•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها

لیلی جان قرار نیست که ما موش آزمایشگاهی بشیم و همه چیز رو رومون امتحان کنن

اگه این تحقیقات به نفع خودمون باشه چی ؟؟

مسلما کسی صرفا واسه تفریح این کارارو نمیکنه ، این همه تفریح لذت بخش . . .

یکی از تفاوت های جهان سوم و جوامع پیشرفته همینه . . .

اونا از راه تحقیق زیاد حتی رو کوچکترین مسایل تونستن به پیشرفت برسن

دوستای عزیز خواهشا پیش داوری نکنید . . . rolleyes
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : leili , mirzaee , sadaf , نیوشا... , Hasty , ابراهیم , pariya1361
[quote='Saina' pid='117726' dateline='1317060283']

لیلی جان قرار نیست که ما موش آزمایشگاهی بشیم و همه چیز رو رومون امتحان کنن

اگه این تحقیقات به نفع خودمون باشه چی ؟؟

مسلما کسی صرفا واسه تفریح این کارارو نمیکنه ، این همه تفریح لذت بخش . . .

یکی از تفاوت های جهان سوم و جوامع پیشرفته همینه . . .

اونا از راه تحقیق زیاد حتی رو کوچکترین مسایل تونستن به پیشرفت برسن

[ليلي/quote]
يكم فرق فوكوله ساينا جان
دو ماه پيش كه براي خريدن بتافرون رفتم داروخانه يه خانم اومد پيشم دانشجوي پزشكي بود،داشت در مورد ام اس تحقيق ميكرد و يه پرسشنامه در مورد ام اس بهم داد و پرش كردم بعد در مورد بيماريم با هم حرف زديم نه تنها مشكلي نبود خيلي هم خوشحال شدم.كسي با تحقيق مخالف نيست ولي شايد تو اين جمع ها جاش نباشه.
 تشکر شده توسط : نیوشا... , ابراهیم , pariya1361
(2011/09/26, 08:47 PM)rad007 نوشته است: شما خودتون ام اس ندارید ولی نمی دونم چرا کار بر فعالید
یکی از اونایی که واسه سر گرمی میاد شما هستید
سرگرمی؟من؟
شما چن بار با من برخورد داشتید که فکر میکنید برای سرگرمی اینجا حضور دارم؟
شما جز چتروم جای دیگه ای هم تو این سایت سر زدید که بدونید من چرا فعالم؟!
دوسته عزیز اینجا متعلق به شماست حق هم با شماست اما سعی کنید نادونسته قضاوت نکنید!چرا دوس دارید ام اسو برای خودتون مرور کنیدو مدام راجبش صحبت کنید؟!چرا فراموشش نمیکنین تا اونم شمارو فراموش کنه؟!
من افراده زیادیو اینجا میشناسم که تا به حال ندیدم یک بار ام اسشونو به زبون بیارن!شما فکر کنید من هم ام اس دارم!
اما اگر من واقعا برای سرگرمی اینجا هستم چشم
دیگه مزاحم نمیشم!
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : نیوشا... , chipchip , ابراهیم , amirfarhag , pariya1361
به نظر من هر کسی اگه اون قدر بزرگ شده باشه که بفهمه ام اس نا توانی مطلق نیست و ما با مردم عادی فرقی نداریم و به خدا در خیلی از مواقع از اونها توانا تریم . میتونه بیاد توی جمع ما !!!!!!!!!!!!!!

نباید سره این جور مسائل با هم بحث کنید و حتی همدیگر را ناراحت کنیم !!! نا سلامتی همه ی ما قشر تحصیل کرده ی این جامعه ایما!!!!

اون کسی که توی این جمع وقت گذاشته حتی با نوشتن یه لطیفه . یه لبخند رو روی لبهای یه مریض ام اسی اورده جای تقدیر داره !! اگه کسی تفریح و سرگرمی بخواد این همه سایت و گروه های مختلف هست که اصلا تاپیک درد اور و شرح حال مریضی نداره !! چرا نرفته اونجا ؟؟؟؟

خواهشا به هم احترام بذاریم و پیش داوری نکنیم

من هم از بالای منبر میام پایین !! دعوا نکنیدا !!!!!!!!!!

خانم بیتا شما هم به دل نگیرید !!
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : بی تـــا , hamid , عاطفه رضوان نیا , leili , hamed , Matilat , sadaf , نیوشا... , Hasty , kaveh_plus , شهرزاد , amirfarhag , minoshka , pariya1361
manam aslan doost nadaram begheir az bachehaye anjoman va khanevadehaye anha afrade digari dar in didarha sherkat konand
 تشکر شده توسط : leili , آرزو , chipchip , pariya1361
نقل قول: لیلی : من ترجيح ميدم تو ديدارا دوستان ام اسي يا افرادي كه مرتبط با اين بيمارين مثل خانواده يا دوستاي بچه ها حضور داشته باشن
من نوعی دوستانی دارم ولی اونها دوستان منند نه دوستان اعضای دیگر ،پس دوستانمو تو دیدار اعضای سایت ام اس نمیارم.چون بعد از مدتی دوستان غیر مبتلای من میشن دختر خاله و خوب دیگه حق دارن دوستاشونو بیارن ،خوب دیگه هر کسی دوستانی داره و دوستان او هم دوستانی دارن و این رشته سر دراز داره ....
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , بی تـــا , kami , Ali 324 , نیوشا... , chipchip , pariya1361
(2011/09/26, 10:15 PM)bita.s نوشته است: سرگرمی؟من؟
شما چن بار با من برخورد داشتید که فکر میکنید برای سرگرمی اینجا حضور دارم؟
شما جز چتروم جای دیگه ای هم تو این سایت سر زدید که بدونید من چرا فعالم؟!
دوسته عزیز اینجا متعلق به شماست حق هم با شماست اما سعی کنید نادونسته قضاوت نکنید!چرا دوس دارید ام اسو برای خودتون مرور کنیدو مدام راجبش صحبت کنید؟!چرا فراموشش نمیکنین تا اونم شمارو فراموش کنه؟!
من افراده زیادیو اینجا میشناسم که تا به حال ندیدم یک بار ام اسشونو به زبون بیارن!شما فکر کنید من هم ام اس دارم!
اما اگر من واقعا برای سرگرمی اینجا هستم چشم
دیگه مزاحم نمیشم!
آره راس میگید من تو چت رومم
من به اندازه کافی در مورد چیزایی که به منم مربوط میشه نظر میدم
مثل سفر تهرانم
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : آرزو , minoshka , pariya1361
سلام به همه دوستان
منم با نظر هیئت مدیره کاملا موافقم agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
فقط درجه یک Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : leili , آرزو , neda.t , chipchip , pariya1361
نكته مهم اينه كه هيئت مديره در مورد كاربران سايت هيچ اظهار نظري نكرده و اين تاپيك صرفا مخصوص ديدارهاست.
نظر هيئت مديره سايت همون مطلب توي پست اول تاپيك هست. به هيچ عنوان سيستم ايزوله اي براي سايت نمي خوايم و دليلي هم نداره كه خودمون رو كاملا از جامعه جدا كنيم. به دليل برخي ملاحظات عنوان شد كه توي ديدارها فقط افراد ام اسي با خانواده درجه 1 باشن اما در مورد غير ام اسي ها با اطلاع قبلي به هيئت مديره و بررسي اون حضور داشته باشن. يعني يك محدوديت نه ممنوعيت.
كسي از كاربران به هيچ عنوان نبايد در مورد كاربران ديگه قضاوت كنه و در مورد هدف حضورش در سايت پيش داوري كنه. در صورت تخلف هر يك از كاربرا با گزارش اون تخلف به ناظرين كل مي شه مطلب رو پيگيري كرد ولي توهين و يا پيش داوري در مورد ساير كاربرا و اعلامش در سايت خودش يه تخلف محسوب ميشه
خيلي از دوستان غير ام اسي در سايت فعاليت دارند و خيلياشون به ما و شما در اداره سايت كمك مي كنند و ما بايد قدردان اونها باشيم. ممكنه يه عده سوءاستفاده هم بكنن كه ما بايد راهكار مناسب براشون پيدا كنيم اما دليلي نداره كه به خاطر يه عده معدود كل افراد رو زيرسوال ببريم و در مورد حضورشون در سايت برداشت هاي نادرست داشته باشيم.
در اين مورد خاص من به شخصه (نه از طرف كل هيئت مديره به عنوان يكي از اعضاي هيئت مديره) از شخص خانم بيتا كاملا حمايت مي كنم و با توجه به اينكه مي دونم براي سايت زحمت مي كشن و هدفشون اون چيزي نيست كه عنوان شده ازشون قدرداني مي كنم.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud , مـه ســـا , بی تـــا , رامين , khatoon25 , hanie , hamid , rad007 , سـاناز , i3aran , leili , Ali 324 , سحــــــــر , Prime , Matilat , sadaf , نیوشا... , Hasty , kaveh_plus , chipchip , ابراهیم , شهرزاد , amirfarhag , minoshka , pariya1361
(2011/05/20, 03:35 PM)shokolat نوشته است: اصلا موافق نیستم چرا نمیخواهید دید جامعه و ادمها به ام اس عوض بشه؟
چه اشکال داره افراد غیر ام اسی بیان و از نزدیک ماهارو ببینن که لولو نیستیم
بهترین زمان برای خود ماست اگر کسی اطلاعی نداره باحرفاش ظرفیت خودمونو محک بزنیم و
اگر ضعفی هست جبران کنیم.
من موافق دیدار غیر ام اسی ها هستم.نقدر لوس نشید وگرنه خود من هرجابشینم میگم که ام اس ها.................
نزارید من بد بشماااااااااااwink2wink2wink2wink2wink2wink2
مرسی با بابت نظری که دارید ،تنها شما ها هستید که واقعا می تونید نشون بدید که ام اس با اون چیزایی که ما تو کتابا خوندیم یا جامعه در موردش فکر میکنه، خیلی فرق می کنه اینجوری میشه که نگرش جامعه عوض میشه
خواهشا دوستان فک نکنید که افراد غیر ام اسی واسه سرگرمی میان اینجا، سایت های سرگرمی زیاد ،پس اشتباه قضاوت نکنید

تشکر شده توسط : نیوشا... , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,736 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,332 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,276 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,850 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,127 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,159 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,066 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 29,869 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان