماس باشيد.
email:cinnovex@cinnagen.com

اين پيام امروز براي من اومد.
با عرض معذرت از ناهيد خانم عزيز
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : yummy , fireboud , SSA , nahid , kia , paeazan
از دوستان کسی با این شماره تونسته تماس بگیره ؟!
یعنی واقعا 24 ساعته هست ؟ نیست !
الان امتحان کنید !
(2012/02/23, 07:34 PM)nahid نوشته است: از دوستان کسی با این شماره تونسته تماس بگیره ؟!
یعنی واقعا 24 ساعته هست ؟ نیست !
الان امتحان کنید !
من تماس گرفتم وازشون درخواست کردم سی دی آموزش تزریق سینووکسو یا برام بفرستن ویا جورایی لینکشو رو سایتشون بزارن بتونیم دانلودش کنیم ولی متاسفانه الان سه هفته ی ازین موضوع میگذره هنوزم خبری نشده وجوابی هم نداشته !!!
خدايا من در كلبه فقيرانه خود چيزي را دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري . من چون توئي دارم و تو چون خود نداري...
 تشکر شده توسط : ارزو , nahid
ولی من نتونستم با این شماره تماس بگیرم. خواهش می کنم هر کی تماس گرفت و تماس برقرار نشد بگه ، چون در اون صورت دیگه 24 ساعته نیست.
این شماره موبایل دست کیه ؟!
 تشکر شده توسط : min00

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,276 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  سیناژن در فیس بوک saffari_mo 13 9,004 2013/05/10, 10:45 PM
آخرین ارسال: saffari_mo

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست