امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیناژن در فیس بوک
سلام
برای اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با سینووکس و رسیژن می توانید به صفحه سیناژن در فیس بوک مراجعه کنید.

/pages/CinnaGen/122650761114468
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , Pooya.N , ارزو , TootFarangi , matinfard , mahsa , yummy , anaram
سیناژن در دوازدهمین دوره جایزه ملی حمایت از حقوق مصرف کننده مفتخر به دریاقت گواهینامه حمایت از مصرف کنندگان برای دومین سال پیاپی گردید.
 تشکر شده توسط : paeazan , hamid , mahsa , y.saeedi
لطفا مطالبی که به درد ما مبتلایان میخوره رو هم بگذارید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , hessam
(2013/03/03, 04:23 PM)saffari_mo نوشته است: سیناژن در دوازدهمین دوره جایزه ملی حمایت از حقوق مصرف کننده مفتخر به دریاقت گواهینامه حمایت از مصرف کنندگان برای دومین سال پیاپی گردید.
اولا گواهی از کجا گرفته ؟
از FDA چی گرفته ؟ اینا را بگین
مگه تو این کشور چندتا تولید کنند دارو است که سیناژن توشون این جایزه را گرفته
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : shaytoon , paeeze , ابراهیم
(2013/05/05, 07:02 PM)hessam نوشته است: اولا گواهی از کجا گرفته ؟

سلام
1-این گواهی از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت به شرکتهایی داده می شود که در زمینه تامین دضایتمندی مشتریان و حمایت از حقوق آنها در سال گام بر میدارند.
2- FDA به هیچ شرکت ایرانی هیچ گونه گواهینامه کیفی نمی دهد. لذا هیچ شرکت تواید کننده غذا و دارو در ایران گواهینامه FDA ندارند.
3- در ایران بیش از 70 شرکت تولید کننده دارو هستند که از میان آنها پنج شرکت داروسازی این جایزه را دریافت کرده اند.

سلام
1-این گواهی از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت به شرکتهایی داده می شود که در زمینه تامین رضایتمندی مشتریان و حمایت از حقوق آنها در سال گام بر میدارند.
2- FDA به هیچ شرکت ایرانی هیچ گونه گواهینامه کیفی نمی دهد. لذا هیچ شرکت تواید کننده غذا و دارو در ایران گواهینامه FDA ندارند.
3- در ایران بیش از 70 شرکت تولید کننده دارو هستند که از میان آنها پنج شرکت داروسازی این جایزه را دریافت کرده اند.
 تشکر شده توسط : hessam
سلام ممکنه جواب من رو هم در این تاپیک بدید ؟ ممنون میشم.
http://mscenter.ir/Thread-%D8%AF%D8%B1%D...#pid305513
 تشکر شده توسط : paeazan
(2013/05/07, 08:49 AM)nahid نوشته است: سلام ممکنه جواب من رو هم در این تاپیک بدید ؟ ممنون میشم.
http://mscenter.ir/Thread-%D8%AF%D8%B1%D...#pid305513
سلام ناهید جان
کی اینجا جوابتو بده؟
من حتما این خواستت رو در فیس بوک برای شرکت میذارم

ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : amin.noury , nahid
(2013/05/07, 12:07 AM)saffari_mo نوشته است: سلام
1-این گواهی از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت به شرکتهایی داده می شود که در زمینه تامین دضایتمندی مشتریان و حمایت از حقوق آنها در سال گام بر میدارند.

سلام
1-این گواهی از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت به شرکتهایی داده می شود که در زمینه تامین رضایتمندی مشتریان و حمایت از حقوق آنها در سال گام بر میدارند.
سلام
با تشکر از پاسخ شما
1. وزارتخانه ای که مربوط به بخش صنعت است چرا باید جایره به شرکت داروسازی که تو کشور داره داروهای ایرانی ام اس را تولید می کنه بده چرا وزارتخانه بهداشت سکوت می کنه icon_cry
2. خوبه خودتون هم این موضع واقفید آیا بهتر نیست جهت کسب رضایی و علاقه مندیه تمام ما بیماران به تزریغ واستفاده از محصولاتتون به دونباله یک مجوز از FDA باشید Smile (52)
3.از این 70 شرکت داروسازی ایرانی چندتاشون به جزء شرکت شما تولید کننده داروهای بیماری ام اس هستند فکر نکنم به 3-5 عدد هم برسند (این نشان دهنده اهمیت وجود یک اعتبارنامه یا مدرک بین المللی را نشان می ده ) پس یعنی این گواهی همایت از حقوق مصرف کنند به تنهایی برای من بیمار ام اس اعتماد بخش نیست تا بیام برای مقابله با بیماریم از محصولات شرکت های ایرانی که بدون تاییدیه FDA یا ............ از دنیا هستند استفاده کنم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeeze
(2013/05/07, 10:42 AM)paeazan نوشته است: سلام ناهید جان
کی اینجا جوابتو بده؟
من حتما این خواستت رو در فیس بوک برای شرکت میذارم
سلام زهرا جون
منظورم آقای صفاری بود دیگه . چون ایشون داروساز و توی شرکت سیناژن هستن.
ممنونم ازت.
 تشکر شده توسط : paeazan
ناهید جان این جواب شرکت سیناژن هست.اگ حرف دیگه ای براشون داری بهم پیام بده تا درجوابشون بنویسم:

"سلام
در حال حاضر می توانیم ادعا کنیم که جزء بیشترین مراکز تزریق هستیم اما دلیل اینکه نمی توانیم آنها را بی محابا گسترش بدهیم این است که ایم مراکز باید کاملا" تحت کنترل باشند تا خدمات صحیح ارائه کنند. اما با این حال لطفا" منطقه ی سکونتت را لطف کن اعلام کن تا مورد بررسی قرار بدهیم"
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه های شرکت سیناژن nahid 17 11,088 2013/08/02, 11:09 PM
آخرین ارسال: saffari_mo

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان